"2019-2021 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2018 жылғы 13 желтоқсандағы № 25/280-VI шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2019 жылғы 10 қыркүйектегі № 33/346-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 18 қыркүйекте № 6166 болып тіркелді
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2019 жылғы 9 шілдедегі № 490 "2019 – 2021 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2018 жылғы 7 желтоқсандағы № 808 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы", 2019 жылғы 14 тамыздағы № 594 "2019 жылға арналған республикалық бюджеттің көрсеткіштерін түзету және "2019 – 2021 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2018 жылғы 7 желтоқсандағы № 808 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" қаулыларына сәйкес Шығыс Қазақстан облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2019-2021 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2018 жылғы 13 желтоқсандағы № 25/280-VI шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде тіркелген № 5704, 2018 жылғы 28 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланды) мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. 2019-2021 жылдарға арналған облыстық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2019 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 315 950 156,4 мың теңге:
салықтық түсімдер – 40 486 910,4 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 3 726 771,7 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 5 550,5 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 271 730 923,8 мың теңге;
2) шығындар – 318 354 205,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 11 269 357,4 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 21 351 238,8 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 10 081 881,4 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 50 000,0 мың теңге:

О внесении изменений и дополнения в решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 13 декабря 2018 года № 25/280-VI "Об областном бюджете на 2019-2021 годы"
Решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 10 сентября 2019 года № 33/346-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 18 сентября 2019 года № 6166
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и постановлениями Правительства Республики Казахстан от 9 июля 2019 года № 490 "О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 7 декабря 2018 года № 808 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2019 – 2021 годы", от 14 августа 2019 года № 594 "О корректировке показателей республиканского бюджета на 2019 год и внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 7 декабря 2018 года № 808 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2019 – 2021 годы", Восточно-Казахстанский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 13 декабря 2018 года № 25/280-VI "Об областном бюджете на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5704, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 28 декабря 2018 года) следующие изменения и дополнение:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить областной бюджет на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 315 950 156,4 тысяч тенге:
налоговые поступления – 40 486 910,4 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 3 726 771,7 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 5 550,5 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 271 730 923,8 тысяч тенге;
2) затраты – 318 354 205,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 11 269 357,4 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 21 351 238,8 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 10 081 881,4 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 50 000,0 тысяч тенге:

қаржы активтерін сатып алу – 50 000,0 мың теңге;
мемлекеттiң қаржы активтерiн сатудан түсетiн түсiмдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -13 723 406,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 13 723 406,8 мың теңге:
қарыздар түсімі – 18 930 373,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 8 742 011,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 3 535 044,8 мың теңге.";
3-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"3. Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне 2019 жылға арналған әлеуметтік салық, төлем көзінен салық салынатын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы бойынша кірістерді бөлу нормативтері Өскемен қаласына 28,7 пайыз, Аягөз ауданына 50,0 пайыз және Жарма ауданына 51,0 пайыз;
аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне әлеуметтік салық, төлем көзінен салық салынатын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы, төлем көзінен салық салынбайтын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы, төлем көзінен салық салынбайтын шетелдік азаматтар табыстарынан ұсталатын жеке табыс салығы бойынша кірістерді бөлу нормативтері 2019 жылға 100 пайыз мөлшерінде белгіленсін.";
10-тармақта:
35) тармақша алып тасталсын;
11-тармақта:
мынадай мазмұндағы 11) тармақшамен толықтырылсын:
"11) "Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымдарды дамыту.";
аталған шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес мынадай редакцияда жазылсын.

