Курчатов қаласы бойынша сайлау учаскелерін құру туралы
Шығыс Қазақстан облысы Курчатов қаласы әкімінің 2019 жылғы 12 маусымдағы № 1 шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 17 маусымда № 6015 болып тіркелді.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Конституциялық Заңының 23-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 37- бабына сәйкес, Курчатов қаласының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімге қосымша Курчатов қаласының аумағында сайлау учаскелері құрылсын.
2. Курчатов қаласы әкімінің шешімінің күші жойылды деп танылсын:
1) "Курчатов қаласы бойынша сайлау учаскелерінің құрылуы туралы" 2015 жылғы 17 тамыздағы № 9 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 4142 нөмерімен тіркелген, 2015 жылғы 01 қазанда "7 дней" газетінде, 2015 жылғы 15 қыркүйекте "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған).
3. "Курчатов қаласының әкім аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімнің аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы шешім мемлекеттік тіркелген күнінен бастап он күнтізбелік күн ішінде Қазақстан Республикасының нормативтік-құқықтық актілерінің Эталондық бықылау банкіне мемлекеттік және орыс тілдерінде қағаз және электрондық түрде оның көшірмелерінің шаруашылық жүргізу құқығындағы "Қазақстан Республикасының Заңнама және құқықтық ақпарат институты" Республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жіберілуін;
3) осы шешімнің мемлекеттік тіркелгенінен кейін он күнтізбелік күн ішінде аталған қаулының көшірмесін Қазақстан Республикасының Үкіметі айқындайтын тәртіппен, конкурстық негізінде осындай құқық алған мерзімді баспа басылымдарына ресми жариялауға жолдау;
4) осы шешім ресми жарияланғаннан кейін Курчатов қаласы әкімінің интернет-ресурсында орналасуын қамтамасыз етсін.
5. Осы шешімнің орындалуына бақылау жасау Курчатов қаласының әкім аппаратының басшысы Н. Т. Қошқарбаевқа жүктелсін.
6. Осы шешім алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Курчатов қаласының әкімі А. Глазинский
Курчатов қаласы әкімінің
2019 жылғы 12 маусымдағы
№ 1 шешіміне қосымша
Курчатов қаласындағы сайлау учаскелері

Об образовании избирательных участков по городу Курчатов
Решение акима города Курчатов Восточно-Казахстанской области от 12 июня 2019 года № 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 17 июня 2019 года № 6015.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 23 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", статьей 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", аким города Курчатов РЕШИЛ:
1. Образовать избирательные участки на территории города Курчатов согласно приложению к настоящему решению.
2. Признать утратившим силу решение акима города Курчатов:
1) от 17 августа 2015 года № 9 "Об образовании избирательных участков по городу Курчатов" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 4142, опубликовано 1 октября 2015 года в газете "7 дней", 15 сентября 2015 года в информационно-правовой системе "Әділет");
3. Государственному учреждению "Аппарат акима города Курчатов" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в территориальном органе юстиции;
2) в течении десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего решения направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республики Казахстан" Министерства юстиции Республики Казахстан" для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) в течении десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего постановления направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания, получившими такое право на конкурсной основе, в порядке, определяемом Правительством Республики Казахстан;
4) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе акима города Курчатова после его официального опубликования.
4. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима города Курчатов Кошкарбаева Н. Т.
5. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Курчатов А. Глазинский
Приложение к решению
акима города Курчатов
от 19 июня 2019 года №1
Избирательные участки по городу Курчатов

Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда-Абай облысы Курчатов қаласы әкімінің 29.03.2024 № 1 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
№ 150 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: "Абай облысы Курчатов қаласының қалалық мәдениет үйі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорынның ғимараты, Тәуелсіздік көшесі, 2.
Шекаралары: Железнодорожная (толығымен), Самал (толығымен), Құнанбай (толығымен), Курчатов (толығымен), Достық (толығымен), Победы (толығымен), Спортивная (толығымен), Теплоэнергетиков (толығымен), Тәуелсіздік 1Г, 5, 17 көшелері.
№ 151 сайлау учаскесі (жабық сайлау учаскесі)
Сайлау учаскесінің орталығы: "Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Абай облысы полиция департаментінің Курчатов қаласының полиция бөлімі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Абай көшесі, № 12.
Шекаралары: уақытша ұстау изоляторының аумағы.
№ 152 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Абай облысы білім басқармасының Курчатов қаласы білім бөлімінің "№ 2 жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Тәуелсіздік көшесі, №10.
Шекаралары: Абай 15, 17, 19, 20, 22, 24, Алексеенко (толығымен) көшелері.
№ 153 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Абай облысы білім басқармасының Курчатов қаласы білім бөлімінің "№ 2 жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Тәуелсіздік көшесі, №10.
Шекаралары: Абай 26, 27, 28, 30, Иртышская (толығымен), Школьная (толығымен) көшелері.
№ 154 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Абай облысы білім басқармасының Курчатов қаласы білім бөлімінің "№ 2 жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Тәуелсіздік көшесі, №10.
Шекаралары: Тәуелсіздік 19, 21, 23, 25, 31, Рожанович (толығымен) көшелері.
№ 155 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Абай облысы білім басқармасының Курчатов қаласы білім бөлімінің "№ 3 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Олимпийская көшесі, № 3.
Шекаралары: Абай 31, Олимпийская 2, 4, 7, 9, 10, 15, 16 көшелері.
№ 156 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Абай облысы білім басқармасының Курчатов қаласы білім бөлімінің "№ 3 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Олимпийская көшесі, № 3.
Шекаралары: Абай 21, 34, Олимпийская 17, 18, 20, 20А, 21 көшелері.
№ 157 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Абай облысы білім басқармасының Курчатов қаласы білім бөлімінің "№ 3 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Олимпийская көшесі, № 3.

