2019 жылға арналған ата-анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтарды, бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды, пробация қызметінің есебінде тұрған тұлғаларды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Курчатов қаласының әкімдігінің 2019 жылғы 28 қаңтардағы № 941 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Курчатов қаласындағы Әділет басқармасында 2019 жылғы 31 қаңтарда № 5-3-136 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2014 жылғы 5 шілдедегі Қылмыстық-атқару Кодексінің 18-бабының 1-тармағының 2) тармақшасына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31-бабы 1-тармағының 14-1) тармақшасына, "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 9-бабының 7), 8), 9) тармақшаларына, "Ата-анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтарды, бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды, пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарын квоталау қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму Министрінің 2016 жылғы 26 мамырдағы № 412 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 13898 нөмірімен тіркелген) бұйрығына сәйкес, Курчатов қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Аталған қаулының 1 қосымшасына сәйкес ата-анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтарды жұмысқа орналастыру үшін қаладағы мекемелер мен кәсіпорындар жұмыскерлерінің тізімдік санының бір пайыз мөлшерінде 2019 жылға жұмыс орындарына квота белгіленсін.
2. Аталған қаулының 2 қосымшасына сәйкес бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған тұлғаларды жұмысқа орналастыру үшін қаладағы мекемелер мен кәсіпорындар жұмыскерлерінің тізімдік санының бір пайыз мөлшерінде 2019 жылға жұмыс орындарына квота белгіленсін.

Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования, лиц, освобожденных из мест лишения свободы, лиц, состоящих на учете службы пробации на 2019 год
Постановление акимата города Курчатова Восточно-Казахстанской области от 28 января 2019 года № 941. Зарегистрировано Управлением юстиции города Курчатова Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 31 января 2019 года № 5-3-136
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 2) пункта 1 статьи 18 Уголовно-исполнительного кодекса Республики Казахстан от 5 июля 2014 года, подпунктом 14-1) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктами 7), 8), 9) статьи 9 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О занятости населения", приказом Министра здравоохранения и социального развития Республики Казахстан от 26 мая 2016 года № 412 "Об утверждении Правил квотирования рабочих мест для трудоустройства граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования, лиц, освобожденных из мест лишения свободы, лиц, состоящих на учете службы пробации" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 13898) акимат города Курчатов ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить квоту рабочих мест для трудоустройства граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования на 2019 год, в размере одного процента от списочной численности работников предприятий и организаций города согласно приложению 1 к настоящему постановлению.
2. Установить квоту рабочих мест для трудоустройства лиц, освобожденных из мест лишения свободы на 2019 год, в размере одного процента от списочной численности работников предприятий и организаций города согласно приложению 2 к настоящему постановлению.

3. Аталған қаулының 3 қосымшасына сәйкес пробация қызметінің есебінде тұрған тұлғаларды жұмысқа орналастыру үшін қаладағы мекемелер мен кәсіпорындар жұмыскерлерінің тізімдік санының бір пайыз мөлшерінде 2019 жылға жұмыс орындарына квота белгіленсін.
4. "Курчатов қаласының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының қолданыстағы заңнамасымен бекітілген тәртіпте қамтамасыз ету;

3. Установить квоту рабочих мест для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации на 2019 год, в размере одного процента от списочной численности работников предприятий и организаций города согласно приложению 3 к настоящему постановлению.
4. Государственному учреждению "Отдел занятости и социальных программ города Курчатов" в порядке установленном законодательством Республики Казахстан обеспечить:

1) аталған қаулының аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркеу;
2) аталған әкімдік қаулысы мемлекеттік тіркеуден өткеннен кейін, күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін қазақ және орыс тілдерінде қағаз және электронды түрде Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкіне ресми жариялауға шаруашылық жүргізу құқығындағы Республикалық мемлекеттік кәсіпорны "Республикалық құқықтық ақпарат орталығына" жолдау;

1) государственную регистрацию настоящего постановления в территориальном органе юстиции;
2) в течении десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего постановления акимата направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;

3) мемлекеттік тіркеуден өткеннен кейін күнтізбелік он күн ішінде аталған қаулының көшірмесін Қазақстан Республикасының Үкіметі айқындайтын тәртіппен, конкурстық негізінде осындай құқық алған мерзімді баспа басылымдарына ресми жариялауға жолдау;
4) аталған қаулы ресми жарияланғаннан кейін Курчатов қаласы әкімдігінің интернет - желісінде орналастыру.
5. Аталған қаулының 4 қосымшасына сәйкес Курчатов қаласы әкімдігінің қаулыларының күштері жойылды деп танылсын.

