Түлкібас аудандық мәслихатының 2018 жылғы 25 желтоқсандағы № 34/1-06 "2019-2021 жылдарға арналған ауылдық және кенттік округтердің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Түлкібас аудандық мәслихатының 2019 жылғы 23 сәуірдегі № 39/1-06 шешімі. Түркістан облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 3 мамыр № 5025 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-1 бабының 1 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына және Түлкібас аудандық мәслихаттың 2019 жылғы 17 сәуірдегі № 38/1-06 "Түлкібас аудандық мәслихатының 2018 жылғы 21желтоқсандағы № 34/1-06 "2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4991 тіркелген шешіміне сәйкес, Түлкібас аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫҚ:
1. Түлкібас аудандық мәслихатының 2018 жылғы 25 желтоқсандағы № 34/1-06 "2019-2021 жылдарға арналған ауылдық және кенттік округтердің бюджеттері туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 4874 нөмірімен тіркелген, 2019 жылғы 11 қаңтардағы "Шамшырақ" газетінде және 2019 жылғы 15 ақпанда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электронды түрде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-15 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Ақбиік ауылдық округінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 29903 мың теңге:
салықтық түсiмдер –7611 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 55 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер–0;
трансферттер түсiмi–22237 мың теңге;
2) шығындар –32 302 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы – -2399 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру–2399 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 2399 мың теңге.
2. Арыс ауылдық округінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті 4, 5 және 6 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 31456 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 7830 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 5 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер–0;
трансферттер түсiмi–23621 мың теңге;

О внесении изменений в решение Тюлькубаского районного маслихата от 25 декабря 2018 года № 34/1-06 "О бюджетах сельских и поселковых округов на 2019-2021 годы"
Решение Тюлькубасского районного маслихата Туркестанской области от 23 апреля 2019 года № 39/1-06. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 3 мая 2019 года № 5025. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 1 статьи 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан и решением Тюлькубасского районного маслихата от 17 апреля 2019 года № 38/1-06 "О внесении изменений в решение Тюлькубасского районного маслихата от 21 декабря 2018 года № 34/1-06 "О районном бюджете на 2019-2021 годы", зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4991, Тюлькубасский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Тюлькубасского районного маслихата от 25 декабря 2018 года № 34/1-06 "О бюджетах сельских и поселковых округов на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4874, опубликовано 11 января 2019 года в газете "Шамшырак" и 15 февраля 2019 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
пункт 1-15 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Акбиик на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 29903 тысяч тенге:
налоговые поступления –7611 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 55 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 22237 тысяч тенге;
2) затраты – 32302 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит бюджета – -2399 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета – 2399 тысяч тенге:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 2399 тысяч тенге.
2. Утвердить бюджет сельского округа Арыс на 2019-2021 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 31456 тысяч тенге:
налоговые поступления –7830 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 5 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 23621 тысяч тенге;

2) шығындар –32899 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы – -1443 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру– 1443 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1443 мың теңге.
3. Балықты ауылдық округінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті 7, 8 және 9 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 47534 мың теңге:
салықтық түсiмдер –20889 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 10 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттер түсiмi – 26635 мың теңге;
2) шығындар – 52802 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы – -5268 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру – 5268 мың теңге 0:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 5268 мың теңге.
4. Жабағылы ауылдық округінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті 10, 11 және 12 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 31208 мың теңге:
салықтық түсiмдер –6135 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 310 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттер түсiмi – 24763 мың теңге;
2) шығындар – 32797 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы – -1589 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру– 1589 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1589 мың теңге.
5. Жаскешу ауылдық округінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті 13, 14 және 15 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 76450 мың теңге:
салықтық түсiмдер –15015 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 100 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттер түсiмi – 61335 мың теңге;
2) шығындар – 81149 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;

2) затраты – 32899 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит бюджета – -1443 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета – 1443 тысяч тенге:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств –1443 тысяч тенге.
3. Утвердить бюджет сельского округа Балыкты на 2019-2021 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 47534 тысяч тенге:
налоговые поступления –20889 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 10 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 26635 тысяч тенге;
2) затраты – 52802 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит бюджета –-5268 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета – 5268 тысяч тенге:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 5268 тыс тенге.
4. Утвердить бюджет сельского округа Жабагылы на 2019-2021 годы согласно приложениям 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 31208 тысяч тенге:
налоговые поступления –6135 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 310 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 24763 тысяч тенге;
2) затраты – 32797 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит бюджета – -1589 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета –1589 тысяч тенге:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 1589 тысяч тенге.
5. Утвердить бюджет сельского округа Жаскешу на 2019-2021 годы согласно приложениям 13, 14 и 15 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 76450 тысяч тенге:
налоговые поступления –15015 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 100 тысяч тенге;
поступленияе от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 61335 тысяч тенге;
2) затраты – 81149 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;

15. Шақпақ ауылдық округінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті 43, 44 және 45 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 54299 мың теңге:
салықтық түсiмдер –4767 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 223 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттер түсiмi – 49309 мың теңге;
2) шығындар – 56302 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы – -2003 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру– 2003 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 2003 мың теңге.".
Көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34, 37, 40, 43 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
16. "Түлкібас аудандық мәслихат аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамалық актілерінде белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімнің аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы мәслихат шешімі мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін қағаз және электронды түрде қазақ және орыс
тілдерінде "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне ресми жариялау және енгізу үшін жолданылуын;

15. Утвердить бюджет сельского округа Шакпак на 2019-2021 годы согласно приложениям 43, 44 и 45 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 54299 тысяч тенге:
налоговые поступления – 4767 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 223 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 49309 тысяч тенге;
2) затраты – 56302 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит бюджета – -2003 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета – 2003 тысяч тенге:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 2003 тысяч тенге.".
Приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34, 37, 40, 43 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 к настоящему решению.
16. Государственному учреждению "Аппарат Тюлькубасского районного маслихата" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в территориальном органе юстиции;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего решения маслихата направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" для официального опубликования и включения в эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;