Аягөз аудандық мәслихатының 2018 жылғы 24 желтоқсандағы № 33/214-VІ "2019-2021 жылдарға арналған Аягөз ауданының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Аягөз аудандық мәслихатының 2019 жылғы 15 қарашадағы № 41/280-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 27 қарашада № 6315 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Аягөз аудандық мәслихатының 2019 жылғы 25 желтоқсандағы № 42/291-VI шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Аягөз аудандық мәслихатының 25.12.2019 № 42/291-VI шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына және Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2019 жылғы 5 қарашадағы № 34/366-VI "2019-2021 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2018 жылғы 13 желтоқсандағы №25/280-VІ шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 6272 нөмірімен тіркелген) сәйкес Аягөз аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аягөз аудандық мәслихатының 2018 жылғы 24 желтоқсандағы №33/214-VІ "2019-2021 жылдарға арналған Аягөз ауданының бюджеті туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5-6-191 нөмірімен тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2019 жылдың 11 қаңтарында жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1- тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"1. 2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаға сәйкес, соның ішінде 2019 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 13090800,4 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 4734175,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 18450,2 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 37286,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 8300889,2 мың теңге;
2) шығындар – 13225452,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 16261,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 22725,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 6464,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;

О внесении изменений в решение Аягозского районного маслихата от 24 декабря 2018 года № 33/214-VI "О бюджете Аягозского района на 2019-2021 годы"
Решение Аягозского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 15 ноября 2019 года № 41/280-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 27 ноября 2019 года № 6315. Утратило силу решением Аягозского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 25 декабря 2019 года № 42/291-VI
Сноска. Утратило силу решением Аягозского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 25.12.2019 № 42/291-VI (вводится в действие с 01.01.2020).
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 5 ноября 2019 года № 34/366-VI "О внесении изменений в решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 13 декабря 2018 года № 25/280-VI "Об областном бюджете на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 6272) Аягозский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Аягозского районного маслихата от 24 декабря 2018 года № 33/214-VI "О бюджете Аягозского района на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5-6-191 опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 11 января 2019 года) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 13090800,4 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4734175,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 18450,2 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 37286,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 8300889,2 тысяч тенге;
2) затраты – 13225452,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 16261,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 22725,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 6464,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;

5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 150913,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 150913,0 мың теңге, соның ішінде:
қарыздар түсімі – 22725,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 6464,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 134652,0 мың теңге.";
3- тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"3. Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2019 жылғы 5 қарашадағы № 34/366-VI "2019-2021 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2018 жылғы 13 желтоқсандағы № 25/280-VІ шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 6272 нөмірімен тіркелген) сәйкес 2019 жылға арналған кірістерді бөлу нормативтері орындауға алынсын:
1) төлем көзінен салынатын, кірістерден ұсталатын жеке табыс салығы – 45,0 %;
2) әлеуметтік салық – 45,0 %.";
аталған шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешiм 2019 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Ш. Омаров
Аягөз аудандық мәслихат хатшысы С. Искаков
Аягөз аудандық мәслихатының

5) дефицит (профицит) бюджета – - 150913,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 150913,0 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 22725,0 тысяч тенге;
погашение займов – 6464,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 134652,0 тысяч тенге";
пункт 3 изложить в следующей редакции:
"3. Принять к исполнению нормативы распределения доходов на 2019 год, в соответствии с решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 5 ноября 2019 года № 34/366-VI "О внесении изменений в решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 13 декабря 2018 года № 25/280-VI "Об областном бюджете на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 6272):
1) индивидуальный подоходный налог с доходов, облагаемых у источника выплаты – 45,0 %;
2) социальный налог – 45,0 %.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии Ш. Омаров
Секретарь Аягозского районного маслихата С. Искаков
Приложение к решению
Аягозского районного маслихата

18450,2
01
Мемлекеттік меншіктен түсетін кірістер
2852,2
1
Мемлекеттік кәсіпорындардың таза кірісі бөлігінің түсімдері
510,0
02
Коммуналдық мемлекеттік кәсіпорындардың таза кірісінің бір бөлігінің түсімдері
510,0
5
Мемлекет меншігіндегі мүлікті жалға беруден түсетін кірістер
2192,0
08
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімдерінің басқаруындағы, ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігінің мүлкін жалға беруден түсетін кірістерді қоспағанда, ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігінің мүлкін жалға беруден түсетін кірістер
78,0
09
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімдерінің басқаруындағы мемлекеттік мүлікті жалға беруден түсетін кірістерді қоспағанда ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі тұрғын үй қорынан үйлердi жалға беруден түсетін кірістер
2114,0
10
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ коммуналдық меншігінің мүлкін жалға беруден түсетін кірістер
0,0
7
Мемлекеттік бюджеттен берілген кредиттер бойынша сыйақылар
34,2
13
Жеке тұлғаларға жергілікті бюджеттен берілген бюджеттік кредиттер бойынша сыйақылар
34,2
9
Мемлекет меншігінен түсетін басқа да кірістер
116,0
07
Иесіз мүлікті, белгіленген тәртіппен коммуналдық меншікке өтеусіз өткен мүлікті, қадағалаусыз жануарларды, олжаларды, сондай-ақ мұрагерлік құқығы бойынша мемлекетке өткен мүлікті сатудан алынатын түсімдер
0,0
10
Коммуналдық меншігіне жататын жер учаскелері бойынша сервитут үшін төлемақы
116,0
02
Мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелердің тауарларды (жұмыстарды, қызметтерді) өткізуінен түсетін түсімдер
0,0
1
Мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелердің тауарларды (жұмыстарды, қызметтерді) өткізуінен түсетін түсімдер
0,0
02
Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелердің тауарларды (жұмыстарды, қызметтерді) өткізуінен түсетін түсімдер
0,0
04
Мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын, сондай-ақ Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің бюджетінен (шығыстар сметасынан) қамтылатын және қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер салатын айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар, өндіріп алулар
0,0
1
Мұнай секторы ұйымдарынан және Жәбірленушілерге өтемақы қорына түсетін түсімдерді қоспағанда, мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын, сондай-ақ Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің бюджетінен (шығыстар сметасынан) қамтылатын және қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер салатын айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар, өндіріп алулар
0,0
14
Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелермен алынатын өзге де айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар
0,0
18
Мамандандырылған ұйымдарға, жеке тұлғаларға бюджеттік кредиттер (қарыздар) бойынша жергілікті бюджеттен берілген айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар, өндіріп алулар
0,0
06
Басқа да салықтық емес түсiмдер
15598,0
1
Басқа да салықтық емес түсiмдер
15598,0
07
Бұрын жергілікті бюджеттен алынған пайдаланылмаған қаражаттардың қайтарылуы
0,0
09
Жергіліктік бюджетке түсетін салықтық емес басқа да түсімдер
15598,0
3
Негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер

18450,2
01
Доходы от государственной собственности
2852,2
1
Поступления части чистого дохода государственных предприятий
510,0
02
Поступления части чистого дохода коммунальных государственных предприятий
510,0
5
Доходы от аренды имущества, находящегося в государственной собственности
2192,0
08
Доходы от аренды имущества, находящегося в коммунальной собственности района (города областного значения), за исключением доходов от аренды государственного имущества, находящегося в управлении акимов города районного значения, села, поселка, сельского округа
78,0
09
Доходы от аренды жилищ из жилищного фонда, находящегося в коммунальной собственности района (города областного значения), за исключением доходов от аренды государственного имущества, находящегося в управлении акимов города районного значения, села, поселка, сельского округа
2114,0
10
Доходы от аренды имущества коммунальной собственности города районного значения, села, поселка, сельского округа
0,0
7
Вознаграждения по кредитам, выданным из государственного бюджета
34,2
13
Вознаграждения по бюджетным кредитам, выданным из местного бюджета физическим лицам
34,2
9
Прочие доходы от государственной собственности
116,0
07
Поступления от реализации бесхозяйного имущества, имущества, безвозмездно перешедшего в установленном порядке в коммунальную собственность, безнадзорных животных, находок,а также имущества, перешедшего по праву наследования к государству
0,0
10
Плата за сервитут по земельным участкам, находящихся в коммунальной собственности
116,0
02
Поступления от реализации товаров (работ, услуг) государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета
0,0
1
Поступления от реализации товаров (работ, услуг) государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета
0,0
02
Поступления от реализации товаров (работ, услуг) предоставляемых государственными учреждениями, финансируемыми из местного бюджета
0,0
04
Штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета, а также содержащимися и финансируемыми из бюджета (сметы расходов) Национального Банка Республики Казахстан
0,0
1
Штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета, а также содержащимися и финансируемыми из бюджета (сметы расходов) Национального Банка Республики Казахстан, за исключением поступлений от организаций нефтяного сектора
0,0
14
Прочие штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые государственными учреждениями, финансируемыми из местного бюджета
0,0
18
Штрафы, пени, санкции, взыскания по бюджетным кредитам (займам), выданным из местного бюджета специализированным организациям, физическим лицам
0,0
06
Прочие неналоговые поступления
15598,0
1
Прочие неналоговые поступления
15598,0
07
Возврат неиспользованных средств, ранее полученных из местного бюджета
0,0
09
Другие неналоговые поступления в местный бюджет
15598,0
3
Поступления от продажи основного капитала

