Үржар аудандық мәслихатының 2018 жылғы 21 желтоқсандағы № 36-391/VI "2019-2021 жылдарға арналған Үржар ауданының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Үржар аудандық мәслихатының 2019 жылғы 27 маусымдағы № 42-470/VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 3 шілдеде № 6050 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Үржар аудандық мәслихатының 2019 жылғы 24 желтоқсандағы № 47-525/VI шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Үржар аудандық мәслихатының 24.12.2019 № 47-525/VI шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабының 5 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабы 1 тармағының 1) тармақшасына және Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2019 жылғы 14 маусымдағы № 30/329-VI "2019-2021 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2018 жылғы 13 желтоқсандағы № 25/280-VI шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 6024 нөмірімен тіркелген) шешіміне сәйкес, Үржар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Үржар аудандық мәслихатының 2018 жылғы 21 желтоқсандағы № 36-391/VI "2019-2021 жылдарға арналған Үржар ауданының бюджеті туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5-18-189 нөмірімен тіркелген, 2019 жылдың 12 қаңтардағы Қазақстан Республикасы нормативтық құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде, "Пульс времени/Уақыт тынысы" газетінде 2019 жылдың 14 қаңтарында жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"1. 2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2, 3, 4, 5 және 6 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2019 жылға келесідей көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 13 633 332,4 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 034 428,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 15 113,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 12 550,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 12 571 241,4 мың теңге;
2) шығындар – 13 633 408,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 27 412,5 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 49 238,5 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 21 826,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;

О внесении изменений в решение Урджарского районного маслихата от 21 декабря 2018 года № 36-391/VI "О бюджете Урджарского района на 2019-2021 годы"
Решение Урджарского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 27 июня 2019 года № 42-470/VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 3 июля 2019 года № 6050. Утратило силу решением Урджарского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 24 декабря 2019 года № 47-525/VI
Сноска. Утратило силу решением Урджарского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 24.12.2019 № 47-525/VI (вводится в действие с 01.01.2020).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 14 июня 2019 года № 30/329-VI "О внесении изменений в решение Восточно – Казахстанского областного маслихата от 13 декабря 2018 года № 25/280-VI "Об областном бюджете на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 6024), Урджарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Урджарского районного маслихата от 21 декабря 2018 года № 36-391/VI "О бюджете Урджарского района на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5-18-189, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 12 января 2019 года, в газете "Пульс времени/Уақыт тынысы" от 14 января 2019 года) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет района на 2019-2021 годы, согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 13 633 332,4 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 034 428,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 15 113,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 12 550,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 12 571 241,4 тысяч тенге;
2) затраты – 13 633 408,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 27 412,5 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 49 238,5 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 21 826,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0,0 тысяч тенге;

5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 27 488,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 27 488,9 мың теңге, соның ішінде:
қарыздар түсімі- 49 238,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 21 826,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары– 76,9 мың теңге.";
аталған шешімнің 1 және 4 қосымшалары осы шешімнің 1 және 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2019 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Ж. Жұмақұлов
Үржар аудандық
мәслихатының хатшысы К. Карашев
Үржар аудандық мәслихатының

5) дефицит (профицит) бюджета – - 27 488,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 27 488,9 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 49 238,0 тысяч тенге;
погашение займов – 21 826,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 76,9 тысяч тенге.";
приложения 1 и 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1 и 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии Ж. Жумакулов
Секретарь Урджарского
районного маслихата К. Карашев
Приложение 1
к решению Урджарского
районного маслихата

13 633 408,8
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
768 064,8
1
Мемлекеттiк басқарудың жалпы функцияларын орындайтын өкiлдi, атқарушы және басқа органдар
472 316,0
112
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының аппараты
35 847,0
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
23 847,0
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
12 000,0
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
184 314,0
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
176 256,0
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
8 058,0
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
252 155,0
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
245 365,0
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
6 790,0
2
Қаржылық қызмет
3 288,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
3 288,0
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
2 788,0
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
500,0
9
Жалпы сипаттағы өзге де мемлекеттiк қызметтер
292 460,8
454
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және ауыл шаруашылығы бөлімі
45 197,0
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және ауыл шаруашылығын дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
39 797,0
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
5 400,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
158 698,8
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
25 203,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
0,0
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
133 495,8
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
46 648,0
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясаттын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
46 648,0
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
41 917,0
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

13 633 408,8
01
Государственные услуги общего характера
768 064,8
1
Представительные, исполнительные и другие органы, выполняющие общие функции государственного управления
472 316,0
112
Аппарат маслихата района (города областного значения)
35 847,0
001
Услуги по обеспечению деятельности маслихата района (города областного значения)
23 847,0
003
Капитальные расходы государственного органа
12 000,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
184 314,0
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)
176 256,0
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
8 058,0
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
252 155,0
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
245 365,0
022
Капитальные расходы государственного органа
6 790,0
2
Финансовая деятельность
3 288,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
3 288,0
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
2 788,0
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
500,0
9
Прочие государственные услуги общего характера
292 460,8
454
Отдел предпринимательства и сельского хозяйства района (города областного значения)
45 197,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и сельского хозяйства
39 797,0
007
Капитальные расходы государственного органа
5 400,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
158 698,8
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
25 203,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
0,0
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
133 495,8
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
46 648,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
46 648,0
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
41 917,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния

25 504,0
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
0,0
023
Әдістемелік жұмыс
30 212,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
93 186,0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
1 481 451,3
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
945 427,0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
1 802,0
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
1 802,0
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
943 625,0
010
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
943 625,0
2
Әлеуметтiк көмек
522 016,3
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
522 016,3
004
Жұмыспен қамту бағдарламасы
244 324,0
006
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
45 052,0
007
Тұрғын үйге көмек көрсету
9 200,0
009
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
8 181,0
011
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
83 929,3
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
48 918,0
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
18 918,0
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
63 494,0
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
14 008,0
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
14 008,0
018
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
3 100,0
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
10 908,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
2 640 191,3
1
Тұрғын үй шаруашылығы
281 836,3
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
28 624,0
002
Мемлекеттiк қажеттiлiктер үшiн жер учаскелерiн алып қою, соның iшiнде сатып алу жолымен алып қою және осыған байланысты жылжымайтын мүлiктi иелiктен айыру

25 504,0
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
0,0
023
Методическая работа
30 212,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
93 186,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
1 481 451,3
1
Социальное обеспечение
945 427,0
464
Отдел образования района (города областного значения)
1 802,0
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
1 802,0
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
943 625,0
010
Государственная адресная социальная помощь
943 625,0
2
Социальная помощь
522 016,3
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
522 016,3
004
Программа занятости
244 324,0
006
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
45 052,0
007
Оказание жилищной помощи
9 200,0
009
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
8 181,0
011
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
83 929,3
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
48 918,0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
18 918,0
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
63 494,0
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
14 008,0
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
14 008,0
018
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
3 100,0
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
10 908,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
2 640 191,3
1
Жилищное хозяйство
281 836,3
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
28 624,0
002
Изъятие, в том числе путем выкупа земельных участков для государственных надобностей и связанное с этим отчуждение недвижимого имущества

50 569,0
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
16 641,0
001
Жергілікті деңгейде тілдерді және мәдениетті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
10 851,0
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
5 790,0
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
33 928,0
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
20 984,0
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
12 944,0
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
244 462,0
1
Ауыл шаруашылығы
207 015,0
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
207 015,0
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
25 332,0
006
Ауру жануарларды санитарлық союды ұйымдастыру
1 365,0
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
5 000,0
008
Алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
39 014,0
009
Жануарлардың энзоотиялық аурулары бойынша ветеринариялық іс-шараларды жүргізу
1 568,0
010
Ауыл шаруашылығы жануарларын сәйкестендіру жөніндегі іс-шараларды өткізу
2 752,0
011
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
131 984,0
6
Жер қатынастары
27 139,0
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
27 139,0
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
21 739,0
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
5 400,0
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, қоршаған ортаны қорғау және жер қатынастары саласындағы басқа да қызметтер
10 308,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
10 308,0
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
10 308,0
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
53 817,0
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
53 817,0
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
53 817,0
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайла және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
23 697,0
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу

50 569,0
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
16 641,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития языков и культуры
10 851,0
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
5 790,0
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
33 928,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
20 984,0
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
12 944,0
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
244 462,0
1
Сельское хозяйство
207 015,0
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
207 015,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
25 332,0
006
Организация санитарного убоя больных животных
1 365,0
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
5 000,0
008
Возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения
39 014,0
009
Проведение ветеринарных мероприятий по энзоотическим болезням животных
1 568,0
010
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
2 752,0
011
Проведение противоэпизоотических мероприятий
131 984,0
6
Земельные отношения
27 139,0
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
27 139,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
21 739,0
007
Капитальные расходы государственного органа
5 400,0
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
10 308,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
10 308,0
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
10 308,0
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
53 817,0
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
53 817,0
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
53 817,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
23 697,0
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов

24 810,0
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
5 310,0
12
Көлiк және коммуникация
275 297,0
1
Автомобиль көлiгi
261 572,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
261 572,0
022
Көлік инфрақұрылымын дамыту
35 250,0
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
226 322,0
9
Көлiк және коммуникациялар саласындағы өзге де қызметтер
13 725,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
13 725,0
024
Кентiшiлiк (қалаiшiлiк), қала маңындағы ауданiшiлiк қоғамдық жолаушылар тасымалдарын ұйымдастыру
13 725,0
13
Басқалар
332 626,0
9
Басқалар
332 626,0
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
20 643,0
040
Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
20 643,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
167 130,0
040
Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
0,0
062
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыру
167 130,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
58 553,0
008
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың, оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
800,0
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
20 240,0
026
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ бюджеттеріне азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
37 513,0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
57 582,0
041
Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
8 792,0
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
48 790,0
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі

24 810,0
015
Капитальные расходы государственного органа
5 310,0
12
Транспорт и коммуникации
275 297,0
1
Автомобильный транспорт
261 572,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
261 572,0
022
Развитие транспортной инфраструктуры
35 250,0
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
226 322,0
9
Прочие услуги в сфере транспорта и коммуникаций
13 725,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
13 725,0
024
Организация внутрипоселковых (внутригородских), пригородных и внутрирайонных общественных пассажирских перевозок
13 725,0
13
Прочие
332 626,0
9
Прочие
332 626,0
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
20 643,0
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы развития регионов до 2020 года
20 643,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
167 130,0
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы развития регионов до 2020 года
0,0
062
Реализация мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
167 130,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
58 553,0
008
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов, консультативное сопровождение проектов государственно-частного партнерства и концессионных проектов
800,0
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
20 240,0
026
Целевые текущие трансферты бюджетам города районного значения, села, поселка, сельского округа на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счҰт средств государственного бюджета, работников казҰнных предприятий
37 513,0
464
Отдел образования района (города областного значения)
57 582,0
041
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы развития регионов до 2020 года
8 792,0
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
48 790,0
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)