3) в течении десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего постановления направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания, получившими такое право на конкурсной основе, в порядке, определяемом Правительством Республики Казахстан;
4) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата города Курчатов после его официального опубликования.
5. Признать утратившими силу постановления акимата города Курчатов, согласно приложению 4 к настоящему постановлению.

6. Аталған қаулының орындалуына бақылау жасау Курчатов қаласы әкімінің орынбасары А. Ю. Глазинскийге жүктелсін.
7. Аталған қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі А. Оңдақанов
Курчатов қаласы әкімдігінің
2019 жылғы 28 қаңтардағы
№ 941 қаулысына 1 қосымша
2019 жылға арналған ата-анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындары квотасының мөлшері
Реттік №
Ұйымның атауы
Жұмыс- керлерінің тізімдік саны (адам)
Квота мөлшері (жұмыс- керлерінің тізімдік санынан пайыз)
Жұмыс орындар саны (бірліктері)
1
Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігі Қазақстан Республикасының "Ұлттық ядролық орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы Республикалық мемлекеттік кәсіпорнының "Байкал" филиалы
319
1%
3
2
"Компания "Балапан Көлігі" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
409
1%
4
3
"Курчатов Водоканал" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорын
138
1%
1
Курчатов қаласы әкімдігінің
2019 жылғы 28 қаңтардағы
№ 941 қаулысына 2 қосымша
2019 жылға арналған бас бостандығынан айыру мекемесінен босатылған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындары квотасының мөлшері
Реттік №
Ұйымның атауы
Жұмыс- керлерінің тізімдік саны (адам)
Квота мөлшері (жұмыс- керлерінің тізімдік санынан пайыз)
Жұмыс орындар саны (бірліктері)
1
Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігі Қазақстан Республикасының "Ұлттық ядролық орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы Республикалық мемлекеттік кәсіпорнының "Байкал" филиалы
319
1%
3
2
"Компания "Балапан Көлігі" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
409
1%
4
3
Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігінің "Геофизикалық зерттеулер институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны
363
1%
4
4
"Курчатов Водоканал" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорын
138
1%
1
5
Курчатов қаласы әкімдігінің "Курчатов көп салалы эксплуатациялық кәсіпорны" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
129
1%
1
Курчатов қаласы әкімдігінің
2019 жылғы 28 қаңтардағы
№ 941 қаулысына 3 қосымша
2019 жылға арналған пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындары квотасының мөлшері
Реттік №
Ұйымның атауы
Жұмыс- керлерінің тізімдік саны (адам)
Квота мөлшері (жұмыс- керлерінің тізімдік санынан пайыз)
Жұмыс орындар саны (бірліктері)
1
Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігі Қазақстан Республикасының "Ұлттық ядролық орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы Республикалық мемлекеттік кәсіпорнының "Байкал" филиалы
319
1%
3
2
"Компания "Балапан Көлігі" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
409
1%
4
3
Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігінің "Геофизикалық зерттеулер институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны
363
1%
4
4
"Курчатов Водоканал" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорын
138
1%
1
5
Курчатов қаласы әкімдігінің "Курчатов көп салалы эксплуатациялық кәсіпорны" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
129
1%
1
Курчатов қаласы әкімдігінің
2019 жылғы 28 қаңтардағы
№ 941 қаулысына 4 қосымша
Курчатов қаласы әкімдігінің күші жойылды деп танылған қауыларының тізімі

6. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима города Курчатов Глазинского А. Ю.
7. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города А. Ондаканов
Приложение 1 к постановлению
акимата города Курчатов
от 28 января 2019 года № 941
Размер квоты для трудоустройства граждан, из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования на 2019 год
Порядковый №
Наименование организации
Списочная численность работников (человек)
Размер квоты (% от списочной численности работников)
Количество рабочих мест (единиц)
1
Филиал "Байкал" Республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Национальный ядерный центр Республики Казахстан" Министерства энергетики Республики Казахстан
319
1%
3
2
Товарищество с ограниченной ответственностью "Компания "Балапан Көлігі"
409
1%
4
3
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Курчатов Водоканал"
138
1%
1
Приложение 2 к постановлению
акимата города Курчатов
от 28 января 2019 года № 941
Размер квоты для трудоустройства лиц, освобожденных из мест лишения свободы на 2019 год
Порядковый
Наименование организации
Списочная численность работников (человек)
Размер квоты (% от списочной численности работников)
Количество рабочих мест (единиц)
1
Филиал "Байкал" Республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Национальный ядерный центр Республики Казахстан" Министерства энергетики Республики Казахстан
319
1%
3
2
Товарищество с ограниченной ответственностью "Компания "Балапан Көлігі"
409
1%
4
3
Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Институт геофизических исследований" Министерства энергетики Республики Казахстан
363
1%
4
4
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Курчатов Водоканал"
138
1%
1
5
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Курчатовское многоотраслевое эксплуатационное предприятие" акимата города Курчатова
129
1%
1
Приложение 3 к постановлению
акимата города Курчатов
от 28 января 2019 года № 941
Размер квоты для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации на 2019 год
Порядковый
Наименование организации
Списочная численность работников (человек)
Размер квоты (% от списочной численности работников)
Количество рабочих мест (единиц)
1
Филиал "Байкал" Республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Национальный ядерный центр Республики Казахстан" Министерства энергетики Республики Казахстан
319
1%
3
2
Товарищество с ограниченной ответственностью "Компания "Балапан Көлігі"
409
1%
4
3
Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Институт геофизических исследований" Министерства энергетики Республики Казахстан
363
1%
4
4
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Курчатов Водоканал"
138
1%
1
5
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Курчатовское многоотраслевое эксплуатационное предприятие" акимата города Курчатова
129
1%
1
Приложение 4 к постановлению
акимата города Курчатов
от 28 января 2019 года № 941
Перечень постановлений акимата города Курчатов о признании утратившими силу

1. Курчатов қаласы әкімдігінің 2018 жылғы 26 қаңтардағы № 538 "Пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды, сондай-ақ бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" қаулысының (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5482 тіркелген, 2018 жылғы 16 ақпанда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде, 2018 жылғы 21 ақпанда "Мой край" газетінде жарияланған);
2. Курчатов қаласы әкімдігінің 2018 жылғы 26 қаңтардағы № 539 "Ата-анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" қаулысының (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5483 тіркелген, 2018 жылғы 21 ақпанда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде, 2018 жылғы 21 ақпанда "Мой край" газетінде жарияланған);
3. Курчатов қаласы әкімдігінің 2018 жылғы 10 шілдедегі № 758 "Ата-анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" қаулысының Курчатов қаласы әкімдігінің 2018 жылғы 26 қаңтардағы № 539 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5-3-127 тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің 2018 жылғы 13 тамызда электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде, 2018 жылдың 15 тамызда "Мой край" газетінде жарияланған);
4. Курчатов қаласы әкімдігінің 2018 жылғы 10 шілдедегі № 759 "Пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды, сондай-ақ бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" қаулысының Курчатов қаласы әкімдігінің 2018 жылғы 26 қаңтардағы № 538 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5-3-128 тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің 2018 жылғы 13 тамызда электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде, 2018 жылғы 15 тамызда "Мой край" газетінде жарияланған).

1. Постановление акимата города Курчатов от 26 января 2018 года № 538 "Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации, а также для лиц, освобожденных из мест лишения свободы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5482, опубликовано 16 февраля 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде, 21 февраля 2018 года в газете "Мой край");
2. Постановление акимата города Курчатов от 26 января 2018 года № 539 "Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5483, опубликовано 21 февраля 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде, 21 февраля 2018 года в газете "Мой край");
3. Постановление акимата города Курчатов 10 июля 2018 года № 758 "О внесении изменений в постановление акимата города Курчатов от 26 января 2018 года № 539 "Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства граждан, из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5-3-127, опубликовано 13 августа 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде, 15 августа 2018 года в газете "Мой край");
4. Постановление акимата города Курчатов 10 июля 2018 года № 759 "О внесении изменений в постановление акимата города Курчатов от 26 января 2018 года № 538 "Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации, а также для лиц, освобожденных из мест лишения свободы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5-3-128, опубликовано 13 августа 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде, 15 августа 2018 года в газете "Мой край").