"Семей қаласының 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті туралы" Семей қаласы мәслихатының 2018 жылғы 21 желтоқсандағы № 32/212-VI шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласы мәслихатының 2019 жылғы 6 наурыздағы № 35/233-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 19 наурызда № 5789 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласы мәслихатының 2019 жылғы 23 желтоқсандағы № 47/310-VI шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласы мәслихатының 23.12.2019 № 47/310-VI шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 104, 109-баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына, Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2019 жылғы 15 ақпандағы № 27/302-VI "2019-2021 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2018 жылғы 13 желтоқсандағы № 25/280-VІ шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің Тізілімінде № 5734 болып тіркелген) шешіміне сәйкес, Семей қаласының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Семей қаласының 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті туралы" Семей қаласы мәслихатының 2018 жылғы 21 желтоқсандағы № 32/212-VI (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5-2-199 болып тіркелген, 2019 жылғы 14 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электронды түрде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармағында:
1) тармақша келесі редакцияда жазылсын:
"кірістер – 52 469 643,0 мың теңге:
салықтық түсімдер – 17 684 178,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 99 706,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1 410 000,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 33 275 759,0 мың теңге;";
2) тармақша келесі редакцияда жазылсын:
"шығындар – 54 258 629,7 мың теңге;";
3) тармақша келесі редакцияда жазылсын:
"таза бюджеттік кредит беру – 1 011 724,0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 1 018 938,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 7 214,0 мың теңге;";
4) тармақша келесі редакцияда жазылсын:
"қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – -290 500,0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 290 500,0 мың теңге;";
5) тармақша келесі редакцияда жазылсын:
"бюджет тапшылығы (профициті) – -2 510 210,7 мың теңге;";
6) тармақша келесі редакцияда жазылсын:
"бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 510 210,7 мың теңге:

О внесении изменений в решение маслихата города Семей от 21 декабря 2018 года № 32/212-VI "О бюджете города Семей на 2019-2021 годы"
Решение маслихата города Семей Восточно-Казахстанской области от 6 марта 2019 года № 35/233-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 19 марта 2019 года № 5789. Утратило силу - решением маслихата города Семей Восточно-Казахстанской области от 23 декабря 2019 года № 47/310-VI
Сноска. Утратило силу - решением маслихата города Семей Восточно-Казахстанской области от 23.12.2019 № 47/310-VI (вводится в действие с 01.01.2020).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 104, 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан, решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 15 февраля 2019 года № 27/302-VI "О внесении изменений в решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 13 декабря 2018 года № 25/280-VI "Об областном бюджете на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5734), маслихат города Семей РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата города Семей от 21 декабря 2018 года № 32/212-VI "О бюджете города Семей на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5-2-199, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 14 января 2019 года), следующие изменения:
в пункте 1:
подпункт 1) изложить в следующей редакции:
"доходы – 52 469 643,0 тысяч тенге:
налоговые поступления – 17 684 178,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 99 706,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 1 410 000,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 33 275 759,0 тысяч тенге;";
подпункт 2) изложить в следующей редакции:
"затраты – 54 258 629,7 тысяч тенге;";
подпункт 3) изложить в следующей редакции:
"чистое бюджетное кредитование – 1 011 724,0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 1 018 938,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 7 214,0 тысяч тенге;";
подпункт 4) изложить в следующей редакции:
"сальдо по операциям с финансовыми активами – -290 500,0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 290 500,0 тысяч тенге;";
подпункт 5) изложить в следующей редакции:
"дефицит (профицит) бюджета – -2 510 210,7 тысяч тенге;";
подпункт 6) изложить в следующей редакции:
"финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 510 210,7 тысяч тенге:

қарыздар түсімі – 3 350 496,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 1 357 214,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 516 928,7 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
көрсетілген шешімнің 6-қосымшасы осы шешімнің 2-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2019 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қалалық мәслихат
сессиясының төрағасы Н. Қайырбеков
Қалалық мәслихаттың
хатшысы Б. Ақжалов

поступление займов – 3 350 496,0 тысяч тенге;
погашение займов – 1 357 214,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 516 928,7 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложению 1 к настоящему решению;
приложение 6 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложению 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель
сессии городского маслихата Н. Каирбеков
Секретарь
городского маслихата Б. Акжалов
Приложение 1 к решению

144 690,0
010
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
144 690,0
2
Әлеуметтiк көмек
1 793 005,0
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
1 793 005,0
004
Жұмыспен қамту бағдарламасы
453 013,0
006
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
9 624,0
007
Тұрғын үйге көмек көрсету
66 340,0
009
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
74 538,0
011
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
400 424,0
013
Белгіленген тұрғылықты жері жоқ тұлғаларды әлеуметтік бейімдеу
108 877,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
186 289,0
015
Зейнеткерлер мен мүгедектерге әлеуметтiк қызмет көрсету аумақтық орталығы
231 578,0
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
183 868,0
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
78 454,0
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
174 348,0
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
174 348,0
018
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
3 943,0
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
170 405,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
9 469 285,4
1
Тұрғын үй шаруашылығы
5 438 335,5
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
5 240 948,2
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
3 247 959,4
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
1 992 988,8
487
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
197 387,3
001
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық және тұрғын үй қоры саласында жергілікті деңгейде мемлекеттік саясатты іске асыру бойынша қызметтер
117 190,1
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
4 115,0
005
Мемлекеттік тұрғын үй қорын сақтауды үйымдастыру
13 875,2
033
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру

144 690,0
010
Государственная адресная социальная помощь
144 690,0
2
Социальная помощь
1 793 005,0
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
1 793 005,0
004
Программа занятости
453 013,0
006
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
9 624,0
007
Оказание жилищной помощи
66 340,0
009
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
74 538,0
011
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
400 424,0
013
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства
108 877,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
186 289,0
015
Территориальные центры социального обслуживания пенсионеров и инвалидов
231 578,0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
183 868,0
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
78 454,0
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
174 348,0
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
174 348,0
018
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
3 943,0
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
170 405,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
9 469 285,4
1
Жилищное хозяйство
5 438 335,5
467
Отдел строительства района (города областного значения)
5 240 948,2
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
3 247 959,4
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
1 992 988,8
487
Отдел жилищно-коммунального хозяйства и жилищной инспекции района (города областного значения)
197 387,3
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства и жилищного фонда
117 190,1
003
Капитальные расходы государственного органа
4 115,0
005
Организация сохранения государственного жилищного фонда
13 875,2
033
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры

516 928,7
2019 жылғы 6 наурыздағы
№ 35/233-VI шешiмге
2-қосымша
2018 жылғы 21 желтоқсандағы
№ 32/212-VI шешiмге
6-қосымша
2019 жылға арналған бюджеттегі ауылдық округтер мен кенттердің бюджеттік бағдарламалары
мың теңге
№
Ауылдық округтің, кенттің атауы
Барлығы
Соның ішінде бағдарламалар бойынша
001 " Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты "
008 "Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру"
013 "Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету"
022 "Мемлекеттік органның күрделі шығыстары"
1
Абралы

516 928,7
Приложение 2 к решению
от 6 марта 2019 года
№ 35/233- VI
Приложение 6 к решению
от 21 декабря 2018 года
№ 32/212-VI
Бюджетные программы сельских округов, поселков в бюджете на 2019 год
тысяч тенге
№
Наименование сельского округа, поселка
Всего
в том числе по программам
001 "Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа"
008 "Освещение улиц населенных пунктов"
013 "Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах"
022 "Капитальные расходы государственного органа"
1
Абралинский