Жарма аудандық мәслихатының 2016 жылғы 15 наурыздағы № 38/313-V "Жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар өткізу тәртібін қосымша реттеу туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Жарма аудандық мәслихатының 2019 жылғы 28 қазандағы № 39/319-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 7 қарашада № 6264 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Жарма аудандық мәслихатының 2020 жылғы 24 маусымдағы № 47/417-VI шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Жарма аудандық мәслихатының 24.06.2020 № 47/417-VI шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 17 наурыздағы "Қазақстан Республикасында бейбiт жиналыстар, митингiлер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар ұйымдастыру мен өткiзу тәртiбi туралы" Заңының 10-бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағының 15)-тармақшасына сәйкес, Жарма аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жарма аудандық мәслихатының 2016 жылғы 15 наурыздағы № 38/313-V "Жиналыстар, митингiлер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар өткізу тәртібін қосымша реттеу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4489 болып тіркелген, 2016 жылы 30 сәуірде "Қалба тынысы" газетінде, 2016 жылы 11 мамырда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
Көрсетілген шешіммен бекітілген, Жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар өткізудің қосымша реттеу тәртібінде:
2 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"2. Митингілер мен жиналыстар өткізілетін орындар:
Қалбатау ауылы
а) аудандық Мәдениет үйінің жанындағы орталық алаң (Достық көшесі 92).
Шар қаласы
а) қалалық Мәдениет үйінің алдындағы алаң (Қабанбай көшесі 124).";
3 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"3. Шерулер мен демонстрациялар келесі маршрут бойынша өтеді:
Қалбатау ауылы
Достық көшесіндегі орталық алаңнан, Достық көшесі бойымен Достық – Әлімбетов көшелерінің қиылысына дейін төмен қарай қозғалу, Әлімбетов көшесі бойымен Әлімбетов – Қабанбай көшелерінің қиылысына дейін төмен қарай қозғалу, Қабанбай көшесі бойымен Қабанбай – Мұсылманқұлов көшелерінің қиылысына дейін жоғары қарай қозғалу, Мұсылманқұлов қөшесі бойымен Мұсылманқұлов – Достық көшелерінің қиылысына дейін жоғары қарай қозғалу, Достық көшесі бойымен орталық алаңға дейін төмен қарай қозғалу.
Шар қаласы

О внесении изменений в решение Жарминского районного маслихата от 15 марта 2016 года № 38/313-V "О дополнительном регламентировании порядка проведения собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций"
Решение Жарминского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 28 октября 2019 года № 39/319-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 7 ноября 2019 года № 6264. Утратило силу решением Жарминского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 24 июня 2020 года № 47/417-VI
Сноска. Утратило силу решением Жарминского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 24.06.2020 № 47/417-VI (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 10 Закона Республики Казахстан от 17 марта 1995 года "О порядке организации и проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций в Республике Казахстан", подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Жарминский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жарминского районного маслихата от 15 марта 2016 года № 38/313-V "О дополнительном регламентировании порядка проведения собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4489, опубликовано в газете "Қалба тынысы" 30 апреля 2016 года, в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан от 11 мая 2016 года) следующие изменения:
В Дополнительном регламентировании порядка проведения собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций, утвержденного указанным решением:
пункт 2 изложить в новой редакции:
"2. Места проведения митингов и собраний:
село Калбатау
а) центральная площадь возле районного Дома культуры (улица Достык 92)
город Шар
а) площадь возле городского Дома культуры (улица Кабанбая 124).";
пункт 3 изложить в новой редакции:
"3. Шествия и демонстрации проходят по следующему маршруту:
село Калбатау
от центральной площади по улице Достык, движение вниз по улице Достык до пересечения улиц Достык – Алимбетова, движение вниз по улице Алимбетова до пересечения улиц Алимбетова – Кабанбая, движение вверх по улице Кабанбая до пересечения Кабанбая – Мусулманкулова, движение вверх по улице Мусулманкулова до пересечения улиц Мусулманкулова – Достык, движение вниз по улице Достык до центральной площади.
город Шар

Қабанбай көшесіндегі қалалық Мәдениет үйінің жанындағы алаңнан, Қабанбай көшесімен Қабанбай (53) – Амангелді көшелерінің қиылысына дейін жоғары қарай қозғалу, Амангелді көшесімен Амангелді (42) – Лекеров көшелерінің қилысына дейін жоғары қарай қозғалу, Лекеров көшесі бойымен Лекеров (100) – Амангелді көшелері қиылысына дейін төмен қарай қозғалу, Амангелді – Қабанбай көшелерінің қиылысынан қалалық Мәдениет үйінің жанындағы алаңға қарай қозғалу.".
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы М. Оспанбаев
Жарма аудандық мәслихатының хатшысы А. Сахметжанова

от площади возле Дома культуры по улице Кабанбая, движение вверх по улице Кабанбая до пересечения улиц Кабанбая (53) – Амангельды, движение вверх по улице Амангельды до пересечение улиц Амангельды (42) – Лекерова, вниз по улице Лекерова до пересечения улиц Лекерова (100) – Амангельды, движение в сторону пересечения улиц Амангельды – Кабанбая до площади возле городского Дома культуры.".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сесии М. Оспанбаев
Секретарь Жарминского районного маслихата А. Сахметжанова