Қауымдық сервитут белгілеу туралы
Түркістан облысы Сарыағаш ауданы әкiмдiгiнiң 2019 жылғы 27 маусымдағы № 252 қаулысы. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2019 жылғы 27 маусымда № 5100 болып тiркелдi
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер кодексінің 17 бабының 5-1) тармақшасына және 69 бабының 4 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31 бабының 1 тармағының 10) тармақшасына сәйкес, Сарыағаш ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес "ТNS-Plus" жауапкершілігі шектеулі серіктестігіне "НРП Бесқубыр-БС Саруг" магистральды талшықты оптикалық байланыс желісін жүргізу және пайдалану үшін жер учаскесін меншік иелері мен жер пайдаланушылардан алып қоймастан жер учаскелеріне 49 (қырық тоғыз) жыл мерзімге қауымдық сервитут белгіленсін.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Түркістан облысы Сарыағаш ауданы әкiмдiгiнiң 28.01.2021 № 21 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
2. Алынып тасталды - Түркістан облысы Сарыағаш ауданы әкiмдiгiнiң 10.11.2022 № 334 қаулысымен (алғашы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары С.Таскуловқа жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Қ. Абдуалиев
Сарыағаш ауданы әкімдігінің
2019 жылғы 27 маусымдағы
№ 252 қаулысына
қосымша
"TNS-Plus" жауапкершілігі шектеулі серіктестігіне "НРП Бескубыр-БС Саруг" магистральды талшықты оптикалық байланыс желісін жүргізу және пайдалану үшін жер учаскесінің қауымдық сервитут көлемдері

Об установлении публичного сервитута
Постановление акимата Сарыагашского района Туркестанской области от 27 июня 2019 года № 252. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 27 июня 2019 года № 5100
В соответствии с подпунктом 5-1) статьи 17 и пунктом 4 статьи 69 Земельного кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года, подпунктом 10) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат Сарыагашского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить публичный сервитут на земельный участок без изъятия земельных участков у землепользователей и собственников земель сроком на 49 (сорок девять) лет для прокладки и эксплуатации волоконно-оптической линии связи "НРП Бескубыр-БС Саруг" товариществу с ограниченной ответственностью "ТNS-Plus", согласно приложению к настоящему постановлению.
Сноска. Пункт 1 – в редакции постановления акимата Сарыагашского района Туркестанской области от 28.01.2021 № 21 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
2. Исключен постановлением акимата Сарыагашского района Туркестанской области от 10.11.2022 № 334 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района С. Таскулова.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Акима района К. Абдуалиев
Приложение к постановлению
акимата Сарыгашского района
№ 252 от 27 июня 2019 года
Площади земель для установления публичного сервитута товариществу с ограниченной ответственностью "TNS-Plus" для прокладки и эксплуатации магистральной волоконно-оптической линии связи "НРП Бескубыр-БС Саруг"