045
Елді-мекендер көшелеріндегі автомобиль жолдарын күрделі және орташа жөндеу
0,0
124
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің аппараты
0,0
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, ауылдарда, кенттерде, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
0,0
483
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары, құрылыс және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
151651,0
026
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
143701,0
000
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
143701,0
027
Көлік инфрақұрылымын дамыту
7950,0
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
7950,0
028
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
0,0
000
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
0,0
9
Көлiк және коммуникациялар саласындағы өзге де қызметтер
33057,6
483
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары, құрылыс және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
33057,6
029
Кентiшiлiк (қалаiшiлiк), қала маңындағы және ауданiшiлiк қоғамдық жолаушылар тасымалдарын ұйымдастыру
12618,0
000
Кентiшiлiк (қалаiшiлiк), қала маңындағы және ауданiшiлiк қоғамдық жолаушылар тасымалдарын ұйымдастыру
12618,0
030
Әлеуметтік маңызы бар қалалық (ауылдық), қала маңындағы және ауданішілік қатынастар бойынша жолаушылар тасымалдарын субсидиялау
20439,6
000
Әлеуметтік маңызы бар қалалық (ауылдық), қала маңындағы және ауданішілік қатынастар бойынша жолаушылар тасымалдарын субсидиялау
20439,6
13
Басқалар
187602,0
9
Басқалар
187602,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
46199,0
008
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың, оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
0,0
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
34457,0
100
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағындағы табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайларды жоюға арналған ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының төтенше резерві
34457,0
101
Шұғыл шығындарға арналған ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
0,0
102
Соттардың шешiмдерi бойынша мiндеттемелердi орындауға арналған ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
0,0

045
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог улиц населенных пунктов
0,0
124
Аппарат акима города районного значения, села, поселка, сельского округа
0,0
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, селах, поселках, сельских округах
0,0
483
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог, строительства и жилищной инспекции района (города областного значения)
151651,0
026
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
143701,0
000
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
143701,0
027
Развитие транспортной инфраструктуры
7950,0
015
За счет средств местного бюджета
7950,0
028
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов
0,0
000
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов
0,0
9
Прочие услуги в сфере транспорта и коммуникаций
33057,6
483
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог, строительства и жилищной инспекции района (города областного значения)
33057,6
029
Организация внутрипоселковых (внутригородских), пригородных и внутрирайонных общественных пассажирских перевозок
12618,0
000
Организация внутрипоселковых (внутригородских), пригородных и внутрирайонных общественных пассажирских перевозок
12618,0
030
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым городским (сельским), пригородным и внутрирайонным сообщениям
20439,6
000
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым городским (сельским), пригородным и внутрирайонным сообщениям
20439,6
13
Прочие
187602,0
9
Прочие
187602,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
46199,0
008
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов, консультативное сопровождение проектов государственно-частного партнерства и концессионных проектов
0,0
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
34457,0
100
Чрезвычайный резерв местного исполнительного органа района (города областного значения) для ликвидации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера на территории района (города областного значения)
34457,0
101
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения) на неотложные затраты
0,0
102
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения) на исполнение обязательств по решениям судов
0,0

026
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ бюджеттеріне азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттерқызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
4596,0
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен
4596,0
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
0,0
066
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ бюджеттеріне мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
7146,0
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен
7146,0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
130004,0
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
130004,0
000
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
130004,0
483
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары, құрылыс және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
11399,0
040
Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
11399,0
000
Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
11399,0
042
Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде инженерлік инфрақұрылымды дамыту
0,0
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
0,0
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
0,0
14
Борышқа қызмет көрсету
34,2
1
Борышқа қызмет көрсету
34,2
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
34,2
021
Жергілікті атқарушы органдардың облыстық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсету
34,2
000
Жергілікті атқарушы органдардың облыстық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсету
34,2
15
Трансферттер
369193,0
1
Трансферттер
369193,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
369193,0
006
Пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) нысаналы трансферттерді қайтару
2283,9
016
Нысаналы мақсатқа сай пайдаланылмаған нысаналы трансферттерді қайтару
129,7
024
Заңнаманы өзгертуге байланысты жоғары тұрған бюджеттің шығындарын өтеуге төменгі тұрған бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер

026
Целевые текущие трансферты бюджетам города районного значения, села, поселка, сельского округа на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
4596,0
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
4596,0
015
За счет средств местного бюджета
0,0
066
Целевые текущие трансферты бюджетам города районного значения, села, поселка, сельского округа на повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих
7146,0
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
7146,0
464
Отдел образования района (города областного значения)
130004,0
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
130004,0
000
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
130004,0
483
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог, строительства и жилищной инспекции района (города областного значения)
11399,0
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы развития регионов до 2020 года
11399,0
000
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы развития регионов до 2020 года
11399,0
042
Развитие инженерной инфраструктуры в рамках Программы развития регионов до 2020 года
0,0
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
0,0
015
За счет средств местного бюджета
0,0
14
Обслуживание долга
34,2
1
Обслуживание долга
34,2
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
34,2
021
Обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из областного бюджета
34,2
000
Обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из областного бюджета
34,2
15
Трансферты
369193,0
1
Трансферты
369193,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
369193,0
006
Возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов
2283,9
016
Возврат, использованных не по целевому назначению целевых трансфертов
129,7
024
Целевые текущие трансферты из нижестоящего бюджета на компенсацию потерь вышестоящего бюджета в связи с изменением законодательства