Үржар ауданының 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті туралы
Шығыс Қазақстан облысы Үржар аудандық мәслихатының 2019 жылғы 24 желтоқсандағы № 47-525/VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 9 қаңтарда № 6485 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Үржар аудандық мәслихатының 2020 жылғы 22 желтоқсандағы № 57-742/VI шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Үржар аудандық мәслихатының 22.12.2020 № 57-742/VI шешімімен (01.01.2021 бастап қолданысқа енгізіледі).
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 73, 75 баптарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6 бабы 1 тармағының 1) тармақшасына және Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2019 жылғы 13 желтоқсандағы № 35/389-VI "2020-2022 жылдарға арналған облыстық бюджеті туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 6427 нөмірімен тіркелген) шешіміне сәйкес, Үржар аудандық мәслихаты ШЕШТІ :
1. Үржар ауданының 2020-2022 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2, 3, 4, 5 және 6 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесідей көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 20 101 334,1 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 383 892,7 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 13 059,8 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 23 896,5 мың теңге;
трансферттер түсімі – 18 680 485,1 мың теңге;
2) шығындар – 24 860 410,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 37 804,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 62 505,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 24 701,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 4 796 880,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 4 796 880,0 мың теңге, соның ішінде:
қарыздар түсімі – 4 778 678,2 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 24 701,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 42 902,8 теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Үржар аудандық мәслихатының 24.11.2020 № 56-727/VI шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2020 жылға арналған аудандық бюджетте аудандық бюджеттен ауылдық округтердің бюджеттерiне берілетін субвенциялар көлемi 569 584,0 мың теңге сомасында көзделсін, соның ішінде:

О бюджете Урджарского района на 2020-2022 годы
Решение Урджарского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 24 декабря 2019 года № 47-525/VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 9 января 2020 года № 6485. Утратило силу решением Урджарского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 22 декабря 2020 года № 57-742/VI
Сноска. Утратило силу решением Урджарского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 22.12.2020 № 57-742/VI (вводится в действие с 01.01.2021).
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьями 73, 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года и решением Восточно-Казахстанского областного маслихата № 35/389-VI от 13 декабря 2019 года "Об областном бюджете на 2020-2022 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 6427) Урджарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Урджарского района на 2020-2022 годы, согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 20 101 334,1 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 383 892,7 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 13 059,8 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 23 896,5 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 18 680 485,1 тысяч тенге;
2) затраты – 24 860 410,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 37 804,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 62 505,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 24 701,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 4 796 880,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 4 796 880,0 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 4 778 678,2 тысяч тенге;
погашение займов – 24 701,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 42 902,8 тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Урджарского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 24.11.2020 № 56-727/VI (вводится в действие с 01.01.2020).
2. Установить бюджетные субвенции, передаваемые из районного бюджета в бюджеты сельских округов на 2020 год в сумме 569 584,0 тысяч тенге, в том числе:

