Катонқарағай аудандық мәслихатының 2018 жылғы 24 желтоқсандағы № 24/200–VI "2019-2021 жылдарға арналған Катонқарағай ауданының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Катонқарағай аудандық мәслихатының 2019 жылғы 13 тамыздағы № 31/264-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 16 тамызда № 6119 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Катонқарағай аудандық мәслихатының 2019 жылғы 26 желтоқсандағы № 35/299-VI шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Катонқарағай аудандық мәслихатының 26.12.2019 № 35/299-VI шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106, 109-баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Катонқарағай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Катонқарағай аудандық мәслихатының 2018 жылғы 24 желтоқсандағы № 24/200-VI "2019-2021 жылдарға арналған Катонқарағай ауданының бюджеті туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5-13-159 нөмірімен тіркелген, 2019 жылғы 24 қаңтарда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде жарияланды) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"1. 2019-2021 жылдарға арналған Катонқарағай ауданының бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2019 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 6 430 269,9 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 612 509,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер –12 477,7 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 12 898,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 5 792 385,2 мың теңге;
2) шығындар – 6 433 778,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 159 118,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 189 375,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 30 257,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 162 626,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 162 626,2 мың теңге:
қарыздар түсімі – 189 375,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 30 257,0 мың теңге;

О внесении изменений в решение Катон-Карагайского районного маслихата от 24 декабря 2018 года № 24/200-VI "О бюджете Катон-Карагайского района на 2019-2021 годы"
Решение Катон-Карагайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 13 августа 2019 года № 31/264-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 16 августа 2019 года № 6119. Утратило силу решением Катон-Карагайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 26 декабря 2019 года № 35/299-VI
Сноска. Утратило силу решением Катон-Карагайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 26.12.2019 № 35/299-VI (вводится в действие с 01.01.2020).
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 106, 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Катон-Карагайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Катон-Карагайского районного маслихата от 24 декабря 2018 года № 24/200-VІ "О бюджете Катон-Карагайского района на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5-13-159, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 24 января 2019 года) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет Катон-Карагайского района на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 6 430 269,9 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 612 509,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 12 477,7 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 12 898,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 5 792 385,2 тысяч тенге;
2) затраты – 6 433 778,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 159 118,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 189 375,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 30 257,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 162 626,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 162 626,2 тысяч тенге:
поступление займов – 189 375,0 тысяч тенге;
погашение займов – 30 257,0 тысяч тенге;

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 3 508,2 мың теңге.".
Аудандық мәслихаттың шешімімен бекітілген 1, 8-қосымшалары осы шешімнің 1, 2-қосымшаларына сәйкес келесі редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2019 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Т. Смағұлов
Аудандық мәслихат хатшысы м.а. С. Елюбаева
Катонқарағай
аудандық мәслихатының
2019 жылғы 5 тамыздағы
№ 31/264-VІ шешіміне
1-қосымша
Катонқарағай
аудандық мәслихатының
2018 жылғы 24 желтоқсандағы

используемые остатки бюджетных средств – 3 508,2 тысяч тенге.".
приложения 1, 8 утвержденные решением районного маслихата изложить в следующей редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии Т. Смагулов
И.о. секретаря районного маслихата С. Елюбаева
Приложение 1 к решению
Катон-Карагайского
районного маслихата
№ 31/264 -VI
от 5 августа 2019 года
Приложение 1 к решению
Катон-Карагайского
районного маслихата

40905,0
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясаттын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
38633,0
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
852,0
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
1420,0
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
0,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
150915,0
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
20915,0
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
130000,0
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
20090,0
001
Жергілікті деңгейде білім, дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
17758,0
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
2332,0
493
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік, өнеркәсіп және туризм бөлімі
19139,0
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті, өнеркәсіпті және туризмді дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
14664,0
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
4475,0
02
Қорғаныс
17060,0
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
17060,0
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
10060,0
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
7000,0
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
800,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
800,0
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
800,0
04
Бiлiм беру
3726048,6
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
127374,0
004
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
50525,0
041
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыру
76849,0
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
3598674,6
004
Жалпы білім беру
3169685,0
005
Балалар мен жасөспірімдерге қосымша білім беру
97686,0
009
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу

40905,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
38633,0
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
852,0
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
1420,0
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
0,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
150915,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
20915,0
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
130000,0
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
20090,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования, физической культуры и спорта
17758,0
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
2332,0
493
Отдел предпринимательства, промышленности и туризма района (города областного значения)
19139,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства, промышленности и туризма
14664,0
003
Капитальные расходы государственного органа
4475,0
02
Оборона
17060,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
17060,0
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
10060,0
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
7000,0
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
800,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
800,0
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
800,0
04
Образование
3726048,6
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
127374,0
004
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
50525,0
041
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
76849,0
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
3598674,6
004
Общеобразовательное обучение
3169685,0
005
Дополнительное образование для детей и юношества
97686,0
009
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)

44100,0
020
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
10817,0
028
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
84463,0
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыру
51077,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
140846,6
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
577494,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
577494,0
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
29837,0
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
93044,0
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
41595,0
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
225920,0
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
1285,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
38435,0
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
1575,0
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
4055,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
78663,0
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
10407,0
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
500,0
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
41929,0
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту
10249,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
477851,9
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
103681,9
004
Азаматтардың жекелеген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
10200,0
012
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
59627,9
015
Елдi мекендердегі көшелердi жарықтандыру
9302,0
026
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі жылу жүйелерін қолдануды ұйымдастыру
24552,0
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
374170,0

44100,0
020
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
10817,0
028
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
84463,0
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
51077,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
140846,6
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
577494,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
577494,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
29837,0
002
Программа занятости
93044,0
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
41595,0
005
Государственная адресная социальная помощь
225920,0
006
Оказание жилищной помощи
1285,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
38435,0
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
1575,0
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
4055,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
78663,0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
10407,0
021
Капитальные расходы государственного органа
500,0
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
41929,0
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
10249,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
477851,9
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
103681,9
004
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
10200,0
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
59627,9
015
Освещение улиц в населенных пунктах
9302,0
026
Организация эксплуатации тепловых сетей, находящихся в коммунальной собственности района (городов областного значения)
24552,0
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
374170,0

15113,0
006
Аудандардың, облыстық маңызы бар, аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың, ауылдық округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
3722,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
25519,0
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
25519,0
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
22126,0
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
22126,0
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайла және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
17291,0
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
4835,0
12
Көлiк және коммуникация
100135,7
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
19963,0
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
19963,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
80172,7
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
79172,7
024
Кентiшiлiк (қалаiшiлiк), қала маңындағы ауданiшiлiк қоғамдық жолаушылар тасымалдарын ұйымдастыру
1000,0
13
Басқалар
47786,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
47786,0
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
5827,0
026
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ бюджеттеріне ең төменгі жалақы мөлшерінің өзгеруіне байланысты азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
41959,0
14
Борышқа қызмет көрсету
46,7
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
46,7
021
Жергілікті атқарушы органдардың облыстық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсету
46,7
15
Трансферттер
466144,2
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
466144,2
006
Пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) нысаналы трансферттерді қайтару
3508,2
024
Заңнаманы өзгертуге байланысты жоғары тұрған бюджеттің шығындарын өтеуге төменгі тұрған бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер
196682,0
038
Субвенциялар
228610,0
051
Жергілікті өзін-өзі басқару органдарына берілетін трансферттер

15113,0
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ районов, городов областного значения, районного значения, сельских округов, поселков, сел
3722,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
25519,0
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
25519,0
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
22126,0
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
22126,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
17291,0
015
Капитальные расходы государственного органа
4835,0
12
Транспорт и коммуникации
100135,7
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
19963,0
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах
19963,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
80172,7
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
79172,7
024
Организация внутрипоселковых (внутригородских), пригородных и внутрирайонных общественных пассажирских перевозок
1000,0
13
Прочие
47786,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
47786,0
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
5827,0
026
Целевые текущие трансферты бюджетам города районного значения, села, поселка, сельского округа на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий в связи с изменением размера минимальной заработной платы
41959,0
14
Обслуживание долга
46,7
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
46,7
021
Обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из областного бюджета
46,7
15
Трансферты
466144,2
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
466144,2
006
Возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов
3508,2
024
Целевые текущие трансферты из нижестоящего бюджета на компенсацию потерь вышестоящего бюджета в связи с изменением законодательства
196682,0
038
Субвенции
228610,0
051
Трансферты органам местного самоуправления