Шектеу іс шараларын тоқтату және Көлденең ауылдық округі әкімінің 2019 жылғы 19 тамыздағы № 9 "Көлденең ауылдық округіне қарасты Тарбағатай учаскесіндегі "Қараш" шаруа қожалығына шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Шығыс Қазақстан облысы Үржар ауданы Көлденең ауылдық округі әкімінің 2019 жылғы 27 қыркүйектегі № 13 шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 1 қазанда № 6179 болып тіркелді
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңының 10-1 бабының 8) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 46 бабының 2 тармағының 4) тармақшасына сәйкес және Қазақстан Республикасының ауыл шаруашылық министрлігі ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Үржар аудандық аумақтық инcпекциясы басшысының 2019 жылғы 3 қыркүйектегі № 214 ұсынысы негізінде Көлденең ауылдық округі әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ірі қара малдары арасынан қарасан індетінің ошақтарын жою жөніндегі ветеринариялық іс-шаралар кешені жүргізілгеніне байланысты, Көлденең ауылдық округінің Тарбағатай учаскесіндегі "Қараш" шаруа қожалығында шектеу іс-шаралары тоқтатылсын.
2. Көлденең ауылдық округі әкімінің 2019 жылғы 19 тамызындағы № 9 "Көлденең ауылдық округіне қарасты Тарбағатай учаскесіндегі "Қараш" шаруа қожалығына шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6128 болып тіркелген және 2019 жылдың 27 тамызында Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
әкім С. Истемесов

О снятии ограничительных мероприятий и признании утратившим силу решения акима Колдененского сельского округа от 19 августа 2019 года № 9 "Об установлении ограничительных мероприятий в крестьянском хозяйстве "Караш" участке Тарбагатай в Колдененском сельском округе"
Решение акима Колдененского сельского округа Урджарского района Восточно-Казахстанской области от 27 сентября 2019 года № 13. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 1 октября 2019 года № 6179
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 8) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", подпунктом 4) пункта 2 статьи 46 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" и на основании представления руководителя Урджарской районной территориальной инспекции комитета ветеринарного контроля и надзора министерства сельского хозяйства Республики Казахстан от 3 сентября 2019 года № 214 аким Колдененского сельского округа РЕШИЛ:
1. Снять ограничительные мероприятия в крестьянском хозяйстве "Караш" участке Тарбагатай в Колдененском сельском округе, в связи с полным проведением комплекса ветеринарных мероприятий по ликвидации заболевания эмфизематозного карбункула среди крупного рогатого скота.
2. Признать утратившим силу решение акима Колдененского сельского округа от 19 августа 2019 года № 9 "Об установлении ограничительных мероприятий в крестьянском хозяйстве "Караш" участке Тарбагатай в Колдененском сельском округе" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6128 и опубликовано в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 27 августа 2019 года).
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
аким С. Истемесов