Риддер қаласы әкімдігінің "Мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, ата-ана төлемақысының мөлшерін бекіту туралы" 2018 жылғы 1 ақпандағы № 121 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Риддер қаласы әкімдігінің 2019 жылғы 4 қаңтардағы № 1 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Риддер қалалық Әділет басқармасында 2019 жылғы 24 қаңтарда № 5-4-185 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Риддер қаласы әкімдігінің 2020 жылғы 30 желтоқсандағы № 853 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Риддер қаласы әкімдігінің 30.12.2020 № 853 қаулысымен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 26-бабына сәйкес, Риддер қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Риддер қаласы әкімдігінің "Мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы" 2018 жылғы 1 ақпандағы № 121 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5486 тіркелген, 2018 жылғы 26 ақпанда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электронды түрде, 2018 жылғы 09 наурызда "Лениногорская правда" газетінде жарияланды) келесі өзгерістер енгізілсін:
аталған қаулыға қосымша осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. "Риддер қаласының білім беру бөлімі" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулының Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелуін;
2) мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күнтізбелік он күн ішінде осы қаулының көшірмесін қағаз және электрондық нұсқада қазақ және орыс тілдерінде "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына ресми түрде жариялау және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкіне енгізу үшін жіберуді;
3) мемлекеттік тіркеуден өткеннен кейін күнтізбелік он күн ішінде осы қаулының көшірмесін ресми жариялауға Риддер қаласы аумағында таратылатын мерзімді баспа басылымдарына жіберуді;
4) осы қаулы ресми түрде жарияланған соң Риддер қаласы әкімдігінің интернет ресурсына орналастырылуын қамтамасыз етсін.

О внесении изменения в постановление акимата города Риддера от 1 февраля 2018 года № 121 "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера родительской платы"
Постановление акимата города Риддера Восточно-Казахстанской области от 4 января 2019 года № 1. Зарегистрировано Управлением юстиции города Риддера Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 24 января 2019 года № 5-4-185. Утратило силу - постановлением акимата города Риддера Восточно-Казахстанской области от 30 декабря 2020 года № 853
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата города Риддера Восточно-Казахстанской области от 30.12.2020 № 853 (вводится в действие с 01.01.2021).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 26 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", акимат города Риддера ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата города Риддера "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера родительской платы" от 1 февраля 2018 года № 121 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5486, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 26 февраля 2018 года, в газете "Лениногорская Правда" 09 марта 2018 года) следующее изменение:
приложение к указанному постановлению изложить в новой редакции, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Отдел образования города Риддера" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Департаменте юстиции Восточно-Казахстанской области;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего постановления акимата направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего постановления направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания, распространяемых на территории города Риддера;
4) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата города Риддера после его официального опубликования.