"2019-2021 жылдарға арналған Күршім ауданының бюджеті туралы" Күршім аудандық мәслихатының 2018 жылғы 26 желтоқсандағы № 32/3-VI шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Күршім аудандық мәслихатының 2019 жылғы 15 қарашадағы № 44/2-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінде 2019 жылғы 4 желтоқсанда № 6347 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Күршім аудандық мәслихатының 2019 жылғы 24 желтоқсандағы № 45/3-VI шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Күршім аудандық мәслихатының 24.12.2019 № 45/3-VI шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына,  Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2019 жылғы 5 қарашадағы № 34/366-VI "2019-2021 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2018 жылғы 13 желтоқсандағы № 25/280-VI шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 6272 нөмірімен тіркелген) шешіміне сәйкес, Күршім аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Күршім аудандық мәслихатының 2018 жылғы 26 желтоқсандағы № 32/3-VI "2019-2021 жылдарға арналған Күршім ауданының бюджеті туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 5-14-190 нөмірімен тіркелген, 2019 жылғы 25 қаңтардағы № 4, 2019 жылғы 01 ақпандағы № 5 "Rayаn-Заря" аудандық газетінде және 2019 жылғы 17 қаңтардағы Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. 2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2019 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 6943353,1 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер - 596796 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 16258,9 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 1478 мың теңге;
трансферттер түсімі - 6328820,2 мың теңге;
2) шығындар - 6982515,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 37963 мың теңге:
бюджеттік кредиттер - 55625 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 17662 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге:

О внесении изменений в решение Курчумского районного маслихата от 26 декабря 2018 года № 32/3-VI "О бюджете Курчумского района на 2019-2021 годы"
Решение Курчумского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 15 ноября 2019 года № 44/2-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 4 декабря 2019 года № 6347. Утратило силу решением Курчумского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 24 декабря 2019 года № 45/3-VI
Сноска. Утратило силу решением Курчумского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 24.12.2019 № 45/3-VI (вводится в действие с 01.01.2020).
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 5 ноября 2019 года № 34/366-VI "О внесении изменений в решение Восточно - Казахстанского областного маслихата от 13 декабря 2018 года № 25/280-VI "Об областном бюджете на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 6272), Курчумский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Курчумского районного маслихата от 26 декабря 2018 года № 32/3-VI "О бюджете Курчумского района на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5-14-190, опубликовано районной газете "Rayаn-Заря" 25 января 2019 года № 4, 01 февраля 2019 года № 5 и в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 17 января 2019 года) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы - 6943353,1 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 596796 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 16258,9 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала - 1478 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов - 6328820,2 тысяч тенге;
2) затраты - 6982515,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 37963 тысяч тенге:
бюджетные кредиты - 55625 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 17662 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0,0 тысяч тенге;

қаржы активтерін сатып алу - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профицит) - - 77528,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 77528,7 мың теңге:
қарыздар түсімі - 55603,6 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 17662 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 39587,1 мың теңге.";
аталған шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2019 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Н. Садуов
Күршім аудандық мәслихаттың хатшысы Л. Кемешева
Күршім
аудандық мәслихатының

приобретение финансовых активов - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - - 77528,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета -77528,7 тысяч тенге:
поступления займов - 55603,6 тысяч тенге;
погашение займов - 17662 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств - 39587,1 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии Н. Садуов
Секретарь Курчумского районного маслихата Л. Кемешева
Приложение
к решению Курчумского
районного маслихата

