Қарабұлақ ауылдық округіндегі елді мекеніндегі көшелерге қайта атау, атаусыз көшелерге атау беру туралы
Түркістан облысы Сайрам ауданы Қарабұлақ ауылдық округі әкімінің 2019 жылғы 27 ақпандағы № 8 шешімі. Түркістан облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 11 наурызда 4926 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының әкімшілік–аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 14 бабының 4) тармақшасына сәйкес, халық пікірін ескере отырып, Оңтүстік Қазақстан облысы ономастика комиссиясының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы және Түркістан облысы ономастика комиссиясының 2018 жылғы 10 тамыздағы қорытындылары негізінде Қарабұлақ ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қарабұлақ ауылдық округінің Қарабұлақ елді мекеніндегі көшелерге қайта атаулар берілсін:
1) Рабочая көшеге - Жұмысшы атауы;
2) Дружба көшеге- Достық атауы;
3) Педогогическая көшеге - Ұстаздар атауы;
4) Молодежная көшеге - Жастар атауы;
5) Дзержинский көшеге - Егемендік атауы.
2. Қарабұлақ ауылдық округінің Қарабұлақ елді мекеніндегі атауы жоқ көшелерге келесі атаулар берілсін:
1) Қарабұлақ елді мекеніндегі атауы жоқ көшеге - Қайнар атауы;
2) Қарабұлақ елді мекеніндегі атауы жоқ көшеге - Сортөбе атауы;
3) Қарабұлақ елді мекеніндегі атауы жоқ көшеге -Үшағаш атауы;
4) Қарабұлақ елді мекеніндегі атауы жоқ көшеге - Қарауылтөбе атауы;
5) Қарабұлақ елді мекеніндегі атауы жоқ көшеге - Әулиекөл атауы;
6) Қарабұлақ елді мекеніндегі атауы жоқ көшеге - Күлтөбе атауы;
7) Қарабұлақ елді мекеніндегі атауы жоқ көшеге - Өрікті атауы.
3. "Сайрам ауданының Қарабұлақ ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамалық актілерінде белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімнің аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы шешім мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін қағаз және электронды түрде қазақ және орыс тілдерінде "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне ресми жариялау және енгізу үшін жолданылуын;
3) ресми жарияланғаннан кейін осы шешімді Сайрам ауданы әкімдігінің интернет-ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.
4. Осы шешімнің орындалуын бақылау Қарабұлақ ауылдық округі әкімінің орынбасары Б. Шамуратовқа жүктелсін.

О переименовании улицам, присвоении наименований безымянным улицам населенного пункта в Карабулакском сельском округе
Решение акима Карабулакского сельского округа акимата Сайрамского района Туркестанской области от 27 февраля 2019 года № 8. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 11 марта 2019 года № 4926
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом мнения населения и на основании заключений Южно-Казахстанской областной ономастической комиссии от 22 декабаря 2017 года и Туркестанской областной ономастической комиссии от 10 августа 2018 года, аким Карабулакского сельского округа РЕШИЛ:
1. Переименовать улицы населенного пункта Карабулак Карабулакского сельского округа:
1) улицу Рабочая - в улицу Жумысшы;
2) улицу Дружба - в улицу Достык;
3) улицу Педогогическая - в улицу Устаздар;
4) улицу Молодежная - в улицу Жастар;
5) улицу Дзержинского - в улицу Егемендик.
2. Присвоить безымянным улицам населенного пункта Карабулак Карабулакского сельского округа следующие наименования:
1) безымянной улице населенного пункта Карабулак -наименование Кайнар;
2) безымянной улице населенного пункта Карабулак -наименование Сортобе;
3) безымянной улице населенного пункта Карабулак -наименование Ушагаш;
4) безымянной улице населенного пункта Карабулак -наименование Карауылтобе;
5) безымянной улице населенного пункта Карабулак -наименование Аулиекол;
6) безымянной улице населенного пункта Карабулак -наименование Култобе;
7) безымянной улице населенного пункта Карабулак -наименование Орикти.
3. Государственному учреждению "Аппарат акима Карабулакского сельского округа Сайрамского района" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в территориальном органе юстиции;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего решения акима направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" для официального опубликования и включения в эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе акимата Сайрамского района после его официального опубликования.
4. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителя акима Карабулакского сельского округа Шамуратова Б.

5. Осы шешiм оның алғашқы ресми жарияланған күнiнен кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Ауылдық округінің әкімі А. Абдукадиров

5. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким сельского округа А. Абдукадиров