Аудандық коммуналдық мемлекеттік кәсіпорындардың таза кірісінің бір бөлігін аудару нормативін белгілеу туралы
Түркістан облысы Жетiсай ауданы әкiмдiгiнiң 2019 жылғы 1 наурыздағы № 221 қаулысы. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2019 жылғы 4 наурызда № 4920 болып тiркелдi
Қазақстан Республикасының 2011 жылғы 1 наурыздағы "Мемлекеттік мүлік туралы" Заңының 140-бабының 2-тармағына сәйкес, Жетісай ауданы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Жетісай ауданының коммуналдық мемлекеттік кәсіпорындардың таза кірісінің бір бөлігін аудару нормативі осы қаулының қосымшасына сәйкес белгіленсін.
2. "Жетісай ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамамен белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулының аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулы мемлекеттік тіркелген күннен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның қазақ және орыс тілдеріндегі қағаз және электрондық түрдегі көшірмесін "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде ресми жариялау және оған енгізу үшін жіберуді;
3) осы қаулыны мемлекеттік тіркелген күннен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін ресми жариялау үшін Жетісай ауданында таралатын мерзімді басылымдарға жіберуді.
4) осы қаулыны ресми жарияланғаннан кейін Жетісай ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Ғ.Құрманға жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Ж. Бейсенбаев
Жетісай ауданы әкімдігінің 2019
жылғы 1 наурыздағы № 221
қаулысына 1-қосымша
Аудандық мемлекеттік коммуналдық кәсіпорындардың таза кірісінің бір бөлігін аудару нормативі
1. Аудандық мемлекеттік коммуналдық кәсіпорындар үшін-таза кірістің 45 пайызы мөлшерінде.
2. Мемлекеттік коммуналдық кәсіпорындардың иелігінде қалған таза кірістің бөлігі кәсіпорынның дамуына жұмсалады.

Об установлении норматива отчисления части чистого дохода районных коммунальных государственных предприятий
Постановление акимата Жетысайского района Туркестанской области от 1 марта 2019 года № 221. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 4 марта 2019 года № 4920
В соответствии с пунктом 2 статьи 140 Закона Республики Казахстан от 1 марта 2011 года "О государственном имуществе" акимат Жетысайского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить норматив отчисления части чистого дохода коммунальных государственных предприятий Жетысайского района согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Жетысайского района" в порядке, установленном законодательными актами Республики Казахстан, обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в территориальном органе юстиции;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего постановления акимата направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" для официального опубликования и включения в эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) в течении десяти календарных дней со дня государственной регистрации ностоящего постановления направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания распространяемые на територии Жетысайского района.
4) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Жетысайсого района после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Ғ.Кұрман.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Ж. Бейсенбаев
Приложение 1 к
постановлению акимата
Жетысайского района
от 1 марта 2019 года
№ 221
Норматив отчисления части чистого дохода государственных коммунальных предприятий
1. Для районных государственных предприятий –в размере 45 процентов от чистого дохода.
2. Оставшейся в распоряжении коммунальных государственных предприятий чати чистого дохода направляется на развитие предприятия.