Ақжар ауылдық округі -19 261,0 мың теңге;
Ақшоқы ауылдық округі – 18 733,0 мың теңге;
Алтыншоқы ауылдық округі – 26 731,0 мың теңге;
Барқытбел ауылдық округі – 20 333,0 мың теңге;
Бақты ауылдық округі – 26 415,0 мың теңге;
Бестерек ауылдық округі – 21 653,0 мың теңге;
Егинсу ауылдық округі – 19 614,0 мың теңге;
Елтай ауылдық округі – 18 807,0 мың теңге;
Жаңа Тілек ауылдық округі – 18 611,0 мың теңге;
Жоғарғы Егінсу ауылдық округі – 15 692,0 мың теңге;
Қабанбай ауылдық округі – 22 134,0 мың теңге;
Қарабұлақ ауылдық округі – 20 773,0 мың теңге;
Қарабұта ауылдық округі – 17 154,0 мың теңге;
Қаратал ауылдық округі – 19 926,0 мың теңге;
Қаратұма ауылдық округі – 17 498,0 мың теңге;
Келдімұрат ауылдық округі – 17 586,0 мың теңге;
Көкөзек ауылдық округі – 14 174,0 мың теңге;
Көктал ауылдық округі – 13 236,0 мың теңге;
Көктерек ауылдық округі – 20 560,0 мың теңге;
Көлденен ауылдық округі – 15 480,0 мың теңге;
Қарақол ауылдық округі – 23 679,0 мың теңге;
Қоныршаулі ауылдық округі – 33 543,0 мың теңге;
Маканшы ауылдық округі – 36 099,0 мың теңге;
Науалы ауылдық округі – 26 327,0 мың теңге;
Салқынбел ауылдық округі – 16 424,0 мың теңге;
Үржар ауылдық округі – 30 671,0 мың теңге;
Шолпан ауылдық округі - 18 470,0 мың теңге.
3. Ауданның жергілікті атқарушы органының резерві 2020 жылға 25 240,0 мың теңге сомасында бекітілсін.
4. Алып тасталды - Шығыс Қазақстан облысы Үржар аудандық мәслихатының 16.04.2020 № 51-625/VI шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі).
5. Бюджеттік инвестициялық жобаларды жүзеге асыруға бағытталған 2020-2022 жылдарға Үржар ауданы бюджетінің даму бағдарламаларының тізбесі 4 қосымшаға сәйкес бекітілсін.

Акжарскому сельскому округу -19 261,0 тысяч тенге;
Акшокинскому сельскому округу – 18 733,0 тысяч тенге;
Алтыншокинскому сельскому округу – 26 731,0 тысяч тенге;
Баркытбельскому сельскому округу – 20 333,0 тысяч тенге;
Бахтинскому сельскому округу – 26 415,0 тысяч тенге;
Бестерекскому сельскому округу – 21 653,0 тысяч тенге;
Егинсуйскому сельскому округу – 19 614,0 тысяч тенге;
Ельтайскому сельскому округу – 18 807,0 тысяч тенге;
Жана Тилекскому сельскому округу – 18 611,0 тысяч тенге;
Жогаргы Егинсуйскому сельскому округу – 15 692,0 тысяч тенге;
Кабанбайскому сельскому округу – 22 134,0 тысяч тенге;
Карабулакскому сельскому округу – 20 773,0 тысяч тенге;
Карабутинскому сельскому округу – 17 154,0 тысяч тенге;
Каратальскому сельскому округу – 19 926,0 тысяч тенге;
Каратуминскому сельскому округу – 17 498,0 тысяч тенге;
Келдымуратовскому сельскому округу – 17 586,0 тысяч тенге;
Кокозекскому сельскому округу – 14 174,0 тысяч тенге;
Коктальскому сельскому округу – 13 236,0 тысяч тенге;
Коктерекскому сельскому округу – 20 560,0 тысяч тенге;
Колдененскому сельскому округу – 15 480,0 тысяч тенге;
Қаракольскому сельскому округу – 23 679,0 тысяч тенге;
Қоныршаулинскому сельскому округу – 33 543,0 тысяч тенге;
Маканчинскому сельскому округу – 36 099,0 тысяч тенге;
Науалинскому сельскому округу – 26 327,0 тысяч тенге;
Салкынбельскому сельскому округу – 16 424,0 тысяч тенге;
Урджарскому сельскому округу – 30 671,0 тысяч тенге;
Шолпанскому сельскому округу- 18 470,0 тысяч тенге.
3. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2020 год в сумме 25 240,0 тысяч тенге.
4. Исключен решением Урджарского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 16.04.2020 № 51-625/VI (вводится в действие с 01.01.2020).
5. Утвердить перечень программ развития бюджета Урджарского района на 2020-2022 годы, направленных на реализацию бюджетных инвестиционных проектов согласно приложению 4.

