Өскемен қалалық мәслихатының 2016 жылғы 31 наурыздағы № 2/3-VI "Өскемен қаласында жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар өткізу тәртібін қосымша реттеу туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қалалық мәслихатының 2019 жылғы 25 маусымдағы № 45/11-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 3 шілдеде № 6048 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қалалық мәслихатының 2020 жылғы 30 шілдедегі № 59/3-VI шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қалалық мәслихатының 30.07.2020 № 59/3-VI шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Шығыс Қазақстан облыстық әкімдігінің 2019 жылғы 20 наурыздағы № 87 қаулысына және Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының № 28/308-VI "Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қаласының құрамдас бөлігін қайта атау туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 5798 нөмірімен тіркелген) бірлескен шешіміне сәйкес Өскемен қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Өскемен қалалық мәслихатының 2016 жылғы 31 наурыздағы № 2/3-VI "Өскемен қаласында жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар өткізу тәртібін қосымша реттеу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 4482 нөмірімен тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2016 жылғы 25 сәуірде жарияланған) шешіміне келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешімнің қосымшасының 3 тармағы келесі редакцияда жазылсын:
"3. Шерулер мен демонстрациялар мына маршрут бойынша өтеді: Өскемен қаласы: Нұрсұлтан Назарбаев даңғылы бойынша Металлургтер мәдениет сарайынан Гагарин бульвары бойымен "Восток" стадионының аланына дейін.".
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы М. Бахыт
Қалалық мәслихаттың хатшысы А. Светаш

О внесении изменения в решение Усть-Каменогорского городского маслихата от 31 марта 2016 года № 2/3-VI "О дополнительном регламентировании порядка проведения собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций в городе Усть-Каменогорск"
Решение Усть-Каменогорского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 25 июня 2019 года № 45/11-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 3 июля 2019 года № 6048. Утратило силу - решением Усть-Каменогорского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 30 июля 2020 года № 59/3-VI
Сноска. Утратило силу - решением Усть-Каменогорского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 30.07.2020 № 59/3-VI (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с совместным постановлением Восточно-Казахстанского областного акимата от 20 марта 2019 года № 87 и решением Восточно-Казахстанского областного маслихата № 28/308-VI "О переименовании составной части города Усть-Каменогорска Восточно-Казахстанской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5798) Усть-Каменогорский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Усть-Каменогорского городского маслихата от 31 марта 2016 года № 2/3-VI "О дополнительном регламентировании порядка проведения собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций в городе Усть-Каменогорск" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 4482, опубликовано в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 25 апреля 2016 года) следующее изменение:
пункт 3 приложения к указанному решению изложить в следующей редакции:
"3. Шествия и демонстрации проходят по маршруту: город Усть-Каменогорск: по проспекту Нурсултана Назарбаева от Дворца культуры металлургов по бульвару Гагарина до площади у стадиона "Восток.".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии М. Бахыт
Секретарь городского маслихата А. Светаш