приобретение финансовых активов – 50 000,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -13 723 406,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 13 723 406,8 тысяч тенге:
поступление займов – 18 930 373,0 тысяч тенге;
погашение займов – 8 742 011,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 3 535 044,8 тысяч тенге.";
пункт 3 изложить в следующей редакции:
"3. Установить:
на 2019 год нормативы распределения доходов в бюджеты районов (городов областного значения) по социальному налогу, индивидуальному подоходному налогу с доходов, облагаемых у источника выплаты, городу Усть-Каменогорску 28,7 процентов, Аягозскому району 50,0 процентов и Жарминскому району 51,0 процентов;
на 2019 год нормативы распределения доходов в бюджеты районов (городов областного значения) по социальному налогу, индивидуальному подоходному налогу с доходов, облагаемых у источника выплаты, индивидуальному подоходному налогу с доходов, не облагаемых у источника выплаты, индивидуальному подоходному налогу с доходов иностранных граждан, не облагаемых у источника выплаты, в размере 100 процентов.";
в пункте 10:
подпункт 35) исключить;
в пункте 11:
дополнить подпунктом 11) следующего содержания:
"11) развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі."";
приложение 1 к указанному решению изложить в следующей редакции согласно приложению к настоящему решению.

92 578,6
042
Медициналық ұйымның сот шешімі негізінде жүзеге асырылатын жыныстық құмарлықты төмендетуге арналған іс-шараларды жүргізу
2 087,0
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
4 259 870,8
038
Деңсаулық сақтау объектілерін салу және реконструкциялау
4 259 870,8
3
Мамандандырылған медициналық көмек
2 117 014,0
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
2 117 014,0
027
Халыққа иммундық профилактика жүргізу үшін вакциналарды және басқа медициналық иммундық биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу және сақтау
2 117 014,0
5
Медициналық көмектiң басқа түрлерi
81 752,2
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
81 752,2
029
Облыстық арнайы медициналық жабдықтау базалары
81 752,2
9
Денсаулық сақтау саласындағы өзге де қызметтер
5 121 992,0
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
5 121 992,0
001
Жергілікті деңгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
169 282,0
008
Қазақстан Республикасында ЖИТС-тің алдын алу және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
140 558,0
016
Азаматтарды елді мекеннен тыс жерлерде емделу үшін тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
59 030,0
018
Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық талдамалық қызметтер
87 369,0
033
Медициналық денсаулық сақтау ұйымдарының күрделі шығыстары
4 665 753,0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
24 398 195,6
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
17 323 351,2
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
15 793 211,2
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
1 617 262,3
012
Тірек-қозғалу аппаратының қызметі бұзылған балаларға арналған мемлекеттік медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
272 121,0
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
2 041 997,8
014
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектерге, оның ішінде мүгедек балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
553 992,1
015
Балалар психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерінде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық патологиялары бар мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету

92 578,6
042
Проведение медицинской организацией мероприятий, снижающих половое влечение, осуществляемые на основании решения суда
2 087,0
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
4 259 870,8
038
Строительство и реконструкция объектов здравоохранения
4 259 870,8
3
Специализированная медицинская помощь
2 117 014,0
253
Управление здравоохранения области
2 117 014,0
027
Централизованный закуп и хранение вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
2 117 014,0
5
Другие виды медицинской помощи
81 752,2
253
Управление здравоохранения области
81 752,2
029
Областные базы специального медицинского снабжения
81 752,2
9
Прочие услуги в области здравоохранения
5 121 992,0
253
Управление здравоохранения области
5 121 992,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области здравоохранения
169 282,0
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
140 558,0
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
59 030,0
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения
87 369,0
033
Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения
4 665 753,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
24 398 195,6
1
Социальное обеспечение
17 323 351,2
256
Управление координации занятости и социальных программ области
15 793 211,2
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа, в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
1 617 262,3
012
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов в государственных медико-социальных учреждениях (организациях) для детей с нарушениями функций опорно-двигательного аппарата, в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
272 121,0
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
2 041 997,8
014
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, инвалидов, в том числе детей-инвалидов, в реабилитационных центрах
553 992,1
015
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания

