"Мүгедектер үшiн жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" Сарыағаш ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 15 қаңтардағы № 17 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Сарыағаш ауданы әкiмдiгiнiң 2019 жылғы 10 шілдедегі № 270 қаулысы. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2019 жылғы 11 шілдеде № 5132 болып тiркелдi. Күші жойылды - Түркістан облысы Сарыағаш ауданы әкiмдiгiнiң 2021 жылғы 24 қарашадағы № 396 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Түркістан облысы Сарыағаш ауданы әкiмдiгiнiң 24.11.2021 № 396 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2015 жылғы 23 қарашадағы Еңбек кодексінің 18 бабының 7) тармақшасына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31 бабының 2 тармағына және "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 9 бабының 6) тармақшасына сәйкес Сарыағаш ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Сарыағаш ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 15 қаңтардағы № 17 "Мүгедектер үшiн жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" қаулысына (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4892 болып тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде 2019 жылғы 11 наурызда жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулымен белгіленген мүгедектерді жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындары квотасының мөлшерінде:
реттік нөмірі 1-жолда "Жұмыскерлердің тізімдік саны (адам)" деген бағандағы "188" деген сандар "160" деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 2-жолда "Жұмыскерлердің тізімдік саны (адам)" деген бағандағы "216" деген сандар "200" деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 3-жолда "Жұмыскерлердің тізімдік саны (адам)" деген бағандағы "139" деген сандар "135" деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 5-жолда "Жұмыс орындарының саны (адам)" деген бағандағы "3" деген сан "4" деген санмен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 6-жолда "Жұмыс орындарының саны (адам)" деген бағандағы "3" деген сан "4" деген санмен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 8-жолда "Жұмыскерлердің тізімдік саны (адам)" деген бағандағы "2128" деген сандар "2098" деген сандармен ауыстырылсын, "Жұмыс орындарының саны (адам)" деген бағандағы "85" деген сандар "84" деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 14-жолда "Жұмыскерлердің тізімдік саны (адам)" деген бағандағы "166" деген сандар "156" деген сандармен ауыстырылсын, "Жұмыс орындарының саны (адам)" деген бағандағы "4" деген сан "5" деген санмен ауыстырылсын;

О внесении изменений в постановление акимата Сарыагашского района от 15 января 2019 года № 17 "Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов"
Постановление акимата Сарыагашского района Туркестанской области от 10 июля 2019 года № 270. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 11 июля 2019 года № 5132. Утратило силу постановлением акимата Сарыагашского района Туркестанской области от 24 ноября 2021 года № 396
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Сарыагашского района Туркестанской области от 24.11.2021 № 396 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 7) статьи 18 Трудового кодекса Республики Казахстан от 23 ноября 2015 года, пункта 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и подпунктом 6) статьи 9 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О занятости населения" акимат Сарыагашского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Сарыагашского района от 15 января 2019 года № 17 "Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4892, опубликовано 11 марта 2019 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
в размерах квоты рабочих мест для трудоустройства инвалидов установленных указанным постановлением:
в строке порядковый номер 1 в графе "Списочная численность работников (человек)" цифры "188" заменить цифрами "160";
в строке порядковый номер 2 в графе "Списочная численность работников (человек)" цифры "216" заменить цифрами "200";
в строке порядковый номер 3 в графе "Списочная численность работников (человек)" цифры "139" заменить цифрами "135";
в строке порядковый номер 5 в графе "Количество рабочих мест (человек) цифру "3" заменить цифрой "4";
в строке порядковый номер 6 в графе "Количество рабочих мест (человек) цифру "3" заменить цифрой "4";
в строке порядковый номер 8 в графе "Списочная численность работников (человек)" цифры "2128" заменить цифрами "2098", в графе "Количество рабочих мест (человек) цифры "85" заменить цифрами "84";
в строке порядковый номер 14 в графе "Списочная численность работников (человек)" цифры "166" заменить цифрами "156", в графе "Количество рабочих мест (человек) цифру "4" заменить цифрой "5";

реттік нөмірі 16-жолда "Жұмыскерлердің тізімдік саны (адам)" деген бағандағы "133" деген сандар "130" деген сандармен ауыстырылсын, "Жұмыс орындарының саны (адам)" деген бағандағы "3" деген сан "4" деген санмен ауыстырылсын.
2. "Сарыағаш ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамалық актілерінде белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулының аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулы мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін қағаз және электрондық түрде қазақ және орыс тілдерінде "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне ресми жариялау және енгізу үшін жолданылуын;
3) осы қаулы мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін Сарыағаш ауданының аумағында таратылатын мерзімді баспа басылымдарында ресми жариялауға жолданылуын;
4) ресми жарияланғаннан кейін осы қаулыны Сарыағаш ауданы әкімдігінің интернет-ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Б.Полатовқа жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Қ. Абдуалиев

в строке порядковый номер 16 в графе "Списочная численность работников (человек)" цифры "133" заменить цифрами "130", в графе "Количество рабочих мест (человек) цифру "3" заменить цифрой "4".
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Сарыагашского района" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в территориальном органе юстиции;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего постановления направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" для официального опубликования и включения в эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего постановления направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания, распространяемых на территории Сарыагашского района;
4) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Сарыагашского района после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Б. Полатова.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким района К. Абдуалиев