Тарбағатай ауданы Ақсуат ауылдық округіннің "Ақмарал" шаруа қожалығының аумағына шектеу іс-шараларын белгілеу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Тарбағатай ауданы Ақсуат ауылдық округі әкімінің 2019 жылғы 21 тамыздағы № 125 шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 22 тамызда № 6127 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Тарбағатай ауданы Ақсуат ауылдық округі әкімінің 2020 жылғы 13 ақпандағы № 21 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Тарбағатай ауданы Ақсуат ауылдық округі әкімінің 13.02.2020 № 21 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35-бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңының 10-1-бабының 7) тармақшасына сәйкес, Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі ветеринариялық бақылау және қадағалау Комитетінің Тарбағатай аудандық аумақтық инспекциясы басшысының 2019 жылғы 10 маусымдағы № 549 ұсынысы негізінде, Ақсуат ауылдық округінің әкімі ШЕШТІ:
1. Мүйізді ірі қара малдардың арасынан бруцеллез ауруының шығуына байланысты Тарбағатай ауданы Ақсуат ауылдық округінің "Ақмарал" шаруа қожалығының аумағына шектеу іс-шаралары белгіленсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ақсуат ауылдық округінің әкімі Ғ. Нұғиев

Об установлении ограничительных мероприятий на территории крестьянского хозайства "Ақмарал" Аксуатского сельского округа Тарбагатайского района
Решение акима Аксуатского сельского округа Тарбагатайского района Восточно-Казахстанской области от 21 августа 2019 года № 125. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 22 августа 2019 года № 6127. Утратило силу решением акима Аксуатского сельского округа Тарбагатайского района Восточно-Казахстанской области от 13 февраля 2020 года № 21.
Сноска. Утратило силу решением акима Аксуатского сельского округа Тарбагатайского района Восточно-Казахстанской области от 13.02.2020 № 21 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 7 статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", на основании представления руководителя Тарбагатайской районной территориальной инспекции Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан № 549 от 10 июня 2019 года, аким Аксуатского сельского округа РЕШИЛ:
1. Установить ограничительные мероприятия территории крестьянского хозяйства "Акмарал" Аксуатского сельского округа в связи с возникновением болезни бруцеллез среди крупного рогатого скота.
2. Контроль за выполнением данного решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Аксуатского сельского округа Г. Нугиев