"2019-2021 жылдарға арналған Зайсан ауданының бюджеті туралы" Зайсан аудандық мәслихатының 2018 жылғы 21 желтоқсандағы № 33-1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Зайсан аудандық мәслихатының 2019 жылғы 15 қарашадағы № 46-1 шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 29 қарашада № 6320 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Зайсан аудандық мәслихатының 2020 жылғы 24 ақпандағы № 50-6/1 шешімімен.
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Зайсан аудандық мәслихатының 24.02.2020 № 50-6/1 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 106, 109 - баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына, Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2019 жылғы 5 қарашадағы № 34/366 -VI "2019-2021 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2018 жылғы 13 желтоқсандағы № 25/280-VI шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 6272 нөмірімен тіркелген) шешіміне сәйкес Зайсан аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Зайсан аудандық мәслихатының 2018 жылғы 21 желтоқсандағы № 33-1 "2019-2021 жылдарға арналған Зайсан ауданының бюджеті туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5-11-184 нөмірімен тіркелген, 2019 жылғы 9 ақпандағы "Достық" газетінде және 2019 жылғы 15 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде электронды түрде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"1. 2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2019 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 8185510,4 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 1311363 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 40227,5 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 35300 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 6798619,9 мың теңге;
2) шығындар – 8200192,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 35829 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 49238 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 13409 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;

О внесении изменений в решение Зайсанского районного маслихата от 21 декабря 2018 года № 33-1 "О бюджете Зайсанского района на 2019-2021 годы"
Решение Зайсанского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 15 ноября 2019 года № 46-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 29 ноября 2019 года № 6320. Утратило силу решением Зайсанского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 24 февраля 2020 года № 50-6/1.
Сноска. Утратило силу решением Зайсанского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 24.02.2020 № 50-6/1 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 106, 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 5 ноября 2019 года № 34/366-VI "О внесении изменений в решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 13 декабря 2018 года № 25/280-VІ "Об областном бюджете на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 6272) Зайсанский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Зайсанского районного маслихата от 21 декабря 2018 года № 33-1 "О бюджете Зайсанского района на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5-11-184, опубликовано 9 февраля 2019 года в газете "Достык" и в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 15 января 2019 года) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 8185510,4 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1311363 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 40227,5 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 35300 тысяч тенге;
поступления трансфертов - 6798619,9 тысяч тенге;
2) затраты – 8200192,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 35829 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 49238 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 13409 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч
тенге;

5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 50511,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 50511,3 мың теңге;
қарыздар түсімі – 49238 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 13409 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланатын қалдықтары – 14682,3 мың теңге.";
7-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"7. 2019 жылға арналған аудандық бюджетте 5-қосымшаға сәйкес облыстық бюджеттен 960818,9 мың теңге сомасында трансферттер көзделгені ескерілсін.";
8-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"8. 2019 жылға арналған аудандық бюджетте 6-қосымшаға сәйкес республикалық бюджеттен 3035968 мың теңге сомасында трансферттер көзделгені ескерілсін.";

5) дефицит (профицит) бюджета – - 50511,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –
50511,3 тысяч тенге;
поступление займов – 49238 тысяч тенге;
погашение займов – 13409 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 14682,3 тысяч тенге.";
пункт 7 изложить в следующей редакции:
"7. Учесть, что в районном бюджете на 2019 год предусмотрены трансферты из областного бюджета в сумме 960818,9 тысяч тенге, согласно приложению 5.";
пункт 8 изложить в следующей редакции:
"8. Учесть, что в районном бюджете на 2019 год предусмотрены трансферты из республиканского бюджета в сумме 3035968 тысяч тенге, согласно приложению 6.";

143010
2
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту
13157
3
Бастауыш, негізгі және жалпы орта мектептердің мұғалімдерінің және педагог-психологтарының еңбекақыларын арттыру
332168
4
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесін дамыту
832690
5
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлемі
568739
6
Халықты жұмыспен қамту орталықтарына әлеуметтік жұмыс жөніндегі консультанттар мен ассистенттерді енгізу
16017
7
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
264079
8
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеру
506406
9
Аз еңбекақы алатын қызметкерлердің еңбекақыларын арттырудан салық жүктемелерінің төмендеуіне байланысты шығыстарды өтеуге
18485
10
Газ тасымалдау жүйесін дамыту
200000
11
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ бюджеттеріне мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын көтеру
27089
12
Моноқалаларда бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыру
114128
Жиыны
3035968
Зайсан аудандық мәслихатының
2019 жылғы 15 қарашадағы
№ 46-1 шешіміне 4-қосымша
Зайсан аудандық мәслихатының
2018 жылғы 21 желтоқсандағы
№ 33-1 шешіміне 8-қосымша
2019 жылға аудандық маңызы бар қала, ауылдық округ әкімдерінің бюджеттеріне берілетін нысаналы трансферттер
Аудандық маңызы бар қала, ауылдық округ әкімдерінің бюджеттерінің атауы
Сомасы (мың теңге)
Зайсан қаласының бюджеті
130598,9
Айнабұлақ ауылдық округі бюджеті

143010
2
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
13157
3
Увеличение оплаты труда учителей и педагогов-психологов организаций начального, основного и общего среднего образования
332168
4
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
832690
5
На выплату государственной адресной социальной помощи
568739
6
Внедрение консультантов по социальной работе и ассистентов в Центрах занятости населения
16017
7
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
264079
8
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
506406
9
На компенсацию потерь в связи со снижением налоговой нагрузки низкооплачиваемых работников для повышения размера их заработной платы
18485
10
Развитие газотранспортной системы
200000
11
На повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих
27089
12
Реализация бюджетных инвестиционных проектов в моногородах
114128
Итого
3035968
Приложение 4 к решению
Зайсанского районного
Маслихата от 15 ноября
2019 года за № 46-1
Приложение 8 к решению
Зайсанского районного
маслихата от 21 декабря
2018 года №33-1
Трансферты бюджетам города районного значения, сельских округов на 2019 год
Наименование бюджетов города районного значения, сельских округов
Сумма (тысяч тенге)
Бюджет города Зайсан
130598,9
Бюджет Айнабулакского сельского округа