Шардара ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 26 қарашадағы № 543 "2019 жылға Шардара ауданында салық салу объектісінің елдi мекенде орналасуын есепке алынатын аймаққа бөлу коэффициентiн бекіту туралы" қаулысының күшін жою туралы
Түркістан облысы Шардара ауданы әкiмдiгiнiң 2019 жылғы 6 мамырдағы № 171 қаулысы. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2019 жылғы 8 мамырда № 5037 болып тiркелдi
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 37 бабының 8-тармағына сәйкес Шардара ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Шардара ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 26 қарашадағы № 543 "2019 жылға Шардара ауданында салық салу объектісінің елді мекенде орналасуын есепке алынатын аймаққа бөлу коэффициентін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2018 жылғы 7 желтоқсанда № 4827 нөмірімен тіркелген, 2018 жылғы 14 желтоқсанда "Шартарап-Шарайна" газетінде және 2018 жылғы 13 желтоқсанда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. "Шардара ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамалық актілерінде белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулының аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулы мемлекеттік тіркелген күннен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін қағаз және электронды түрде қазақ және орыс тілдерінде "Қазақстан Республикасының Заңнама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы респбликалық мемлекеттік кәсіпорнына Қазақстан Республикасы нормативтік актілерінің эталондық бақылау банкіне ресми жариялау және енгізу үшін жолдануын;
3) осы қаулының Шардара ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Н.Сапаровқа жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Б. Кистауов

О признании утратившим силу постановление акимата Шардаринского района от 26 ноября 2018 года № 543 "Об утверждении коэффициента зонирования в Шардаринском районе, учитывающий месторасположение объекта налогообложения в населенном пункте на 2019 год"
Постановление акимата Шардаринского района Туркестанской области от 6 мая 2019 года № 171. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 8 мая 2019 года № 5037
В соответствии с пунктом 8 статьи 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат Шардаринского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Шардаринского района от 26 ноября 2018 года № 543 "Об утверждении коэффициента зонирования в Шардаринском районе, учитывающий месторасположение объекта налогообложения в населенном пункте на 2019 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 7 декабря 2018 года № 4827, опубликовано 14 декабря 2018 года в газете "Шартарап-Шарайна" и в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 13 декабря 2018 года).
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Шардаринского района" в порядке, установленном законодательными актами Республики Казахстан обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в территориальном органе юстиции;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего постановления направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и руском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республики Казахстан" для официального опубликования и включения в эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Шардаринского района.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Н.Сапарова.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Б. Кистауов