372 658,0
049
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
10 687 784,0
056
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Халықты жұмыспен қамту орталықтарына әлеуметтік жұмыс жөніндегі консультанттар мен ассистенттерді енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
247 396,0
261
Облыстың білім басқармасы
1 530 140,0
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
1 348 548,0
037
Әлеуметтік сауықтандыру
181 592,0
2
Әлеуметтiк көмек
788 813,0
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
788 813,0
003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау
779 633,0
055
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мүгедектерді жұмысқа орналастыру үшін арнайы жұмыс орындарын құруға жұмыс берушінің шығындарын субсидиялауға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
9 180,0
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
6 286 031,4
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
6 115 691,8
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
257 148,3
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
9 652,0
017
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету стандарттарын енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
2 002,0
018
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
203 835,0
019
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде еңбек нарығын дамытуға бағытталған, ағымдағы іс-шараларды іске асыру
4 528,0
037
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде еңбек нарығын дамытуға бағытталған іс-шараларды іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
3 749 786,0
045
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсартуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
477 241,0
046
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
7 955,0
053
Кохлеарлық импланттарға дәлдеп сөйлеу процессорларын ауыстыру және келтіру бойынша қызмет көрсету

372 658,0
049
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на выплату государственной адресной социальной помощи
10 687 784,0
056
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на внедрение консультантов по социальной работе и ассистентов в Центрах занятости населения
247 396,0
261
Управление образования области
1 530 140,0
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
1 348 548,0
037
Социальная реабилитация
181 592,0
2
Социальная помощь
788 813,0
256
Управление координации занятости и социальных программ области
788 813,0
003
Социальная поддержка инвалидов
779 633,0
055
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на субсидирование затрат работодателя на создание специальных рабочих мест для трудоустройства инвалидов
9 180,0
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
6 286 031,4
256
Управление координации занятости и социальных программ области
6 115 691,8
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
257 148,3
007
Капитальные расходы государственного органа
9 652,0
017
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на введение стандартов оказания специальных социальных услуг
2 002,0
018
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
203 835,0
019
Реализация текущих мероприятий, направленных на развитие рынка труда в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
4 528,0
037
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на реализацию мероприятий, направленных на развитие рынка труда в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
3 749 786,0
045
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
477 241,0
046
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
7 955,0
053
Услуги по замене и настройке речевых процессоров к кохлеарным имплантам

107 625,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
25 230,0
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1 200 689,5
145
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне әлеуметтік көмек ретінде тұрғын үй сертификаттарын беруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
70 000,0
263
Облыстың ішкі саясат басқармасы
28 113,0
077
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
28 113,0
298
Облыстың мемлекеттік еңбек инспекциясы басқармасы
142 226,6
001
Жергілікті деңгейде еңбек қатынастарын реттеу саласында мемлекеттік саясатты іске асыру бойынша қызметтер
135 463,6
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
6 763,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
48 853 044,5
1
Тұрғын үй шаруашылығы
24 936 220,9
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
205 073,0
043
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде қалалардың және ауылдық елді мекендердің объектілерін жөндеу
205 073,0
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
24 731 147,9
014
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін салуға және (немесе) реконструкциялауға берілетін нысаналы даму трансферттері
3 525 429,2
034
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және (немесе) жайластыруға берілетін нысаналы даму трансферттері
20 406 689,7
097
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне аз қамтылған көп балалы отбасыларға коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін сатып алуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
799 029,0
2
Коммуналдық шаруашылық
23 916 823,6
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
23 916 823,6
001
Жергілікті деңгейде энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
157 889,4
005
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
55 271,8
010
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
5 139 028,0
030
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне елді мекендерді сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
11 250 429,6
032
Ауыз сумен жабдықтаудың баламасыз көздерi болып табылатын сумен жабдықтаудың аса маңызды топтық және жергілікті жүйелерiнен ауыз су беру жөніндегі қызметтердің құнын субсидиялау

107 625,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
25 230,0
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
1 200 689,5
145
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам для предоставления жилищных сертификатов как социальная помощь
70 000,0
263
Управление внутренней политики области
28 113,0
077
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
28 113,0
298
Управление государственной инспекции труда области
142 226,6
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования трудовых отношений на местном уровне
135 463,6
003
Капитальные расходы государственного органа
6 763,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
48 853 044,5
1
Жилищное хозяйство
24 936 220,9
256
Управление координации занятости и социальных программ области
205 073,0
043
Ремонт объектов городов и сельских населенных пунктов в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
205 073,0
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
24 731 147,9
014
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на строительство и (или) реконструкцию жилья коммунального жилищного фонда
3 525 429,2
034
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
20 406 689,7
097
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на приобретение жилья коммунального жилищного фонда для малообеспеченных многодетных семей
799 029,0
2
Коммунальное хозяйство
23 916 823,6
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
23 916 823,6
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области энергетики и жилищно-коммунального хозяйства
157 889,4
005
Капитальные расходы государственного органа
55 271,8
010
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на развитие системы водоснабжения и водоотведения
5 139 028,0
030
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
11 250 429,6
032
Субсидирование стоимости услуг по подаче питьевой воды из особо важных групповых и локальных систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения

79 111,6
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
292 377,6
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
99 374,0
286
Облыстың туризм және сыртқы байланыстар басқармасы
122 332,0
001
Жергiлiктi деңгейде туризм және сыртқы байланыс саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
51 662,0
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 053,0
004
Туристік қызметті реттеу
69 617,0
09
Отын-энергетика кешенi және жер қойнауын пайдалану
2 750 051,5
1
Отын және энергетика
2 550 051,5
254
Облыстың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
621 994,0
081
Елді мекендерді шаруашылық-ауыз сумен жабдықтау үшін жерасты суларына іздестіру-барлау жұмыстарын ұйымдастыру және жүргізу
621 994,0
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
1 928 057,5
011
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне жылу-энергетикалық жүйесін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
1 200 000,0
050
Жылыту маусымын іркіліссіз өткізу үшін энергия өндіруші ұйымдардың отын сатып алуға шығындарын субсидиялау
728 057,5
9
Отын-энергетика кешені және жер қойнауын пайдалану саласындағы өзге де қызметтер
200 000,0
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
200 000,0
070
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне газ тасымалдау жүйесін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
200 000,0
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
23 571 504,0
1
Ауыл шаруашылығы
20 747 563,3
255
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
20 401 978,0
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
174 675,0
002
Тұқым шаруашылығын қолдау
1 148 619,0
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
3 712,0
014
Ауыл шаруашылығы тауарларын өндірушілерге су жеткізу бойынша көрсетілетін қызметтердің құнын субсидиялау
178 657,0
019
Инновациялық тәжірибені тарату және енгізу жөніндегі қызметтер
27 000,0
029
Ауыл шаруашылық дақылдарының зиянды организмдеріне қарсы күрес жөніндегі іс- шаралар
5 089,0
041
Ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілерге өсімдіктерді қорғау мақсатында ауыл шаруашылығы дақылдарын өңдеуге арналған гербицидтердің, биоагенттердің (энтомофагтардың) және биопрепараттардың құнын арзандату
828 000,0
045
Тұқымдық және көшет отырғызылатын материалдың сорттық және себу сапаларын анықтау
44 177,0
046
Тракторларды, олардың тіркемелерін, өздігінен жүретін ауыл шаруашылығы, мелиоративтік және жол-құрылыс машиналары мен тетіктерін мемлекеттік есепке алуға және тіркеу

