Күршім аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Шығыс Қазақстан облысы Күршім аудандық мәслихатының 2019 жылғы 28 ақпандағы № 34/6-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінде 2019 жылғы 15 наурызда № 5776 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасы Заңының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" 50-бабының 2-тармағына сәйкес Күршім аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қосымшаға сәйкес Күршім аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы С. Кудедаева
Күршім аудандық
мәслихаттың хатшысы М. Сағанақов
Күршім
аудандық мәслихатының
2019 жылғы 28 ақпандағы
№ 34/6-VI шешіміне қосымша
Күршім аудандық мәслихатының күші жойылды деп танылған шешімдерінің тізбесі
1. Күршім аудандық мәслихатының 2014 жылғы 18 сәуірдегі № 17-6 "Ауылдық елді мекендерде тұратын және жұмыс істейтін мемлекеттік ұйымдарының мамандарына отын сатып алу үшін әлеуметтік көмек беру туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 3298 нөмірімен тіркелген, 2014 жылғы 05 маусымдағы "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланды).
2. Күршім аудандық мәслихатының 2014 жылғы 22 шілдедегі № 18-7 "Күршім аудандық мәслихатының 2014 жылғы 18 сәуірдегі № 17-6 "Ауылдық елді мекендерде тұратын және жұмыс істейтін мемлекеттік ұйымдарының мамандарына отын сатып алу үшін әлеуметтік көмек беру туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 3458 нөмірімен тіркелген, 2014 жылғы 10 қыркүйектегі № 70 "Рауан-Заря" аудандық газетінде жарияланды).
3. Күршім аудандық мәслихатының 2016 жылғы 11 сәуірдегі № 2/6-VI "Күршім аудандық мәслихатының 2014 жылғы 18 сәуірдегі № 17-6 "Ауылдық елді мекендерде тұратын және жұмыс істейтін мемлекеттік ұйымдарының мамандарына отын сатып алу үшін әлеуметтік көмек беру туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 4540 нөмірімен тіркелген, 2016 жылғы 17 мамырдағы Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде жарияланған және 2016 жылғы 24 мамырдағы "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланды).
4. Күршім аудандық мәслихатының 2017 жылғы 26 сәуірдегі № 9/8-VI "Күршім аудандық мәслихатының 2014 жылғы 18 сәуірдегі № 17-6 "Ауылдық елді мекендерде тұратын және жұмыс істейтін мемлекеттік ұйымдарының мамандарына отын сатып алу үшін әлеуметтік көмек беру туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 5049 нөмірімен тіркелген, 2017 жылғы 09 шілдедегі Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде жарияланды).

О признании утратившими силу некоторых решений Курчумского районного маслихата
Решение Курчумского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 28 февраля 2019 года № 34/6-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 15 марта 2019 года № 5776
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 50 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" Курчумский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Курчумского районного маслихата согласно приложению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии С. Кудедаева
Секретарь Курчумского
районного маслихата М. Саганаков
Приложение
к решению Курчумского
районного маслихата
от 28 февраля 2019 года
№ 34/6-VI
Перечень решений Курчумского районного маслихата, признанных утратившими силу
1. Решение Курчумского районного маслихата от 18 апреля 2014 года № 17-6 "О предоставлении социальной помощи на приобретение топлива специалистам государственных организаций, проживающим и работающим в сельских населенных пунктах" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3298, опубликовано в Информационно-правовой системе "Әділет" 05 июня 2014 года).
2. Решение Курчумского районного маслихата от 22 июля 2014 года № 18-7 "О внесении изменений в решение Курчумского районного маслихата от 18 апреля 2014 года № 17-6 "О предоставлении социальной помощи на приобретение топлива специалистам государственных организаций, проживающим и работающим в сельских населенных пунктах" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3458, опубликовано в районной газете "Рауан-Заря" от 10 сентября 2014 года № 70).
3. Решение Курчумского районного маслихата от 11 апреля 2016 года № 2/6-VI "О внесении изменений в решение Курчумского районного маслихата от 18 апреля 2014 года № 17-6 "О предоставлении социальной помощи на приобретение топлива специалистам государственных организаций, проживающим и работающим в сельских населенных пунктах" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4540, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан" в электронном виде 17 мая 2016 года и в информационно-правовой системе "Әділет" 24 мая 2016 года).
4. Решение Курчумского районного маслихата от 26 апреля 2017 года № 9/8-VI "О внесении изменений в решение Курчумского районного маслихата от 18 апреля 2014 года № 17-6 "О предоставлении социальной помощи на приобретение топлива специалистам государственных организаций, проживающим и работающим в сельских населенных пунктах" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5049, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 09 июня 2017 года).