Ұлан ауданы Алмасай ауылдық округінің Сарыөзек ауылында атауы жоқ көшелеріне атауларын беру туралы.
Шығыс Қазақстан облысы Ұлан ауданы Алмасай ауылдық округі әкімінің 2019 жылғы 18 қазандағы № 1 шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 23 қазанда № 6219 болып тіркелді
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" Заңының 35 бабының 2 тармағына, Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14 бабының 4) тармақшасына, Шығыс Қазақстан облыстық ономастикалық комиссиясының 2018 жылғы 28 тамыздағы қорытындысына сәйкес және халықтың пікірін ескере отырып, Алмасай ауылдық округінің әкімі ШЕШТІ:
1. Ұлан ауданы, Алмасай ауылдық округінің Сарыөзек ауылындағы атауы жоқ көшелеріне атауларын беру:
№ 1 атауы жоқ көшеге – Түсіпбаев Қасайын көшесі;
№ 2 атауы жоқ көшеге – Шағиев Қанапия көшесі;
№ 3 атауы жоқ көшеге – Достық көшесі.
2. "Шығыс Қазақстан облысы Ұлан ауданы Алмасай ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) Осы шешімді аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркеу;
2) осы шешім мемлекеттік тіркелгеннен кейін он күнтізбелік күн ішінде оның көшірмесін Ұлан ауданының аумағында таратылатын мерзімді баспа басылымдарына ресми жариялауға жіберу;
3) осы шешім ресми жарияланғаннан кейін Ұлан ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
округ әкімі Т. Оспанов

О присвоении наименований безымянным улицам села Сарыозек Алмасайского сельского округа Уланского района
Решение акима Алмасайского сельского округа Уланского района Восточно-Казахстанской области от 18 октября 2019 года № 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 23 октября 2019 года № 6219
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", заключения Восточно-Казахстанской областной ономастической комиссии от 26 августа 2018 года и учитывая мнение населения, аким Алмасайского сельского округа РЕШИЛ:
1. Присвоить следующие наименования безымянным улицам села Сарыозек Алмасайского сельского округа, Уланского района:
безымянной улице № 1 – улица Қасайына Түсіпбаева;
безымянной улице № 2 – Қанапии Шағиева;
безымянной улице № 3 - улица Достық.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Алмасайского сельского округа Уланского района Восточно-Казахстанской области" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в территориальном органе юстиции;
2) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего решения направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания, распространяемые на территории Уланского района;
3) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе акимата Уланского района после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением данного решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
аким округа Т. Оспанов