79 111,6
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
292 377,6
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
99 374,0
286
Управление туризма и внешних связей области
122 332,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере туризма и внешних связей
51 662,0
003
Капитальные расходы государственного органа
1 053,0
004
Регулирование туристской деятельности
69 617,0
09
Топливно-энергетический комплекс и недропользование
2 750 051,5
1
Топливо и энергетика
2 550 051,5
254
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области
621 994,0
081
Организация и проведение поисково-разведочных работ на подземные воды для хозяйственно-питьевого водоснабжения населенных пунктов
621 994,0
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
1 928 057,5
011
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на развитие теплоэнергетической системы
1 200 000,0
050
Субсидирование затрат энергопроизводящих организаций на приобретение топлива для бесперебойного проведения отопительного сезона
728 057,5
9
Прочие услуги в области топливно-энергетического комплекса и недропользования
200 000,0
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
200 000,0
070
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на развитие газотранспортной системы
200 000,0
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
23 571 504,0
1
Сельское хозяйство
20 747 563,3
255
Управление сельского хозяйства области
20 401 978,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
174 675,0
002
Поддержка семеноводства
1 148 619,0
003
Капитальные расходы государственного органа
3 712,0
014
Субсидирование стоимости услуг по доставке воды сельскохозяйственным товаропроизводителям
178 657,0
019
Услуги по распространению и внедрению инновационного опыта
27 000,0
029
Мероприятия по борьбе с вредными организмами сельскохозяйственных культур
5 089,0
041
Удешевление сельхозтоваропроизводителям стоимости гербицидов, биоагентов (энтомофагов) и биопрепаратов, предназначенных для обработки сельскохозяйственных культур в целях защиты растений
828 000,0
045
Определение сортовых и посевных качеств семенного и посадочного материала
44 177,0
046
Государственный учет и регистрация тракторов, прицепов к ним, самоходных сельскохозяйственных, мелиоративных и дорожно-строительных машин и механизмов

12 697,0
047
Тыңайтқыштар (органикалықтарды қоспағанда) құнын субсидиялау
1 396 000,0
050
Инвестициялар салынған жағдайда агроөнеркәсіптік кешен субъектісі көтерген шығыстардың бөліктерін өтеу
4 093 930,0
051
Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерінің қарыздарын кепілдендіру мен сақтандыру шеңберінде субсидиялау
14 693,0
053
Мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігін және сапасын арттыруды, асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды субсидиялау
8 523 026,0
054
Агроөнеркәсіптік кешен саласындағы дайындаушы ұйымдарға есептелген қосылған құн салығы шегінде бюджетке төленген қосылған құн салығының сомасын субсидиялау
75 000,0
055
Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерін қаржылық сауықтыру жөніндегі бағыт шеңберінде кредиттік және лизингтік міндеттемелер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
15 594,0
056
Ауыл шаруашылығы малын, техниканы және технологиялық жабдықты сатып алуға кредит беру, сондай-ақ лизинг кезінде сыйақы мөлшерлемесін субсидиялау
3 390 716,0
057
Мал шаруашылығы саласында терең қайта өңдеуден өткізілетін өнімдерді өндіру үшін ауыл шаруашылығы өнімін сатып алуға жұмсайтын өңдеуші кәсіпорындардың шығындарын субсидиялау
360 600,0
060
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде микрокредиттерді ішінара кепілдендіру
109 793,0
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
27 452,0
020
Ауыл шаруашылығы объектілерін дамыту
27 452,0
719
Облыстың ветеринария басқармасы
318 133,3
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
56 302,3
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
110,0
028
Уақытша сақтау пунктына ветеринариялық препараттарды тасымалдау бойынша қызметтер
9 678,0
030
Жануарлардың энзоотиялық ауруларының профилактикасы мен диагностикасына арналған ветеринариялық препараттарды, олардың профилактикасы мен диагностикасы жөніндегі қызметтерді орталықтандырып сатып алу, оларды сақтауды және аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына тасымалдауды (жеткізуді) ұйымдастыру
65 532,0
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
186 511,0
2
Су шаруашылығы
134 165,4
254
Облыстың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
134 165,4
002
Су қорғау аймақтары мен су объектiлерi белдеулерiн белгiлеу
6 139,4
003
Коммуналдық меншіктегі су шаруашылығы құрылыстарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
128 026,0
3
Орман шаруашылығы
2 092 895,7
254
Облыстың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
2 092 895,7

