Барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу туралы
Түркістан облысы Төлеби ауданы әкiмдiгiнiң 2019 жылғы 8 мамырдағы № 297 қаулысы. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2019 жылғы 8 мамырда № 5040 болып тiркелдi
Ескерту. Қаулының тақырыбы жаңа редакцияда - Түркістан облысы Төлеби ауданы әкiмдiгiнiң 30.06.2023 № 429 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасының Конституциялық Заңының 28-бабы 6-тармағына сәйкес, Төлеби ауданы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Ескерту. Кіріспе жаңа редакцияда - Түркістан облысы Төлеби ауданы әкiмдiгiнiң 30.06.2023 № 429 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
1. Алынып тасталды - Түркістан облысы Төлеби ауданы әкiмдiгiнiң 30.06.2023 № 429 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
2. Барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар осы қаулының 2 қосымшасына сәйкес белгіленсін.
3. Төлеби ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 17 наурыздағы № 151 "Сайлау өткізу кезеңінде кандидаттардың үгіттік баспа материалдарын орналастыратын орындарды және сайлаушылармен кездесу өткізу үшін үй-жайларды белгілеу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3083 тіркелген, 2015 жылдың 20 наурызда "Төлеби туы" газетінде жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
4. "Төлеби ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамалық актілерінде белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулының аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулы мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін қағаз және электрондық түрде қазақ және орыс тілдерінде "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне ресми жариялау және енгізу үшін жолданылуын;
3) ресми жарияланғаннан кейін осы қаулы Төлеби ауданы әкімдігінің интернет-ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.
5. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімі апаратының басшысы Е.Қадырбековке жүктелсін.
6. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Б. Омарбеков
"КЕЛІСІЛДІ"
Төлеби аудандық аумақтық сайлау комиссиясы

Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов
Постановление акимата Толебийского района Туркестанской области от 8 мая 2019 года № 297. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 8 мая 2019 года № 5040
Сноска. Заголовок постановления - в редакции постановления акимата Толебийского района Туркестанской области от 30.06.2023 № 429 (вводится в действие после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 6 статьи 28 Конституционного Закона Республики Казахстан "О выборах в Республике Казахстан", акимат Толебийского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Сноска. Преамбула - в редакции постановления акимата Толебийского района Туркестанской области от 30.06.2023 № 429 (вводится в действие после дня его первого официального опубликования).
1. Исключен постановлением акимата Толебийского района Туркестанской области от 30.06.2023 № 429 (вводится в действие после дня его первого официального опубликования).
2. Определить места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов согласно приложению 2 к настоящему постановлению.
3. Признать утратившим силу постановление акимата Толебийского района от 17 марта 2015 года № 151 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов кандидатов и помещений для проведения встреч с избирателями" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3083, опубликовано 17 марта 2015 года в газете "Толеби туы").
4. Государственному учреждению "Аппарат акима Толебийского района" в порядке, установленном законодательными актами Республики Казахстан, обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в территориальном органе юстиции;
2) в течении десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего постановления направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" для официального опубликования и включения в эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Толебийского района после его официального опубликования.
5. Контроль за исполнением данного постановления возложить на руководителя аппарата акима района Е.Кадырбекова.
6. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Аким района Б. Омарбеков
"СОГЛАСОВАНО"
Толебийская районная территориальная избирательная комиссия

Ескерту. Келісу белгісі жаңа редакцияда - Түркістан облысы Төлеби ауданы әкiмдiгiнiң 30.06.2023 № 429 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Төлеби ауданы әкімдігінің
2019 жылғы 08 мамырдағы
№ 297 қаулысына
1 қосымша
Кандидаттарға сайлаушылармен кездесуі үшін шарттық негізде берілетін үй-жайлар тізімі
Ескерту. 1-қосымша алынып тасталды - Түркістан облысы Төлеби ауданы әкiмдiгiнiң 30.06.2023 № 429 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Төлеби ауданы әкімдігінің
2019 жылғы 08 мамырдағы
№ 297 қаулысына
2 қосымша
Барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар

Сноска. Гриф согласования - в редакции постановления акимата Толебийского района Туркестанской области от 30.06.2023 № 429 (вводится в действие после дня его первого официального опубликования).
Приложение 1 к
постановлению акимата
Толебийского района от
08 мая 2019 года № 297
Перечень помещений предоставляемых для проведения встреч кандидатов с избирателями на договорной основе
Сноска. Приложение 1 исключено постановлением акимата Толебийского района Туркестанской области от 30.06.2023 № 429 (вводится в действие после дня его первого официального опубликования).
Приложение 2 к
постановлению акимата
Толебийского района от
08 мая 2019 года № 297
Места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов

Ескерту. 2-қосымша жаңа редакцияда - Түркістан облысы Төлеби ауданы әкiмдiгiнiң 30.06.2023 № 429 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Төлеби ауданы
1
Ленгір қаласы, Төлеби көшесі, "АҚ Қазақстан Халық Банкі" Төлеби аудандық басқармасы ғимаратының жанында
2
Бірінші Мамыр ауылдық округі, Бірінші Мамыр ауылы, Д.Үмбеталиев көшесі, Төлеби ауданының мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Төлеби аудандық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны "Бірінші Мамыр ауылдық мәдениет үйі" ғимаратының жанында
3
Алатау ауылдық округі, Алатау ауылы, Б.Момышұлы көшесі, Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Төлеби ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "Күншуақ" бөбекжай" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны ғимаратының жанында
4
Аққұм ауылдық округі, Момынай ауылы, Ақтас көшесі, "Төлеби ауданының Аққұм ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі ғимаратына қарама-қарсы
5
Қоғалы ауылдық округі, Диханкөл ауылы, Бәйтерек көшесі, Төлеби ауданының мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Төлеби аудандық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны "Диханкөл" ауылдық клубы ғимаратының жанында
6
Қаратөбе ауылдық округі, Қаратөбе ауылы, С.Абдулла көшесі, Төлеби ауданының мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Төлеби аудандық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны "Қаратөбе" ауылдық клубы ғимаратының жанында
7
Жоғарғы Ақсу ауылдық округі, Мәдени ауылы, Бәйшешек көшесі, Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Төлеби ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "Мәдени" жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанында
8
Кемеқалған ауылдық округі, Абай ауылы, Кемеқалған көшесі, "Төлеби аудандық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны "Кеме-қалған" дәрігерлік амбулаториясы ғимаратының жанында
9
Көксәйек ауылдық округі, Көксәйек ауылы, Төлеби көшесі, Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Төлеби ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "М.Х.Дулати атындағы жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанында
10
Зертас ауылдық округі, Зертас ауылы, Еламан–Сауран көшесі, Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Төлеби ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "Аяулым" бөбекжайы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны ғимаратының жанында
11
Тасарық ауылдық округі, Тасарық ауылы, М.Әуезов көшесі, "Жеңіс" саябағының жанында
12
Қасқасу ауылдық округі, Қасқасу ауылы, Қуандық көшесі, Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Төлеби ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "Арай" бөбекжайы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны ғимаратының жанында
13
Киелітас ауылдық округі, Достық ауылы, Астана көшесі, Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Төлеби ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "Рауан" балабақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны ғимаратының жанында

Сноска. Приложение 2 - в редакции постановления акимата Толебийского района Туркестанской области от 30.06.2023 № 429 (вводится в действие после дня его первого официального опубликования).
Толебийский район
1
Город Ленгер, улица Толеби, возле здания Толебийского районного управления "АО Народный Банк Казахстана"
2
Первомаевский сельский округ, село Биринши Мамыр, улица Д.Кунаева, возле здания государственного коммунального казенного предприятия "Толебийского районного дома культуры" сельского дома культуры "Бірінші Мамыр" отдела культуры, развития языков, физической культуры и спорта Толебийского района
3
Алатауский сельский округ, село Алатау, улица Б.Момышулы, возле здания государственного коммунального казенного предприятия "Ясли-сада "Күншуақ" отдела развития человеческого потенциала Толебийского района управления развития человеческого потенциала Туркестанской области
4
Аккумский сельский округ, село Момынай, улица Актас, напротив здания "Аппарата акима Аккумского сельского округа Толебийского района"
5
Когалинский сельский округ, село Диханкол, улица Байтерек, возле здания государственного коммунального казенного предприятия "Толебийского районного дома культуры" сельского клуба "Диханкол" отдела культуры, развития языков, физической культуры и спорта Толебийского района
6
Каратюбинский сельский округ, село Каратобе, улица С.Абдулла, возле здания государственного коммунального казенного предприятия "Толебийского районного дома культуры" сельского клуба "Қаратобе" отдела культуры, развития языков, физической культуры и спорта Толебийского района
7
Верхне Аксуский сельский округ, село Мадени, улица Байшешек, возле здания коммунального государственного учреждения "Общеобразовательного среднего школы "Мәдени" отдела развития человеческого потенциала Толебийского района управления развития человеческого потенциала Туркестанской области
8
Кемекалганский сельский округ, село Абай, улица Кемекалган, возле здания государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения Толебийского районного больницы врачебный амбулатории "Кеме-қалған"
9
Коксаекский сельский округ, село Коксаек, улица Толеби, возле здания коммунального государственного учреждения "Общеобразовательного среднего школы имени М.Х.Дулати" отдела развития человеческого потенциала Толебийского района управления развития человеческого потенциала Туркестанской области
10
Зертасский сельский округ, село Зертас, улица Еламан-Сауран, возле здания государственного коммунального казенного предприятия "Ясли-сада "Аяулым" отдела развития человеческого потенциала Толебийского района управления развития человеческого потенциала Туркестанской области
11
Тасарыкский сельский округ, село Тасарык, улица М.Ауезова, возле парка "Женис"
12
Каскасуйский сельский округ, село Каскасу, улица Куандык, возле здания государственного коммунального казенного предприятия "Ясли-сада "Арай" отдела развития человеческого потенциала Толебийского района управления развития человеческого потенциала Туркестанской области
13
Киелитасский сельский округ, село Достык, улица Астана, возле здания государственного коммунального казенного предприятия "Детского сада "Рауан" отдела развития человеческого потенциала Толебийского района управления развития человеческого потенциала Туркестанской области