418738
004
Жұмыспен қамту бағдарламасы
198541
006
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
34668
007
Тұрғын үйге көмек көрсету
20000
008
1999 жылдың 26 шілдесінде "Отан", "Даңқ" ордендерімен марапатталған, "Халық Қаһарманы" атағын және республиканың құрметті атақтарын алған азаматтарды әлеуметтік қолдау
125
009
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
498
011
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
25879
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
83506
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
2740
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
47781
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
17193
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
17193
018
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
7631
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
9562
7
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
290251,12
1
Тұрғын үй шаруашылығы
31944,9
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
31944,9
007
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
19614,9
011
Азаматтардың жекелеген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
12280
033
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және жайластыру
50
2
Коммуналдық шаруашылық
248306,3
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
248306,3
014
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесін дамыту
31982
016
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің қызмет етуі
95425,3
026
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі жылу желілерін пайдалануды ұйымдастыру
422
058
Ауылдық елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
120477
3
Елді-мекендерді көркейту

418738
004
Программа занятости
198541
006
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
34668
007
Оказание жилищной помощи
20000
008
Социальная поддержка граждан, награжденных от 26 июля 1999 года орденами "Отан", "Данк", удостоенных высокого звания "Халық қаһарманы", почетных званий республики
125
009
Материальное обеспечение детей - инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
498
011
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
25879
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
83506
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
2740
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
47781
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
17193
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
17193
018
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
7631
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012-2018 годы
9562
7
Жилищно-коммунальное хозяйство
290251,2
1
Жилищное хозяйство
31944,9
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
31944,9
007
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
19614,9
011
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
12280
033
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
50
2
Коммунальное хозяйство
248306,3
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
248306,3
014
Развитие системы водоснабжения и водоотведения
31982
016
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
95425,3
026
Организация эксплуатации тепловых сетей , находящихсия в коммунальной собственности районов (городов областного значения)
422
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
120477
3
Благоустройство наеленных пунктов

2284
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
1493
008
Алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
20292
009
Жануарлардың энзоотиялық аурулары бойынша ветеринариялық іс-шараларды жүргізу
1397
010
Эпизоотияға қарсы жүргізу
2529,8
011
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
100863,2
047
Жануарлардың саулығы мен адамның денсаулығына қауіп төндіретін, алып қоймай залалсыздандырылған (зарарсыздандырылған) және қайта өңделген жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
17795
6
Жер қатынастары
30611
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
30611
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
30611
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, қоршаған ортаны қорғау және жер қатынастары саласындағы басқа да қызметтер
16707
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
16707
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
16707
12
Көлiк және коммуникация
92631
1
Автомобиль көлігі
88131
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
88131
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
88131
9
Көлiк және коммуникациялар саласындағы өзге де қызметтер
4500
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
4500
024
Кентiшiлiк (қалаiшiлiк), қала маңындағы және ауданiшiлiк қоғамдық жолаушылар тасымалдарын ұйымдастыру
4500
13
Басқалар
398008
9
Басқалар
398008
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
16901
026
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ бюджеттеріне ең төменгі жалақы мөлшерінің өзгеруіне байланысты азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
9860
066
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ бюджеттеріне мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
7041
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
381107
077
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыру

2284
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
1493
008
Возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения
20292
009
Проведение ветеринарных мероприятий по энзоотическим болезням животных
1397
010
Проведение противоэпизоотических
2529,8
011
Проведение противоэпизоотических мероприятий
100863,2
047
Возмещение владельцам стоимости обезвреженных (обеззараженных) и переработанных без изъятия животных, продукции и сырья животного происхождения, представляющих опасность для здоровья животных и человека
17795
6
Земельные отношения
30611
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
30611
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
30611
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
16707
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
16707
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
16707
12
Транспорт и коммуникации
92631
1
Автомобильный транспорт
88131
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
88131
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
88131
9
Прочие услуги в сфере транспорта и коммуникаций
4500
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
4500
024
Организация внутрипоселковых (внутригородских), пригородных и внутрирайонных общественных пассажирских перевозок
4500
13
Прочие
398008
9
Прочие
398008
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
16901
026
Целевые текущие трансферты бюджетам города районного значения, села, поселка, сельского округа на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
9860
066
Целевые текущие трансферты бюджетам города районного значения, села, поселка, сельского округа на повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих
7041
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
381107
077
Реализация мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"