12 697,0
047
Субсидирование стоимости удобрений (за исключением органических)
1 396 000,0
050
Возмещение части расходов, понесенных субъектом агропромышленного комплекса, при инвестиционных вложениях
4 093 930,0
051
Субсидирование в рамках гарантирования и страхования займов субъектов агропромышленного комплекса
14 693,0
053
Субсидирование развития племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства
8 523 026,0
054
Субсидирование заготовительным организациям в сфере агропромышленного комплекса суммы налога на добавленную стоимость, уплаченного в бюджет, в пределах исчисленного налога на добавленную стоимость
75 000,0
055
Субсидирование процентной ставки по кредитным и лизинговым обязательствам в рамках направления по финансовому оздоровлению субъектов агропромышленного комплекса
15 594,0
056
Субсидирование ставок вознаграждения при кредитовании, а также лизинге на приобретение сельскохозяйственных животных, техники и технологического оборудования
3 390 716,0
057
Субсидирование затрат перерабатывающих предприятий на закуп сельскохозяйственной продукции для производства продуктов ее глубокой переработки в сфере животноводства
360 600,0
060
Частичное гарантирование по микрокредитам в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
109 793,0
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
27 452,0
020
Развитие объектов сельского хозяйства
27 452,0
719
Управление ветеринарии области
318 133,3
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
56 302,3
003
Капитальные расходы государственного органа
110,0
028
Услуги по транспортировке ветеринарных препаратов до пункта временного хранения
9 678,0
030
Централизованный закуп ветеринарных препаратов по профилактике и диагностике энзоотических болезней животных, услуг по их профилактике и диагностике, организация их хранения и транспортировки (доставки) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)
65 532,0
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
186 511,0
2
Водное хозяйство
134 165,4
254
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области
134 165,4
002
Установление водоохранных зон и полос водных объектов
6 139,4
003
Обеспечение функционирования водохозяйственных сооружений, находящихся в коммунальной собственности
128 026,0
3
Лесное хозяйство
2 092 895,7
254
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области
2 092 895,7

3 310 120,0
007
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне көлік инфрақұрылымын дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
2 750 782,6
028
Көлiк инфрақұрылымының басым жобаларын іске асыру
6 963 013,0
4
Әуе көлiгi
298 651,0
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
298 651,0
004
Жергілікті атқарушы органдардың шешімі бойынша тұрақты ішкі әуетасымалдарды субсидиялау
298 651,0
9
Көлiк және коммуникациялар саласындағы өзге де қызметтер
5 750 045,7
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
5 750 045,7
001
Жергілікті деңгейде көлік және коммуникация саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
179 621,3
005
Әлеуметтiк маңызы бар ауданаралық (қалааралық) қатынастар бойынша жолаушылар тасымалын субсидиялау
481 667,0
011
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 660 937,5
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
2 726 519,9
114
Жергілікті бюджеттерден берілетін нысаналы даму трансферттері
701 300,0
13
Басқалар
28 569 173,0
3
Кәсiпкерлiк қызметтi қолдау және бәсекелестікті қорғау
3 160 663,5
266
Облыстың кәсіпкерлік және индустриалдық-инновациялық даму басқармасы
1 971 207,0
005
"Бизнестің жол картасы-2020" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдау
173 692,0
010
"Бизнестің жол картасы-2020" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде кредиттер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
1 400 066,0
011
"Бизнестің жол картасы-2020" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде шағын және орта бизнеске кредиттерді ішінара кепілдендіру
258 771,0
027
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде микрокредиттерді ішінара кепілдендіру
117 678,0
082
"Бизнестің жол картасы-2020" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде жаңа бизнес-идеяларды іске асыру үшін жас кәсіпкерлерге мемлекеттік гранттар беру
21 000,0
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
1 189 456,5
024
"Бизнестің жол картасы-2020" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
955 749,0
052
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне "Бизнестің жол картасы-2020" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамытуға берiлетiн нысаналы даму трансферттерi
233 707,5
9
Басқалар
25 408 509,5
120
Облыс әкімінің аппараты
45 254,0
008
"Ақпараттық технологиялар орталығы" мемлекеттік мекемесінің қызметін қамтамасыз ету

