Күршім ауданының Төсқайың ауылдық округіне қарасты Шанағаты ауылында шектеу іс-шараларын белгілеу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Күршім ауданы Төсқайың ауылдық округі әкімінің 2019 жылғы 15 тамыздағы № 1 шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 19 тамызда № 6120 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Күршім ауданы Төсқайың ауылдық округі әкімінің 2020 жылғы 3 ақпандағы № 1 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Күршім ауданы Төсқайың ауылдық округі әкімінің 03.02.2020 № 1 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізілед).
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін өзі басқару туралы" Заңының 35 бабының 2 тармағына, Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңының 10-1 бабының 7) тармақшасына сәйкес, және "Қазақстан Республикасы ауыл шаруашылығы министрлігі ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Күршім аудандық аумақтық инспекциясы" мемлекеттік мекемесінің 2019 жылғы 25 сәуірдегі № 370 ұсынысы негізінде, Төсқайың ауылдық округінің әкімі ШЕШТІ:
1. Төсқайың ауылдық округіне қарасты Шанағаты ауылына ірі қара мүйізді малдарының арасынан сарып ауруының шығуына байланысты шектеу іс-шаралары белгіленсін.
2. "Төсқайың ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамалық актілерінде белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімнің аумақтық әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы шешім мемлекеттік тіркелген күннен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның мемлекеттік және орыс тілдеріндегі қағаз және электрондық түрдегі көшірмесінің Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкіне ресми жариялау және енгізу үшін Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің "Қазақстан Республикасының Заңнама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жіберілуін;
3) осы шешімнің мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін Күршім ауданының аумағында таратылатын мерзімді баспа басылымдарына ресми жариялауға жолданылуын;
4) ресми жарияланғаннан кейін осы шешімді Күршім ауданы әкімдігінің интернет-ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.

Об установлении ограничительных мероприятий в селе Шанагаты Тоскаинского сельского округа Курчумского района
Решение акима Тоскаинского сельского округа Курчумского района Восточно-Казахстанской области от 15 августа 2019 года № 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 19 августа 2019 года № 6120. Утратило силу - решением акима Тоскаинского сельского округа Курчумского района Восточно-Казахстанской области от 3 февраля 2020 года № 1
Сноска. Утратило силу - решением акима Тоскаинского сельского округа Курчумского района Восточно-Казахстанской области от 03.02.2020 № 1 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования).
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", и подпунктом 7) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", на основании представления Государственного учреждения "Курчумская районная территориальная инспекция комитета ветеринарного контроля и надзора министерства сельского хозяйства Республики Казахстан" от 25 апреля 2019 года № 370 аким Тоскаинского сельского округа РЕШИЛ:
1. В связи с возникновением заболевания бруцеллеза среди крупнорогатого скота установить ограничительные мероприятия в селе Шанагаты Тоскаинского сельского округа.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Тоскаинского сельского округа" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в территориальном органе юстиции;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего решения акимата направление его копий в бумажном и электронном виде на государственном и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Институт законадательства и правовой информации Республики Казахстан" Министерства юстиции Республики Казахстан для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего решения направление его копий на официальное опубликование в периодические печатные издания, распространяемые на территории Курчумского района;
4) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе акимата Курчумского района после его официального опубликования.

3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа еңгізіледі.
Төсқайың ауылдық округінің әкімі А. Беткенбаев

3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Тоскаинского сельского округа А. Беткенбаев