Тарбағатай ауданы Құмкөл ауылдық округiне қарасты Құмкөл ауылының Т.Батыршин, Сасан би, Қабанбай батыр көшелеріне шектеу іс-шараларын белгiлеу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Тарбағатай ауданы Құмкөл ауылдық округі әкімінің 2019 жылғы 27 қарашадағы № 21 шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 29 қарашада № 6323 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Тарбағатай ауданы Құмкөл ауылдық округі әкімінің 2020 жылғы 3 шілдедегі № 12 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Тарбағатай ауданы Құмкөл ауылдық округі әкімінің 03.07.2020 № 12 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнiнен кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi).
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35-бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шiлдедегi "Ветеринария туралы" Заңының 10-1-бабының 7) тармақшасына сәйкес, Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрлігінің ветеринариялық бақылау және қадағалау Комитетінің Тарбағатай аудандық аумақтық инспекциясы басшысының 2019 жылғы 08 қазандағы № 1232 ұсынысы негiзiнде, Құмкөл ауылдық округінің әкімі ШЕШТІ:
1. Мүйізді ірі қара малдарының арасынан бруцеллез ауруының шығуына байланысты Тарбағатай ауданы Құмкөл ауылдық округiне қарасты Құмкөл ауылының Т. Батыршин, Сасан би, Қабанбай батыр көшелеріне шектеу іс-шаралары белгіленсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Құмкөл ауылдық округінің әкімі Т. Көнекбаев

Об установлении ограничительных мероприятий на улицах Т.Батыршина, Сасан би, Кабанбай батыра в селе Кумколь Кумкольского сельского округа Тарбагатайского района
Решение акима Кумкольского сельского округа Тарбагатайского района Восточно-Казахстанской области от 27 ноября 2019 года № 21. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 29 ноября 2019 года № 6323. Утратило силу решением акима Кумкольского сельского округа Тарбагатайского района Восточно-Казахстанской области от 3 июля 2020 года № 12
Сноска. Утратило силу решением акима Кумкольского сельского округа Тарбагатайского района Восточно-Казахстанской области от 03.07.2020 № 12 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 7) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", на основании представления руководителя Тарбагатайской районной территориальной инспекции Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан № 1232 от 08 октября 2019 года, аким Кумкольского сельского округа РЕШИЛ:
1. Установить ограничительные мероприятия на улицах Т. Батыршина, Сасан би, Кабанбай батыра в селе Кумколь Кумкольского сельского округа Тарбагатайского района в связи с возникновением болезни бруцеллез среди крупного рогатого скота.
2. Контроль за выполнением данного решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Кумкольского сельского округа Т. Конекбаев