3 310 120,0
007
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на развитие транспортной инфраструктуры
2 750 782,6
028
Реализация приоритетных проектов транспортной инфраструктуры
6 963 013,0
4
Воздушный транспорт
298 651,0
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
298 651,0
004
Субсидирование регулярных внутренних авиаперевозок по решению местных исполнительных органов
298 651,0
9
Прочие услуги в сфере транспорта и коммуникаций
5 750 045,7
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
5 750 045,7
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области транспорта и коммуникаций
179 621,3
005
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым межрайонным (междугородним) сообщениям
481 667,0
011
Капитальные расходы государственного органа
1 660 937,5
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
2 726 519,9
114
Целевые трансферты на развитие из местных бюджетов
701 300,0
13
Прочие
28 569 173,0
3
Поддержка предпринимательской деятельности и защита конкуренции
3 160 663,5
266
Управление предпринимательства и индустриально-инновационного развития области
1 971 207,0
005
Поддержка частного предпринимательства в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2020"
173 692,0
010
Субсидирование процентной ставки по кредитам в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2020"
1 400 066,0
011
Частичное гарантирование кредитов малому и среднему бизнесу в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2020"
258 771,0
027
Частичное гарантирование по микрокредитам в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
117 678,0
082
Предоставление государственных грантов молодым предпринимателям для реализации новых бизнес-идей в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2020"
21 000,0
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
1 189 456,5
024
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2020"
955 749,0
052
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на развитие индустриальной инфраструктуры в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2020"
233 707,5
9
Прочие
25 408 509,5
120
Аппарат акима области
45 254,0
008
Обеспечение деятельности государственного учреждения "Центр информационных технологий"

45 254,0
257
Облыстың қаржы басқармасы
14 342 159,4
012
Облыстық жергілікті атқарушы органының резервi
480 043,0
059
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
13 172 275,4
065
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
689 841,0
258
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
616 954,0
003
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың, оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
616 954,0
261
Облыстың білім басқармасы
3 799 416,0
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
3 799 416,0
266
Облыстың кәсіпкерлік және индустриалдық-инновациялық даму басқармасы
192 200,0
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлік және индустриалдық-инновациялық қызметті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
159 370,0
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
32 830,0
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
2 023 833,5
052
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне "Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
598 653,0
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
1 425 180,5
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
1 865 149,6
035
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде инженерлік инфрақұрылымды дамыту үшін берілетін нысаналы даму трансферттері
646 414,0
037
Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде инженерлік инфрақұрылымды дамыту
3 609,6
084
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне моноқалаларда бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға берілетін нысаналы даму трансферттері
1 215 126,0
285
Облыстың дене шынықтыру және спорт басқармасы
1 202 789,0
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау

45 254,0
257
Управление финансов области
14 342 159,4
012
Резерв местного исполнительного органа области
480 043,0
059
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
13 172 275,4
065
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих
689 841,0
258
Управление экономики и бюджетного планирования области
616 954,0
003
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов, консультативное сопровождение проектов государственно-частного партнерства и концессионных проектов
616 954,0
261
Управление образования области
3 799 416,0
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
3 799 416,0
266
Управление предпринимательства и индустриально-инновационного развития области
192 200,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и индустриально-инновационной деятельности
159 370,0
003
Капитальные расходы государственного органа
32 830,0
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
2 023 833,5
052
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
598 653,0
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
1 425 180,5
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
1 865 149,6
035
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на развитие инженерной инфраструктуры в рамках Программы развития регионов до 2020 года
646 414,0
037
Развитие инженерной инфраструктуры в рамках Программы развития регионов до 2020 года
3 609,6
084
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на реализацию бюджетных инвестиционных проектов в моногородах
1 215 126,0
285
Управление физической культуры и спорта области
1 202 789,0
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства