2020-2022 жылдарға арналған Глубокое аудандық бюджет туралы
Шығыс Қазақстан облысы Глубокое аудандық мәслихатының 2019 жылғы 23 желтоқсандағы № 37/2-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 31 желтоқсанда № 6470 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Глубокое аудандық мәслихатының 2020 жылғы 28 желтоқсандағы № 55/2-VI шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Глубокое аудандық мәслихатының 28.12.2020 № 55/2-VI шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджеттік кодексінің 75-бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 - бабы 1 - тармағының 1) тармақшасына, Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2019 жылғы 13 желтоқсандағы № 35/389-VІ "2020-2022 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6427 болып тіркелген) сәйкес, Глубокое аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2020-2022 жылдарға арналған Глубокое аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 12423581,5 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 3412008 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 23788,3 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 84755,4 мың теңге;
трансферттер түсімі – 8903029,8 мың теңге;
2) шығындар – 12808381,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 362968 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 410696 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 47728 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -747767,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 747767,9 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 577802 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 47728 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 217693,9 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Глубокое аудандық мәслихатының 03.12.2020 № 53/2-VI шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2019 жылғы 13 желтоқсандағы № 35/389-VІ "2020-2022 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешімімен (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6427 болып тіркелген) белгіленген, 2020 жылға арналған аудандық бюджетке әлеуметтік салық, жеке табыс салығы бойынша кірістерді бөлу нормативтері 100 пайыз көлемінде атқаруға қабылдансын.

О Глубоковском районном бюджете на 2020-2022 годы
Решение Глубоковского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 23 декабря 2019 года № 37/2-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 31 декабря 2019 года № 6470. Утратило силу - решением Глубоковского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 28 декабря 2020 года № 55/2-VI
Сноска. Утратило силу - решением Глубоковского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 28.12.2020 № 55/2-VI (вводится в действие с 01.01.2021).
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 13 декабря 2019 года № 35/389-VI "Об областном бюджете на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6427), Глубоковский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить Глубоковский районный бюджет на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 12423581,5 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3412008 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 23788,3 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 84755,4 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 8903029,8 тысяч тенге;
2) затраты – 12808381,4 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 362968 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 410696 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 47728 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -747767,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 747767,9 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 577802 тысячи тенге;
погашение займов – 47728 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 217693,9 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Глубоковского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 03.12.2020 № 53/2-VI (вводится в действие с 01.01.2020).
2. Принять к исполнению на 2020 год нормативы распределения доходов в районный бюджет по социальному налогу, индивидуальному подоходному налогу в размере 100 процентов, установленные решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 13 декабря 2019 года № 35/389-VI "Об областном бюджете на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6427).

3. Алып тасталды - Шығыс Қазақстан облысы Глубокое аудандық мәслихатының 28.10.2020 № 51/2-VI шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
3-1. 2020 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен аудандық бюджетке берілетін субвенцияның көлемі 3998637 мың теңге сомасында ескерілсін.
Ескерту. Шешім 3-1-тармақпен толықтырылды - Шығыс Қазақстан облысы Глубокое аудандық мәслихатының 28.10.2020 № 51/2-VI шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
4. Алып тасталды - Шығыс Қазақстан облысы Глубокое аудандық мәслихатының 21.05.2020 № 43/5-VI шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
5. 2020 жылға арналған аудандық бюджетте аудандық бюджеттен кенттер мен ауылдық округтердің бюджеттеріне берілетін субвенциялардың көлемдерi 212506 мың теңге сомасында көзделсін, оның ішінде:
Алтайский кенті 12476 мың теңге;
Белоусовка кенті 8338 мың теңге;
Березовка ауылдық округі 15598 мың теңге;
Бобровка ауылдық округі 11559 мың теңге;
Быструха ауылдық округі 15574 мың теңге;
Веселовка ауылдық округі 15872 мың теңге;
Верхнеберезовский кенті 15546 мың теңге;
Глубокое кенті 8143 мың теңге;
Ертіс ауылдық округі 9261 мың теңге;
Кожохово ауылдық округі 15129 мың теңге;
Краснояр ауылдық округі 8961 мың теңге;
Малоубинка ауылдық округі 15418 мың теңге;
Опытное поле ауылдық округі 6853 мың теңге;
Секисовка ауылдық округі 13824 мың теңге;
Ушаново ауылдық округі 13304 мың теңге;
Тархан ауылдық округі 11896 мың теңге;
Черемшанка ауылдық округі 14754 мың теңге.
6. Облыстық бюджеттен аудандық бюджетте нысаналы трансферттер 1563126,4 мың теңге сомасында ескерілсін, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 540023,9 мың теңге сомасында;
дамытуға нысаналы трансферттер 1023102,5 мың теңге сомасында.
Ескерту. 6-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Глубокое аудандық мәслихатының 03.12.2020 № 53/2-VI шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
7. Республикалық бюджеттен аудандық бюджетте нысаналы трансферттер 3340737,8 мың теңге сомасында ескерілсін, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер 1743033,8 мың теңге сомасында;
дамытуға нысаналы трансферттер 1322560 мың теңге сомасында;
заңнаманы өзгертуге байланысты шығындарды өтеуге трансферттер 275144 мың теңге.
Ескерту. 7-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Глубокое аудандық мәслихатының 03.12.2020 № 53/2-VI шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
8. Республикалық бюджеттен аудандық бюджетте мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға бюджеттік кредиттер 274345 мың теңге сомасында ескерілсін.

3. Исключен решением Глубоковского районного маслихата ВосточноКазахстанской области от 28.10.2020 № 51/2-VI (вводится в действие с 01.01.2020).
3-1. Учесть в районном бюджете на 2020 год объем субвенции передаваемой из республиканского бюджета, в районный бюджет в сумме 3998637 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 3-1 в соответствии с решением Глубоковского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 28.10.2020 № 51/2-VI (вводится в действие с 01.01.2020).
4. Исключен решением Глубоковского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 21.05.2020 № 43/5-VI (вводится в действие с 01.01.2020).
5. Предусмотреть в районном бюджете на 2020 год объемы субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджеты поселков и сельских округов, в сумме 212506 тысяч тенге, в том числе:
поселок Алтайский 12476 тысяч тенге;
поселок Белоусовка 8338 тысяч тенге;
Березовский сельский округ 15598 тысяч тенге;
Бобровский сельский округ 11559 тысяч тенге;
Быструшинский сельский округ 15574 тысячи тенге;
Веселовский сельский округ 15872 тысячи тенге;
поселок Верхнеберезовский 15546 тысяч тенге;
поселок Глубокое 8143 тысячи тенге;
Иртышский сельский округ 9261 тысяча тенге;
Кожоховский сельский округ 15129 тысяч тенге;
Красноярский сельский округ 8961 тысяча тенге;
Малоубинский сельский округ 15418 тысяч тенге;
Опытнопольский сельский округ 6853 тысячи тенге;
Секисовский сельский округ 13824 тысячи тенге;
Ушановский сельский округ 13304 тысячи тенге;
Тарханский сельский округ 11896 тысяч тенге;
Черемшанский сельский округ 14754 тысячи тенге.
6. Учесть в районном бюджете целевые трансферты из областного бюджета в сумме 1563126,4 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты в сумме 540023,9 тысячи тенге;
целевые трансферты на развитие в сумме 1023102,5 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 6 в редакции решения Глубоковского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 03.12.2020 № 53/2-VI (вводится в действие с 01.01.2020).
7. Учесть в районном бюджете целевые трансферты из республиканского бюджета в сумме 3340737,8 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты в сумме 1743033,8 тысячи тенге;
целевые трансферты на развитие в сумме 1322560 тысяч тенге;
трансферты на компенсацию потерь в связи с изменением законодательства в сумме 275144 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 7 в редакции решения Глубоковского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 03.12.2020 № 53/2-VI (вводится в действие с 01.01.2020).
8. Учесть в районном бюджете бюджетные кредиты из республиканского бюджета на реализацию мер социальной поддержки специалистов в сумме 274345 тысяч тенге.

Ескерту. 8-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Глубокое аудандық мәслихатының 03.12.2020 № 53/2-VI шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
8-1. Аудандық бюджетте облыстық бюджеттен Жұмыспен қамтудың жол картасы шеңберіндегі шараларды қаржыландыру үшін бюджеттік кредиттер 329591 мың теңге сомасында ескерілсін.
Ескерту. Шешім 8-1-тармақпен толықтырылды - Шығыс Қазақстан облысы Глубокое аудандық мәслихатының 28.04.2020 № 42/2-VI шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
9. 2020 жылға арналған ауданның жергілікті атқарушы органының резерві 47501,2 мың теңге сомасында бекітілсін.
Ескерту. 9-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Глубокое аудандық мәслихатының 03.12.2020 № 53/2-VI шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).

Сноска. Пункт 8 в редакции решения Глубоковского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 03.12.2020 № 53/2-VI (вводится в действие с 01.01.2020).
8-1. Учесть в районном бюджете бюджетные кредиты из областного бюджета для финансирования мер в рамках Дорожной карты занятости в сумме 329591 тысяча тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 8-1 в соответствии с решением Глубоковского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 28.04.2020 № 42/2-VI (вводится в действие с 01.01.2020).
9. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2020 год в сумме 47501,2 тысяча тенге.
Сноска. Пункт 9 в редакции решения Глубоковского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 03.12.2020 № 53/2-VI (вводится в действие с 01.01.2020).

10. 2020 жылға арналған аудандық бюджетті атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын аудандық бюджеттік бағдарламалардың тізбесі осы шешімнің 4 қосымшасына сәйкес бекітілсін.
10-1. Осы шешімнің 5 қосымшасына сәйкес Глубокое аудандық мәслихаты шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
Ескерту. Шешім 10-1-тармақпен толықтырылды - Шығыс Қазақстан облысы Глубокое аудандық мәслихатының 27.03.2020 № 39/6-VI шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).

10. Утвердить перечень районных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения районного бюджета на 2020 год, согласно приложению 4 к настоящему решению.
10-1. Признать утратившими силу решения Глубоковского районного маслихата согласно приложению 5 к настоящему решению.
Сноска. Решение дополнено пунктом 10-1 в соответствии с решением Глубоковского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 27.03.2020 № 39/6-VI (вводится в действие с 01.01.2020).

59267,1
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
187,4
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
90629
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
3278,9
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
107435
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
26527
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
44403
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
63015,2
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
63015,2
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
40722,2
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
6421
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
15872
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
1408811,9
1
Тұрғын үй шаруашылығы
534269,2
4588
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
350050
004
Азаматтардың жекелеген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
280000
070
Қазақстан Республикасында төтенше жағдай режимінде коммуналдық қызметтерге ақы төлеу бойынша халықтың төлемдерін өтеу
70050
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
184219,2
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
155021,5
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
29197,7
2
Коммуналдық шаруашылық
872463,7
4588
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
6021,7
012
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
147
026
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі жылу жүйелерін қолдануды ұйымдастыру
5874,7
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
866442
058
Ауылды елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
866442
3
Елді-мекендерді көркейту
2079
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі

59267,1
006
Оказание жилищной помощи
187,4
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
90629
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
3278,9
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
107435
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
26527
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
44403
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
63015,2
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
63015,2
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
40722,2
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
6421
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
15872
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
1408811,9
1
Жилищное хозяйство
534269,2
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
350050
004
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
280000
070
Возмещение платежей населения по оплате коммунальных услуг в режиме чрезвычайного положения в Республике Казахстан
70050
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
184219,2
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
155021,5
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
29197,7
2
Коммунальное хозяйство
872463,7
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
6021,7
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
147
026
Организация эксплуатации тепловых сетей, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)
5874,7
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
866442
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
866442
3
Благоустройство населенных пунктов
2079
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)

005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
34470
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
3645
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынғы ақшалай қаражат төлемі
32594
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
1045
023
Әдістемелік жұмыс
28111
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
72376
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
387572
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
21637
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
12105
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
12105
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
9532
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
9532
2
Әлеуметтiк көмек
324061
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
324061
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
83713
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
60060
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
710
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
22000
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
4227
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
85920
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
26527
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
40904
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
41874
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
41874
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
39274
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу

005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
34470
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
3645
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
32594
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
1045
023
Методическая работа
28111
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
72376
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
387572
1
Социальное обеспечение
21637
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
12105
005
Государственная адресная социальная помощь
12105
464
Отдел образования района (города областного значения)
9532
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
9532
2
Социальная помощь
324061
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
324061
002
Программа занятости
83713
004
Оказание социальной помощи на приобретение  топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
60060
006
Оказание жилищной помощи
710
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
22000
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
4227
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
85920
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
26527
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
40904
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
41874
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
41874
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
39274
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат

2019 жылғы 23 желтоқсандағы
№ 37/2-VI шешіміне
4 қосымша
2020 жылға арналған аудандық бюджетті атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын
аудаңдық бюджеттік бағдарламалардың тізбесі
Функционалдық топ
Әкімшілік
Бағдарлама
Атауы
04
Білім беру
464
Ауданның білім беру бөлімі
003
Жалпы білім беру
Глубокое аудандық
мәслихатының
2019 жылғы 23 желтоқсандағы
№ 37/2-VІ шешіміне
5 қосымша
Глубокое аудандық мәслихатының күші жойылды деп танылған кейбір шешімдерінің тізбесі
Ескерту. Шешім 5-қосымшамен толықтырылды -Шығыс Қазақстан облысы Глубокое аудандық мәслихатының 27.03.2020 № 39/6-VI шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
1. Глубокое аудандық мәслихатының 2016 жылғы 21 желтоқсандағы № 8/2-VІ "2017-2019 жылдарға арналған Глубокое аудандық бюджет туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4796 болып тіркелген, 2017 жылғы 10 қаңтарда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған).
2. Глубокое аудандық мәслихатының 2017 жылғы 29 наурыздағы № 10/5-VІ "Глубокое аудандық мәслихатының 2016 жылғы 21 желтоқсандағы № 8/2-VІ "2017-2019 жылдарға арналған Глубокое аудандық бюджет туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4926 болып тіркелген, 2017 жылғы 10 сәуірде Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) өзгерістер енгізу туралы" шешімі.
3. Глубокое аудандық мәслихатының 2017 жылғы 8 маусымдағы № 12/2-VІ "Глубокое аудандық мәслихатының 2016 жылғы 21 желтоқсандағы № 8/2-VІ "2017-2019 жылдарға арналған Глубокое аудандық бюджет туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5079 болып тіркелген, 2017 жылғы 21 маусымда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) өзгерістер енгізу туралы" шешімі.
4. Глубокое аудандық мәслихатының 2017 жылғы 29 тамыздағы № 14/2-VІ "Глубокое аудандық мәслихатының 2016 жылғы 21 желтоқсандағы № 8/2-VІ "2017-2019 жылдарға арналған Глубокое аудандық бюджет туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5197 болып тіркелген, 2017 жылғы 13 қыркүйекте Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) өзгерістер енгізу туралы" шешімі.
5. Глубокое аудандық мәслихатының 2017 жылғы 17 қазандағы № 16/2-VІ "Глубокое аудандық мәслихатының 2016 жылғы 21 желтоқсандағы № 8/2-VІ "2017-2019 жылдарға арналған Глубокое аудандық бюджет туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5249 болып тіркелген, 2017 жылғы 25 қазандағы Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) өзгерістер енгізу туралы" шешімі.

от 23 декабря 2019 года
№ 37/2-VI
Перечень районных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе
исполнения районного бюджета на 2020 год
Функциональная группа
Администратор программ
Программа
Наименование
04
Образование
464
Отдел образования района
003
Общеобразовательное обучение
Приложение 5
к решению Глубоковского
районного маслихата
от 23 декабря 2019 года
№ 37/2-VI
Перечень некоторых решений Глубоковского районного маслихата подлежащих признанию утратившими силу
Сноска. Решение дополнено приложением 5 в соответствии с решением Глубоковского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 27.03.2020 № 39/6-VI (вводится в действие с 01.01.2020).
1. Решение Глубоковского районного маслихата от 21 декабря 2016 года № 8/2-VI "О бюджете Глубоковского района на 2017 - 2019 годы", (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4796, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 10 января 2017 года).
2. Решение Глубоковского районного маслихата 29 марта 2017 года № 10/5-VI "О внесении изменений в решение Глубоковского районного маслихата от 21 декабря 2016 года № 8/2-VI "О бюджете Глубоковского района на 2017-2019 годы"" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4926, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 10 апреля 2017 года).
3. Решение Глубоковского районного маслихата от 8 июня 2017 года № 12/2-VI "О внесении изменений в решение Глубоковского районного маслихата от 21 декабря 2016 года № 8/2-VI "О бюджете Глубоковского района на 2017-2019 годы"" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5079, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 21 июня 2017 года).
4. Решение Глубоковского районного маслихата от 29 августа 2017 года № 14/2-VI "О внесении изменений в решение Глубоковского районного маслихата от 21 декабря 2016 года № 8/2-VI "О бюджете Глубоковского района на 2017-2019 годы"" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5197, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 13 сентября 2017 года).
5. Решение Глубоковского районного маслихата от 17 октября 2017 года № 16/2-VI "О внесении изменений в решение Глубоковского районного маслихата от 21 декабря 2016 года № 8/2-VI "О бюджете Глубоковского района на 2017-2019 годы"" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5249, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 25 октября 2017 года).

