Кейбір шешімдердің күші жойылды деп тану туралы
Шығыс Қазақстан облысы Абай аудандық мәслихатының 2019 жылғы 30 желтоқсандағы № 42/10-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 9 қаңтарда № 6480 болып тіркелді
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 46 – бабының 2-тармағының 1) тармақшасына, Қазақсатан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 7–бабының 5–тармағына сәйкес, Абай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1.1) "Абай ауданы бойынша жайылымдарды басқару және оларды пайдалану жөніндегі 2018–2019 жылдарға арналған іс–шара жоспарын бекіту туралы" Абай аудандық мәслихатының 2018 жылғы 28 наурыздағы № 22/5–VI (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5–5–199 болып тіркелген, 2018 жылғы 10 мамырдағы Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілері электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған);
2) "Пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының базалық және бірыңғай жер салығының мөлшерлемелерін жоғарылату туралы" Абай аудандық мәслихатының 2018 жылғы 28 наурыздағы № 22/6 –VI (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5–5–141 болып тіркелген, 2018 жылғы 27 сәуірдегі Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілері электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы, мәслихат хатшысы Е. Лдибаев

О признании утратившими силу некоторых решений
Решение маслихата Абайского района Восточно-Казахстанской области от 30 декабря 2019 года № 42/10-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 9 января 2020 года № 6480
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии подпунктом 1) пункта 2 статьи 46 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" от 6 апреля 2016 года, пункта 5 статьи 7 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года Абайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу:
1) решение Абайского районного маслихата от 28 марта 2018 года № 22/5–VI "Об утверждении плана мероприятий по управлению и использованию пастбищ по Абайскому району на 2018–2019 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5–5–199, опубликовано в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде от 10 мая 2018 года);
2) решение Абайского районного маслихата от 28 марта 2018 года № 22/6–VI "О повышении базовых ставок земельного налога и единого земельного налога на не используемые земли сельскохозяйственного назначения" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5–5–141, опубликовано в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде от 27 апреля 2018 года)
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии, секретарь маслихата Е. Лдибаев