Катонқарағай аудандық мәслихатының 2016 жылғы 18 наурыздағы № 39/313-V "Жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар өткізу тәртібін қосымша реттеу туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Катонқарағай аудандық мәслихатының 2019 жылғы 7 қарашадағы № 33/285-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 29 қарашада № 6325 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Катонқарағай аудандық мәслихатының 2020 жылғы 26 маусымдағы № 40/348-VI шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Катонқарағай аудандық мәслихатының 26.06.2020 № 40/348-VI шешімімен (08.06.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 17 наурыздағы "Қазақстан Республикасында бейбiт жиналыстар, митингiлер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар ұйымдастыру мен өткiзу тәртiбi туралы" Заңының 10-бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 15) тармақшасына сәйкес, Катонқарағай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Катонқарағай аудандық мәслихатының 2016 жылғы 18 наурыздағы № 39/313-V "Жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар өткізу тәртібін қосымша реттеу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді тіркеу Тізілімінде 4480 нөмірімен тіркелген, аудандық "Арай" газетінде 2016 жылғы 29 сәуірде, Қазақстан Республикасының Нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде 2016 жылғы 19 сәуірде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
аталған шешіммен бекітілген жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар өткізу тәртібінде:
2, 3 - абзацтар мынадай редакцияда жазылсын:
"Митингiлер және жиналыстар өткізілетін орындар: Үлкен Нарын ауылы аудандық мәдениет үйінің жанындағы алаң, орталық саябақ.".
"Шерулер мен демонстрациялар мына маршрут бойынша өтеді: Үлкен Нарын ауылы Абылайхан көшесінен бастап Ш.Тумашинов көшесінің бойымен аудандық мәдениет үйінің жанындағы алаңға дейін, орталық саябақ.".
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Е. Кешілбаев
Аудандық маслихаттың хатшысы Д. Бралинов

О внесении изменений в решение Катон-Карагайского районного маслихата от 18 марта 2016 года № 39/313-V "О дополнительном регламентировании порядка проведения собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций"
Решение Катон-Карагайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 7 ноября 2019 года № 33/285-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 29 ноября 2019 года № 6325. Утратило силу решением Катон-Карагайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 26 июня 2020 года № 40/348-VI
Сноска. Утратило силу решением Катон-Карагайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 26.06.2020 № 40/348-VI (вводится в действие с 08.06.2020).
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 10 Закона Республики Казахстан от 17 марта 1995 года "О порядке организации и проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций в Республике Казахстан", подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Катон-Карагайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Катон-Карагайского районного маслихата от 18 марта 2016 года № 39/313-V "О дополнительном регламентировании порядка проведения собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 4480, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 19 апреля 2016 года, в районной газете Луч" от 29 апреля 2016 года) следующие изменения:
в порядке проведения собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций, утвержденных указанным решением:
абзацы 2, 3 изложить в новой редакции:
"Места проведения митингов и собраний: село Улкен Нарын площадь возле дома культуры, центральный парк.".
"Шествия и демонстрации проходят по маршруту: село Улкен Нарын от улицы Абылайхана до площади районного дома культуры по улице Ш.Тумашинова, центральный парк.".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии Е. Кешильбаев
Секретарь районного маслихата Д. Бралинов