Келес аудандық мәслихатының 2018 жылғы 28 желтоқсандағы № 9-66-VI "2019-2021 жылдарға арналған ауыл және ауылдық округтердің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Келес аудандық мәслихатының 2019 жылғы 18 желтоқсандағы № 20-141-VI шешімі. Түркістан облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 25 желтоқсанда № 5319 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-1 бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 2-7 тармағына және Келес аудандық мәслихатының 2019 жылғы 11 желтоқсандағы № 19-137-VI "Келес аудандық мәслихатының 2018 жылғы 24 желтоқсандағы № 8-51-VI "2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5302 тіркелген шешіміне сәйкес, Келес аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Келес аудандық мәслихатының 2018 жылғы 28 желтоқсандағы № 9-66-VI "2019-2021 жылдарға арналған ауыл және ауылдық округтердің бюджеттері туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4871 нөмірімен тіркелген, 2019 жылғы 18 қаңтарда "Келес келбеті" газетінде және 2019 жылғы 24 қаңтарда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электронды түрде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-12 тармақтар мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Абай ауылының 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті 1-қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 805 970 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 71 457 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 0;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттердiң түсiмдерi – 734 513 мың теңге;
2) шығындар – 815 975 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -10 005 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 10 005 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 10 005 мың теңге.
2. Бірлесу ауылдық округінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті 2-қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 195 155 мың теңге:

О внесении изменений в решение Келесского районного маслихата от 28 декабря 2018 года № 9-66-VI "О бюджетах села и сельских округов на 2019-2021 годы"
Решение Келесского районного маслихата Туркестанской области от 18 декабря 2019 года № 20-141-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 25 декабря 2019 года № 5319. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 4 статьи 109-1, Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, пункта 2-7 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Келесского районного маслихата от 11 декабря 2019 года № 19-137-VI "О внесении изменений в решение Келесского районного маслихата от 24 декабря 2018 года № 8-51-VI "О районном бюджете на 2019-2021 годы", зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5302, Келесский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Келесского районного маслихата от 28 декабря 2018 года № 9-66-VI "О бюджетах села и сельских округов на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4871, опубликовано 18 января 2019 года в газете "Келес келбеті" и 24 января 2019 года в эталонном контрольном банке нормативно правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
пункты 1-12 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет села Абай на 2019-2021 годы согласно приложению 1 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 805 970 тысяч тенге:
налоговые поступления – 71 457 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 734 513 тысяч тенге;
2) затраты – 815 975 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -10 005 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 10 005 тысяч тенге:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 10 005 тысяч тенге.
2. Утвердить бюджет сельского округа Бирлесу на 2019-2021 годы согласно приложению 2 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 195 155 тысяч тенге:

1) кiрiстер – 519 236 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 16 920 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 0;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттердiң түсiмдерi – 502 316 мың теңге;
2) шығындар – 524 193 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -4 957 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 4 957 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 4 957 мың теңге.
12. Жүзімдік ауылдық округінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті 12-қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 242 059 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 3 790 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 0;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттердiң түсiмдерi – 238 269 мың теңге;
2) шығындар – 243 034 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -975 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 975 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 975 мың теңге".
Көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. "Келес аудандық мәслихат аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімнің "Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі Түркістан облысыныңӘділет департаменті" Республикалық мемлекеттік мекемесінде тіркелуін;
2) ресми жарияланғаннан кейін осы шешімді Келес аудандық мәслихаттың интернет-ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім 2019 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізілсін.
Аудандық мәслихат сессия төрағасы М. Есиркепов
Аудандық мәслихат хатшысы А. Тотиков
Келес аудандық
мәслихатының 2019 жылғы
18 желтоқсандағы № 20-141-VI
шешіміне 1 қосымша
Келес аудандық
мәслихатының 2018 жылғы
28 желтоқсандағы № 9-66-VI
шешіміне 1 қосымша
Абай ауылының 2019 жылға арналған бюджеті
Санаты
мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы

1) доходы – 519 236 тысяч тенге:
налоговые поступления – 16 920 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 502 316 тысяч тенге;
2) затраты – 524 193 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – 4 957 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 4 957 тысяч тенге:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 4 957 тысяч тенге.
12. Утвердить бюджет сельского округа Жузимдик на 2019-2021 годы согласно приложению 12 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 242 059 тысяч тенге:
налоговые поступления – 3 790 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 238 269 тысяч тенге;
2) затраты – 243 034 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -975 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 975 тысяч тенге:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 975 тысяч тенге.
Приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34, к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 к настоящему решению.
2. Государственному учреждению "Аппарат Келесского районного маслихата" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Республиканском государственном учреждении "Департамент юстиции Туркестанской области Министерства юстиции Республики Казахстан";
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе Келесского районного маслихата после его официального опубликования.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии
районного маслихата М. Есиркепов
Секретарь районного маслихата А. Тотиков
Приложение 1 к решению
Келесского районного
маслихата от 18 декабря
2019 года № 20-141-VI
Приложение 1 к решению
Келесского районного
маслихата от 28 декабря
2018 года № 9-66-VI
Бюджет села Абай на 2019 год
Категория
тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование