"2019-2021 жылдарға арналған Зырян аудандық бюджеті туралы" Зырян ауданының мәслихатының 2018 жылғы 21 желтоқсандағы № 41/2-VI шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Алтай ауданы мәслихатының 2019 жылғы 12 сәуірдегі № 47/6-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 17 сәуірде № 5867 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Алтай ауданы мәслихатының 2019 жылғы 27 желтоқсандағы № 60/2-VI шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Алтай ауданы мәслихатының 27.12.2019 № 60/2-VI шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасы Президентінің 2018 жылғы 28 желтоқсандағы № 821 "Шығыс Қазақстан облысының Зырян ауданын және Зырян қаласын Шығыс Қазақстан облысының Алтай ауданы және Алтай қаласы деп қайта атау туралы" Жарлығына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106, 109-баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Алтай ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2019-2021 жылдарға арналған Зырян аудандық бюджеті туралы" Зырян ауданының мәслихатының 2018 жылғы 21 желтоқсандағы № 41/2- VI шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5-12-181 тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде 2019 жылғы 14 қаңтарда электрондық түрде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
аталған шешімнің тақырыбы жаңа редакцияда жазылсын:
"2019-2021 жылдарға арналған Алтай ауданының аудандық бюджеті туралы";
аталған шешімнің кіріспесі жаңа редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасы Президентінің 2018 жылғы 28 желтоқсандағы № 821 "Шығыс Қазақстан облысының Зырян ауданын және Зырян қаласын Шығыс Қазақстан облысының Алтай ауданы және Алтай қаласы деп қайта атау туралы" Жарлығына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106, 109-баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Алтай ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ";
1-тармақ келесі радакцияда жазылсын:
"1. 2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 –қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемде бекітілсін:

О внесении изменений в решение маслихата Зыряновского района от 21 декабря 2018 года № 41/2-VI "О Зыряновском районном бюджете на 2019-2021 годы"
Решение маслихата района Алтай Восточно-Казахстанской области от 12 апреля 2019 года № 47/6-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 17 апреля 2019 года № 5867. Утратило силу решением маслихата района Алтай Восточно-Казахстанской области от 27 декабря 2019 года № 60/2-VI
Сноска. Утратило силу решением маслихата района Алтай Восточно-Казахстанской области от 27.12.2019 № 60/2-VI (вводится в действие с 01.01.2020).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Указом Президента Республики Казахстан от 28 декабря 2018 года № 821 "О переименовании Зыряновского района и города Зыряновск Восточно-Казахстанской области в район Алтай и город Алтай Восточно-Казахстанской области", со статьями 106, 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат района Алтай РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата Зыряновского района от 21 декабря 2018 года № 41/2-VI "О Зыряновском районном бюджете на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5-12-181, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 14 января 2019 года) следующие изменения:
заголовок указанного решения изложить в новой редакции:
"О районном бюджете района Алтай на 2019-2021 годы";
преамбулу указанного решения изложить в новой редакции:
"В соответствии с Указом Президента Республики Казахстан от 28 декабря 2018 года № 821 "О переименовании Зыряновского района и города Зыряновск Восточно-Казахстанской области в район Алтай и город Алтай Восточно-Казахстанской области", со статьями 106, 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат района Алтай РЕШИЛ:";
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:

1) кірістер – 7494166,6 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 2612870,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 11298,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 28273,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 4841725,6 мың теңге;
2) шығындар – 7495814,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – -20228,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 26512,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 46740,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 18580,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – -18580,3 мың теңге, соның ішінде:
қарыздар түсімі – 26512,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 46740,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1647,7 мың теңге.";
4-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"4. 2019 жылға арналған аудандық бюджетте Алтай қаласының бюджетінен аудандық бюджетке берілетін 179016 мың теңге сомада бюджеттік алымдар ескерілсін.";
аталған шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2019 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрайымы Л. Синицына
Алтай ауданының
мәслихат хатшысы Л. Гречушникова
Алтай
ауданының мәслихатының
2019 жылғы 12 сәуір № 47/6-VI
шешіміне қосымша
Зырян
ауданының мәслихатының

1) доходы – 7494166,6 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2612870,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 11298,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 28273,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 4841725,6 тысяч тенге;
2) затраты – 7495814,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – -20228,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 26512,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 46740,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 18580,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – -18580,3 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 26512,0 тысяч тенге;
погашение займов – 46740,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1647,7 тысяч тенге.";
пункт 4 изложить в новой редакции:
"4. Учесть в районном бюджете на 2019 год объем бюджетных изъятий, передаваемых из бюджета города Алтай в районный бюджет в сумме 179016 тысяч тенге.";
приложения 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии Л. Синицына
Секретарь маслихата
района Алтай Л. Гречушникова
Приложение к решению
маслихата района Алтай
от 12 апреля 2019 года
№ 47/6-VI
Приложение 1 к решению
маслихата Зыряновского района