Жер телімдеріне қауымдық сервитут белгілеу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Алтай ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 1 тамыздағы № 333 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 2 тамызда № 6100 болып тіркелді
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Републикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер Кодексінің 17, 67, 69 – баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31 – бабының 2 – тармағына сәйкес, Алтай ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Жағалау белдеуіне ақысыз негізде еркін кіруді қамтамасыз ету үшін меншік иесінен жер телімдерін алусыз қосымшаға сәйкес қауымдық сервитут (шектеулі мақсатта пайдалану құқығы) белгіленсін.
2. "Алтай ауданының жер қатынастары бөлімі" мемлекеттік мекемесі заңнамамен белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулының Шығыс Қазақстан облысының әділет департаментінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулының мемлекеттік тіркелуінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң оны ресми жариялауға жолдануын;
3) осы қаулының Алтай ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын;
4) осы қаулыдан туындайтын өзге шараларды қабылдауды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары С. Охременкоға жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күннен он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Алтай ауданы әкімінің
міндетін атқарушы С. Охременко
Алтай ауданы әкімдігінің
2019 жылғы 1 тамыздағы
№ 333 қаулысына
1-қосымша
Қауымдық сервитут (шектеулі мақсатта пайдалану құқығы) белгіленген жер телімдерінің меншік иелерінің тізімі
№
Жер телімінің орналасқан орны, кадастрлық нөмірі
Жер пайдаланушының Т.А.Ә.
Жер телімінің нысаналы мақсаты
Телімнің жалпы ауданы, га
Қауымдық сервитут ауданы, га
1

Об установлении публичного сервитута на земельные участки
Постановление акимата района Алтай Восточно-Казахстанской области от 1 августа 2019 года № 333. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 2 августа 2019 года № 6100
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 17, 67, 69 Земельного кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года, пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат района Алтай ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить публичный сервитут (право ограниченного целевого пользования) без изъятия земельных участков у собственника для обеспечения свободного доступа на безвозмездной основе к прибрежной полосе согласно приложению.
2. Государственному учреждению "Отдел земельных отношений района Алтай" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Департаменте юстиции Восточно-Казахстанской области;
2) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего постановления направление его на официальное опубликование;
3) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата района Алтай;
4) принятие иных мер, вытекающих из настоящего постановления.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района С. Охременко.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
акима района Алтай С. Охременко
Приложение № 1
к постановлению акимата
района Алтай
1 августа 2019 года № 333
Список собственников земельных участков, на которые установлен публичный сервитут (право ограниченного целевого пользования)
№
Местонахождение земельного участка, кадастровый номер
Ф.И.О. землепользова теля
Целевое назначение земельного участка
Общая площадь участка, га
Площадь публичного сервитута, га
1

Шығыс Қазақстан облысы, Алтай ауданы, "Голубой залив" демалыс үйі, 05-070-060-082
Уразбаева Кульжиян Абтаевна
Ішкі шаруашылық жолдарын орналастыру және пайдалану үшін
1,02
1,02
2
Шығыс Қазақстан облысы, Алтай ауданы, "Голубой залив" демалыс үйі, 05-070-060-089
Уразбаев Аскар Кайратович
№ 2 тұрғын корпусын орналастыру және пайдалану үшін
0,79
0,01

Восточно-Казахстанская область, район Алтай, дом отдыха "Голубой залив", 05-070-060-082
Уразбаева Кульжиян Абтаевна
для размещения и эксплуатации внутрихозяйст венной дороги
1,02
1,02
2
Восточно-Казахстанская область, район Алтай, дом отдыха "Голубой залив", 05-070-060-089
Уразбаев Аскар Кайратович
для размещения и эксплуатации жилого корпуса № 2
0,79
0,01