Шектеу іс-шараларын тоқтату және 2018 жылғы 04 желтоқсандағы № 6 "Күршім ауданы Марқакөл ауылдық округіне қарасты Ақжайлау ауылына шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" Марқакөл ауылдық округі әкімінің 2018 жылғы 04 желтоқсандағы шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Шығыс Қазақстан облысы Күршім ауданы Марқакөл ауылдық округі әкімінің 2019 жылғы 22 мамырдағы № 1 шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінде 2019 жылғы 27 мамырда № 5970 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңының 10-1 бабының 8 тармағына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық атілер туралы" Заңының 46-бабының 2 тармағының 4) тармақшасына сәйкес және "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Күршім аудандық аумақтық инспекциясы" мемлекеттік мекемесі басшысының 2019 жылдың 22 ақпандағы № 128 ұсынысы негізінде, Марқакөл ауылдық округінің әкімі ШЕШТІ:
1. Күршім ауданы Марқакөл ауылдық округіне қарасты Ақжайлау ауылы тұрғындарының ұсақ мүйізді малына сарып ауруынан Республикалық бюджеті есебінен жүргізілген сауықтыру жұмыстары қанағаттанарлық нәтиже көрсетуіне байланысты шектеу іс-шаралары тоқтатылсын.
2. Марқакөл ауылдық округі әкімінің 2018 жылғы 04 желтоқсандағы № 6 "Күршім ауданы Марқакөл ауылдық округіне қарасты Ақжайлау ауылына шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" (нормативтік-құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2018 жылғы 07 желтоқсанда № 5-14-184 болып тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік-құқықтық актілерін Эталондық бақылау банкінде электрондық түрде 2018 жылы 20 желтоқсанда жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
3. "Марқакөл ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Қазақстан Республикасының заңнамалық актілерінде белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімнің аумақтық әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы шешім мемлекеттік тіркелген күннен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін қағаз және электрондық түрде қазақ және орыс тілдерінде "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына Қазақстан Республикасы нормативтік-құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкіне ресми жариялау және енгізу үшін жолданылуын;
3) осы шешімнің мемлекеттік тіркелген күннен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін Күршім ауданының аумағында таратылатын мерзімді баспа басылымдарында ресми жариялануға жолданылуын;

О снятии ограничительных мероприятий и признании утратившим силу решения акима Маркакольского сельского округа 04 декабря 2018 года за № 6 "Об установлении ограничительных мероприятий в селе Акжайлау Маркакольского сельского округа Курчумского района"
Решение акима Маркакольского сельского округа Курчумского района Восточно-Казахстанской области от 22 мая 2019 года № 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 27 мая 2019 года № 5970
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 8 статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", подпунктом 4) пункта 2 статьи 46 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" и на основании представления руководителя государственного учреждения "Курчумская районная территориальная инспекция комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан" от 22 февраля 2019 года за № 128 аким Маркакольского сельского округа РЕШИЛ:
1. Снять ограничительные мероприятия в селе Акжайлау Маркакольского сельского округа Курчумского района в связи с положительным резултатом проведенных оздоровительных работ за счет Республиканского бюджета среди заболевших бруцеллезом мелкого рогатого скота.
2. Признать утратившим силу решение акима Маркакольского сельского округа "Об установлении ограничительных мероприятий в селе Акжайлау Маркакольского сельского округа Курчумского района" за № 6 от 04 декабря 2018 года (зарегистрировано в Реестре нормативных правовых актов 07 декабря 2018 года за № 5-14-184, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в эталонном виде 20 декабря 2018 года).
3. Государственному учреждению "Аппарат акима Маркакольского сельского округа" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке:
1) обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в территориальном органе юстиции;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего решения акимата отправить его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего решения отправить его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания, распространяемых на территории Курчумского района;

4) ресми жарияланғаннан кейін осы шешімді Күршім ауданы әкімдігінің интернет – ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін;
4. Осы шешімнің орындалуына бақылау жасауды өзіме қалдырамын.
5.Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Марқакөл ауылдық округінің әкімі А. Касентаева

4) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе акимата Курчумского района после его официального опубликования.
4. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
5. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования.
Аким Маркакольского сельского округа А. Касентаева