Сноска. Приложение в редакции решения акима города Курчатов области Абай от 29.03.2024 № 1 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Избирательный участок № 150
Центр избирательного участка: здание коммунального государственного казенного предприятия "Городской дом культуры города Курчатов области Абай", улица Тәуелсіздік, № 2.
Границы: улицы Железнодорожная (полностью), Самал (полностью), Кунанбая (полностью), Курчатова (полностью), Достық (полностью), Победы (полностью), Спортивная (полностью), Теплоэнергетиков (полностью), Тәуелсіздік 1Г, 5, 17;
Избирательный участок № 151 (закрытый участок)
Центр избирательного участка: здание государственного учреждения "Отдел полиции города Курчатова Департамента полиции области Абай Министерства внутренних дел Республики Казахстан", улица Абая, № 12
Границы: территория изолятора временного содержания.
Избирательный участок № 152
Центр избирательного участка: здание коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа № 2" отдела образования города Курчатова управления образования области Абай, улица Тәуелсіздік, № 10
Границы: улицы Абая 15, 17, 19, 20, 22, 24, Алексеенко (полностью).
Избирательный участок № 153
Центр избирательного участка: здание коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа № 2" отдела образования города Курчатова управления образования области Абай, улица Тәуелсіздік, № 10
Границы: улицы Абая 26, 27, 28, 30, Иртышская (полностью), Школьная (полностью).
Избирательный участок № 154
Центр избирательного участка: здание коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа № 2" отдела образования города Курчатова управления образования области Абай, улица Тәуелсіздік, № 10
Границы: улицы Тәуелсіздік 19, 21, 23, 25, 31, Рожановича (полностью).
Избирательный участок № 155
Центр избирательного участка: здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа № 3" отдела образования города Курчатова управления образования по области Абай, улица Олимпийская, № 3.
Границы: улицы Абая 31, Олимпийская 2, 4, 7, 9, 10, 15, 16.
Избирательный участок № 156
Центр избирательного участка: здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа № 3" отдела образования города Курчатова управления образования по области Абай, улица Олимпийская, № 3.
Границы: улицы Абая 21, 34, Олимпийская 17, 18, 20, 20А, 21.
Избирательный участок № 157
Центр избирательного участка: здание коммунального государственного учреждения "Средняя школа № 3" отдела образования города Курчатова управления образования по области Абай, улица Олимпийская, № 3.

Шекаралары: Абай 25, 36, Олимпийская 23, 25, 27, 28 көшелері.
№ 158 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Абай облысы білім басқармасының Курчатов қаласы білім бөлімінің "Журавушка" балабақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ғимараты, Олимпийская көшесі, № 30.
Шекаралары: Абай 47, Олимпийская 29, 31, 32, 33, 34, 36, 37, 38, 39 көшелері.
№ 159 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Абай облысы дене шынықтыру және спорт басқармасының "Курчатов қаласының балалар-жасөспірімдер спорт мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Тәуелсіздік көшесі, № 12.
Шекаралары: Абай 38, 44, Тәуелсіздік 33, 35, 37 көшелері.
№ 160 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Абай облысы дене шынықтыру және спорт басқармасының "Курчатов қаласының балалар-жасөспірімдер спорт мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Тәуелсіздік көшесі, № 12.
Шекаралары: Абай 45, 46, Тәуелсіздік 41, 45, 47, 49, 51 көшелері.
№ 161 сайлау учаскесі
Сайлау учаскесінің орталығы: Абай облысы білім басқармасының Курчатов қаласы білім бөлімінің "№ 4 жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты, Абай көшесі, № 50.
Шекаралары: Абай 43, 49, 51, Олимпийская 40, Көктем (толығымен), Степная (толығымен) көшелері.

Границы: улицы Абая 25, 36, Олимпийская 23, 25, 27, 28.
Избирательный участок № 158
Центр избирательного участка: здание государственного коммунального казенного предприятия "Детский сад "Журавушка" отдела образования города Курчатова управления образования области Абай, улица Олимпийская, № 30.
Границы: улицы Абая 47, Олимпийская 29, 31, 32, 33, 34, 36, 37, 38, 39.
Избирательный участок № 159
Центр избирательного участка: здание коммунального государственного учреждения "Детско-юношеская спортивная школа города Курчатова" управления физической культуры и спорта области Абай, улица Тәуелсіздік, № 12
Границы: улицы Абая 38, 44, Тәуелсіздік 33, 35, 37.
Избирательный участок № 160
Центр избирательного участка: здание коммунального государственного учреждения "Детско-юношеская спортивная школа города Курчатова" управления физической культуры и спорта области Абай, улица Тәуелсіздік, № 12
Границы: улицы Абая 45, 46, Тәуелсіздік 41, 45, 47, 49, 51.
Избирательный участок № 161
Центр избирательного участка: здание коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа № 4" отдела образования города Курчатова управления образования области Абай, улица Абая, № 50
Границы: улицы Абая 43, 49, 51, Олимпийская 40, Көктем (полностью), Степная (полностью).