6. Глубокое аудандық мәслихатының 2017 жылғы 29 қарашадағы № 17/2-VІ "Глубокое аудандық мәслихатының 2016 жылғы 21 желтоқсандағы № 8/2-VІ "2017-2019 жылдарға арналған Глубокое аудандық бюджет туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5318 болып тіркелген, 2017 жылғы 13 желтоқсанда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) өзгерістер енгізу туралы" шешімі.
7. Глубокое аудандық мәслихатының 2017 жылғы 21 желтоқсандағы № 18/2-VІ "2018-2020 жылдарға арналған Глубокое аудандық бюджет туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5368 болып тіркелген, 2017 жылғы 29 желтоқсанда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған).
8. Глубокое аудандық мәслихатының 2018 жылғы 15 наурыздағы № 20/6-VІ "Глубокое аудандық мәслихатының 2017 жылғы 21 желтоқсандағы № 18/2-VІ "2018-2020 жылдарға арналған Глубокое аудандық бюджет туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5548 болып тіркелген, 2018 жылғы 29 наурызда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) өзгерістер енгізу туралы" шешімі.
9. Глубокое аудандық мәслихатының 2018 жылғы 4 мамырдағы № 21/2-VІ "Глубокое аудандық мәслихатының 2017 жылғы 21 желтоқсандағы № 18/2-VІ "2018-2020 жылдарға арналған Глубокое аудандық бюджет туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5-9-172 болып тіркелген, 2018 жылғы 24 мамырда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) өзгерістер енгізу туралы" шешімі.
10. Глубокое аудандық мәслихатының 2018 жылғы 13 қыркүйектегі № 24/11-VІ "Глубокое аудандық мәслихатының 2017 жылғы 21 желтоқсандағы № 18/2-VІ "2018-2020 жылдарға арналған Глубокое аудандық бюджет туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5-9-179 болып тіркелген, 2018 жылғы 2 қазанда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) өзгерістер енгізу туралы" шешімі.
11. Глубокое аудандық мәслихатының 2018 жылғы 26 қарашадағы № 26/2-VІ "Глубокое аудандық мәслихатының 2017 жылғы 21 желтоқсандағы № 18/2-VІ "2018-2020 жылдарға арналған Глубокое аудандық бюджет туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5-9-186 болып тіркелген, 2018 жылғы 19 желтоқсанда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) өзгерістер енгізу туралы" шешімі.

6. Решение Глубоковского районного маслихата от 29 ноября 2017 года № 17/2-VI "О внесении изменений в решение Глубоковского районного маслихата от 21 декабря 2016 года № 8/2-VI "О бюджете Глубоковского района на 2017-2019 годы"" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5318, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 13 декабря 2017 года).
7. Решение Глубоковского районного маслихата от 21 декабря 2017 года № 18/2-VI "О Глубоковском районном бюджете на 2018 - 2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5368, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 29 декабря 2017 года).
8. Решение Глубоковского районного маслихата от 15 марта 2018 года № 20/6-VI "О внесении изменений в решение Глубоковского районного маслихата от 21 декабря 2017 года № 18/2-VI "О Глубоковском районном бюджете на 2018 - 2020 годы"" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5548, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 29 марта 2018 года).
9. Решение Глубоковского районного маслихата от 4 мая 2018 года № 21/2-VI "О внесении изменений в решение Глубоковского районного маслихата от 21 декабря 2017 года № 18/2-VI "О Глубоковском районном бюджете на 2018-2020 годы"" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5-9-172, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 24 мая 2018 года).
10. Решение Глубоковского районного маслихата от 13 сентября 2018 года № 24/11-VI "О внесении изменений в решение Глубоковского районного маслихата от 21 декабря 2017 года № 18/2-VI "О Глубоковском районном бюджете на 2018-2020 годы"" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5-9-179, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 2 октября 2018 года).
11. Решение Глубоковского районного маслихата от 26 ноября 2018 года № 26/2-VI "О внесении изменений в решение Глубоковского районного маслихата от 21 декабря 2017 года № 18/2-VI "О Глубоковском районном бюджете на 2018-2020 годы"" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5-9-186, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 19 декабря 2018 года).

