Семей қаласы мәслихатының 2018 жылғы 29 желтоқсандағы № 33/220-VI "Знаменка ауылдық округінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласы мәслихатының 2019 жылғы 22 сәуірдегі № 37/253-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 6 мамырда № 5922 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласы мәслихатының 2019 жылғы 30 желтоқсандағы № 48/326-VI шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласы мәслихатының 30.12.2019 № 48/326-VI шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 104, 109-1-баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына, Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2019 жылғы 11 ақпандағы № 28 қаулысына және Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2019 жылғы 15 ақпандағы № 27/304-VI "Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласының және Жарма ауданының кейбір әкімшілік-аумақтық бірліктерін қайта атау туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5735 болып тіркелген, 2019 жылғы 1 наурызда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электронды түрде жарияланған) бірлескен шешіміне сәйкес, Семей қаласының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Семей қаласы мәслихатының 2018 жылғы 29 желтоқсандағы № 33/220-VI "Знаменка ауылдық округінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5-2-200 болып тіркелген, 2019 жылғы 29 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электронды түрде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
атауы келесі редакцияда жазылсын:
"Көкентау ауылдық округінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті туралы";
1-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"Көкентау ауылдық округінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті 1, 2, 3 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 41 533,0 мың теңге:
салықтық түсімдер – 2 253,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 102,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 39 178,0 мың теңге;
2) шығындар – 47 051,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;

О внесении изменений в решение маслихата города Семей от 29 декабря 2018 года № 33/220-VI "О бюджете Знаменского сельского округа на 2019-2021 годы"
Решение маслихата города Семей Восточно-Казахстанской области от 22 апреля 2019 года № 37/253-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 6 мая 2019 года № 5922. Утратило силу - решением маслихата города Семей Восточно-Казахстанской области от 30 декабря 2019 года № 48/326-VI
Сноска. Утратило силу - решением маслихата города Семей Восточно-Казахстанской области от 30.12.2019 № 48/326-VI (вводится в действие с 01.01.2020).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 104, 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", совместным постановлением Восточно-Казахстанского областного акимата от 11 февраля 2019 года № 28 и решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 15 февраля 2019 года № 27/304-VI "О переименовании некоторых административно-территориальных единиц города Семей и Жарминского района Восточно-Казахстанской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5735, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 1 марта 2019 года), маслихат города Семей РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата города Семей от 29 декабря 2018 года № 33/220-VI "О бюджете Знаменского сельского округа на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5-2-200, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 29 января 2019 года), следующие изменения:
наименование изложить в следующей редакции:
"О бюджете Кокентауского сельского округа на 2019-2021 годы";
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"Утвердить бюджет Кокентауского сельского округа на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 41 533,0 тысяч тенге:
налоговые поступления – 2 253,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 102,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 39 178,0 тысяч тенге;
2) затраты – 47 051,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;

4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -5 518,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 5 518,1 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 5 518,1 мың теңге.";

4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -5 518,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 5 518,1 тысяч тенге:
поступление займов – 0,0 тысяч тенге;
погашение займов – 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 5 518,1 тысяч тенге.";