"2019-2021 жылдарға арналған Октябрьск кентінің бюджеті туралы" Алтай ауданының мәслихатының 2018 жылғы 29 желтоқсандағы № 42/8-VI шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Алтай ауданы мәслихатының 2019 жылғы 20 қарашадағы № 56/6-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 26 қарашада № 6303 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Алтай ауданы мәслихатының 2020 жылғы 5 қаңтардағы № 61/6-VI шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Алтай ауданы мәслихатының 05.01.2020 № 61/6-VI шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106, 109-1-баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына, "2019-2021 жылдарға арналған Алтай ауданының аудандық бюджеті туралы" Алтай ауданының мәслихатының 2018 жылғы 21 желтоқсандағы № 41/2-VI шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" Алтай ауданының мәслихатының 2019 жылғы 5 қарашадағы № 55/2-VI шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 6271 тіркелген) сәйкес, Алтай ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2019-2021 жылдарға арналған Октябрьск кентінің бюджеті туралы" Алтай ауданының мәслихатының 2018 жылғы 29 желтоқсандағы № 42/8-VI шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5-12-183 тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде электрондық түрде 2019 жылғы 15 қаңтарда жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1, 2, 4 - тармақтар келесі радакцияда жазылсын:
"1. 2019-2021 жылдарға арналған Октябрьск кентінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 27539,6 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 10982,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 78,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 16479,6 мың теңге;
2) шығындар – 29611,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;

О внесении изменений в решение маслихата района Алтай от 29 декабря 2018 года № 42/8-VI "О бюджете поселка Октябрьский на 2019-2021 годы"
Решение маслихата района Алтай Восточно-Казахстанской области от 20 ноября 2019 года № 56/6-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 26 ноября 2019 года № 6303. Утратило силу решением маслихата района Алтай Восточно-Казахстанской области от 5 января 2020 года № 61/6-VI
Сноска. Утратило силу решением маслихата района Алтай Восточно-Казахстанской области от 05.01.2020 № 61/6-VI (вводится в действие с 01.01.2020).
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 106, 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением маслихата района Алтай от 5 ноября 2019 года № 55/2-VI "О внесении изменений и дополнения в решение маслихата района Алтай от 21 декабря 2018 года № 41/2-VI "О районном бюджете района Алтай на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6271), маслихат района Алтай РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района Алтай от 29 декабря 2018 года № 42/8-VI "О бюджете поселка Октябрьский на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5-12-183, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 15 января 2019 года) следующие изменения:
пункты 1, 2, 4 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет поселка Октябрьский на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 27539,6 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 10982,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 78,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 16479,6 тысяч тенге;
2) затраты – 29611,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;

5) бюджет тапшылығы (профициті) – -2071,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2071,4 мың теңге, соның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 2071,4 мың теңге.
2. 2019 жылға арналған Октябрьск кентінің бюджетінде аудандық бюджеттен 4762,6 мың теңге сомада субвенциялар көлемі қарастырылсын.
4. 2019 жылға арналған Октябрьск кентінің бюджетінде республикалық бюджеттен 1717,0 мың теңге сомада нысаналы ағымдағы трансферттер көлемі қарастырылсын.";
аталған шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2019 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Д. Фаустов
Алтай ауданының мәслихат хатшысы Л. Гречушникова
Алтай
ауданының мәслихатының

5) дефицит (профицит) бюджета – -2071,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2071,4 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 2071,4 тысяч тенге.
2. Предусмотреть в бюджете поселка Октябрьский на 2019 год объем субвенций из районного бюджета в сумме 4762,6 тысяч тенге.
4. Предусмотреть в бюджете поселка Октябрьский на 2019 год объем целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета в сумме 1717,0 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии Д. Фаустов
Секретарь маслихата района Алтай Л. Гречушникова
Приложение к решению
маслихата района Алтай