12. Глубокое аудандық мәслихатының 2018 жылғы 21 желтоқсандағы № 27/2-VІ "2019-2021 жылдарға арналған Глубокое аудандық бюджет туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5-9-190 болып тіркелген, 2019 жылғы 9 қаңтарда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған).
13. Глубокое аудандық мәслихатының 2019 жылғы 26 ақпандағы № 30/2-VІ "Глубокое аудандық мәслихатының 2018 жылғы 21 желтоқсандағы № 27/2-VІ "2019-2021 жылдарға арналған Глубокое аудандық бюджет туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5756 болып тіркелген, 2019 жылғы 18 наурызда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) өзгерістер енгізу туралы" шешімі.
14. Глубокое аудандық мәслихатының 2019 жылғы 30 мамырдағы № 32/6-VІ "Глубокое аудандық мәслихатының 2018 жылғы 21 желтоқсандағы № 27/2-VІ "2019-2021 жылдарға арналған Глубокое аудандық бюджет туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5991 болып тіркелген, 2019 жылғы 12 маусымда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) өзгерістер енгізу туралы" шешімі.
15. Глубокое аудандық мәслихатының 2019 жылғы 20 қыркүйектегі № 34/7-VІ "Глубокое аудандық мәслихатының 2018 жылғы 21 желтоқсандағы № 27/2-VІ "2019-2021 жылдарға арналған Глубокое аудандық бюджет туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6182 болып тіркелген, 2019 жылғы 7 қазанда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) өзгерістер енгізу туралы" шешімі.
16. Глубокое аудандық мәслихатының 2019 жылғы 22 қарашадағы № 36/2-VІ "Глубокое аудандық мәслихатының 2018 жылғы 21 желтоқсандағы № 27/2-VІ "2019-2021 жылдарға арналған Глубокое аудандық бюджет туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6355 болып тіркелген, 2019 жылғы 12 желтоқсанда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) өзгерістер енгізу туралы" шешімі.

12. Решение Глубоковского районного маслихата от 21 декабря 2018 года № 27/2-VI "О Глубоковском районном бюджете на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5-9-190, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 9 января 2019 года).
13. Решение Глубоковского районного маслихата от 26 февраля 2019 года № 30/2-VI "О внесении изменений в решение Глубоковского районного маслихата от 21 декабря 2018 года № 27/2-VI "О Глубоковском районном бюджете на 2019 - 2021 годы"" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5756, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 18 марта 2019 года).
14. Решение Глубоковского районного маслихата от 30 мая 2019 года № 32/6-VI "О внесении изменений в решение Глубоковского районного маслихата от 21 декабря 2018 года № 27/2-VI "О Глубоковском районном бюджете на 2019 - 2021 годы"" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5991, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 12 июня 2019 года).
15. Решение Глубоковского районного маслихата от 20 сентября 2019 года № 34/7-VI "О внесении изменений в решение Глубоковского районного маслихата от 21 декабря 2018 года № 27/2-VI "О Глубоковском районном бюджете на 2019-2021 годы"" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6182, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 7 октября 2019 года).
16. Решение Глубоковского районного маслихата от 22 ноября 2019 года № 36/2-VI "О внесении изменений в решение Глубоковского районного маслихата от 21 декабря 2018 года № 27/2-VI "О Глубоковском районном бюджете на 2019-2021 годы"" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6355, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 12 декабря 2019 года).