"2019-2021 жылдарға арналған Алтай қаласының бюджеті туралы" Алтай ауданының мәслихатының 2018 жылғы 29 желтоқсандағы № 42/2-VI шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Алтай ауданы мәслихатының 2019 жылғы 20 қарашадағы № 56/3-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 26 қарашада № 6310 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Алтай ауданы мәслихатының 2020 жылғы 5 қаңтардағы № 61/2-VI шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Алтай ауданы мәслихатының 05.01.2020 № 61/2-VI шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106, 109 - баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына, "2019-2021 жылдарға арналған Алтай ауданының аудандық бюджеті туралы" Алтай ауданының мәслихатының 2018 жылғы 21 желтоқсандағы № 41/2- VI шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" Алтай ауданының мәслихатының 2019 жылғы 05 қарашадағы 55/2-VI шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 6271 тіркелген) сәйкес, Алтай ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2019-2021 жылдарға арналған Алтай қаласының бюджеті туралы" Алтай ауданының мәслихатының 2018 жылғы 29 желтоқсандағы № 42/2-VІ шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5-12-182 тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде электрондық түрде 2019 жылғы 15 қаңтарда жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1, 2 - тармақтар келесі радакцияда жазылсын:
"1. 2019-2021 жылдарға арналған Алтай қаласының бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 776393,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 369721,4 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 4362,6 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 402309,0 мың теңге;
2) шығындар – 798452,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -22059,9 мың теңге;

О внесении изменений в решение маслихата района Алтай от 29 декабря 2018 года № 42/2-VI "О бюджете города Алтай на 2019-2021 годы"
Решение маслихата района Алтай Восточно-Казахстанской области от 20 ноября 2019 года № 56/3-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 26 ноября 2019 года № 6310. Утратило силу решением маслихата района Алтай Восточно-Казахстанской области от 5 января 2020 года № 61/2-VI
Сноска. Утратило силу решением маслихата района Алтай Восточно-Казахстанской области от 05.01.2020 № 61/2-VI (вводится в действие с 01.01.2020).
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 106, 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан, решением маслихата района Алтай от 05 ноября 2019 года № 55/2-VI "О внесении изменений и дополнения в решение маслихата района Алтай от 21 декабря 2018 года № 41/2-VI "О районном бюджете района Алтай на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № № 6271), маслихат района Алтай РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района Алтай от 29 декабря 2018 года № 42/2-VI "О бюджете города Алтай на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5-12-182, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 15 января 2019 года) следующие изменения:
пункты 1, 2 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет города Алтай на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 776393,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 369721,4 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 4362,6 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 402309,0 тысяч тенге;
2) затраты – 798452,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -22059,9 тысяч тенге;

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 22059,9 мың теңге, соның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 22059,9 мың теңге.
2. 2019 жылға арналған Алтай қаласының бюджетінде қала бюджетінен аудандық бюджетке 203016,0 мың теңге сомада бюджеттік алып қоюлар көлемі қарастырылсын.";
аталған шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2019 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Д. Фаустов
Алтай ауданының мәслихат хатшысы Л. Гречушникова
Алтай ауданының
мәслихатының

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 22059,9 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 22059,9 тысяч тенге.;
2. Предусмотреть в бюджете города Зыряновска на 2019 год объем бюджетных изъятий из бюджета города в районный бюджет в сумме 203016,0 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии Д. Фаустов
Секретарь маслихата района Алтай Л. Гречушникова
Приложение к решению
маслихата района Алтай