6. 2020 жылға арналған жергілікті бюджетті орындау барысында секвестрлеуге жатпайтын жергілікті бюджеттік бағдарламалардың тізбесі 5 қосымшаға сәйкес ескерілсін.
7. 2020 жылға арналған жалпы сипаттағы трансферттердің көлемін айқындау кезінде ауылдық округтер бюджеттерінің шығыстар базасына қосымша қосылған мектепке дейінгі білім беру тапсырысын іске асыруға арналған қаражат тізімі 6 қосымшаға сәйкес ескерілсін.

6. Учесть перечень местных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения местных бюджетов на 2020 год, согласно приложению 5.
7. Учесть перечень дополнительно включенных в базу расходов сельских бюджетов, при определении объемов трансфертов общего характера на 2020 год, средства на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования, согласно приложению 6.

24 860 410,1
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
686 848,4
1
Мемлекеттiк басқарудың жалпы функцияларын орындайтын өкiлдi, атқарушы және басқа органдар
271 291,2
112
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының аппараты
24 465,0
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
24 465,0
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
246 826,2
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
196 751,0
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
0,0
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
50 075,2
2
Қаржылық қызмет
2 488,7
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
2 488,7
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
2 359,7
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
129,0
9
Жалпы сипаттағы өзге де мемлекеттiк қызметтер
413 068,5
454
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және ауыл шаруашылығы бөлімі
45 519,0
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және ауыл шаруашылығын дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
45 519,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
241 085,9
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
25 817,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
0,0
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
215 268,9
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
65 754,6
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясаттын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
65 754,6
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
0,0
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
7 703,0
040
Мемлекеттік органдардың объектілерін дамыту
7 703,0
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
53 006,0
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
40 239,0
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер

24 860 410,1
01
Государственные услуги общего характера
686 848,4
1
Представительные, исполнительные и другие органы, выполняющие общие функции государственного управления
271 291,2
112
Аппарат маслихата района (города областного значения)
24 465,0
001
Услуги по обеспечению деятельности маслихата района (города областного значения)
24 465,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
246 826,2
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)
196 751,0
003
Капитальные расходы государственного органа
0,0
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
50 075,2
2
Финансовая деятельность
2 488,7
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
2 488,7
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
2 359,7
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
129,0
9
Прочие государственные услуги общего характера
413 068,5
454
Отдел предпринимательства и сельского хозяйства района (города областного значения)
45 519,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и сельского хозяйства
45 519,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
241 085,9
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
25 817,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
0,0
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
215 268,9
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
65 754,6
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
65 754,6
015
Капитальные расходы государственного органа
0,0
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
7 703,0
040
Развитие объектов государственных органов
7 703,0
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
53 006,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния
40 239,0
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам

751 013,0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
2 007,0
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
2 007,0
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
749 006,0
010
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
749 006,0
2
Әлеуметтiк көмек
538 656,9
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
538 656,9
004
Жұмыспен қамту бағдарламасы
180 334,0
006
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
100 093,0
007
Тұрғын үйге көмек көрсету
7 700,0
009
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
7 034,0
011
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
85 189,9
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
61 309,0
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
25 983,0
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
71 014,0
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
23 469,0
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
23 469,0
018
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
12 170,0
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
10 349,0
094
Әлеуметтік көмек ретінде тұрғын үй сертификаттарын беру
950,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
8 433 592,7
1
Тұрғын үй шаруашылығы
4 795 312,3
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
990 990,0
002
Мемлекеттiк қажеттiлiктер үшiн жер учаскелерiн алып қою, соның iшiнде сатып алу жолымен алып қою және осыған байланысты жылжымайтын мүлiктi иелiктен айыру
0,0
004
Азаматтардың жекелеген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
852 990,0
070
Қазақстан Республикасында төтенше жағдай режимінде коммуналдық қызметтерге ақы төлеу бойынша халықтың төлемдерін өтеу
138 000,0
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі

751 013,0
464
Отдел образования района (города областного значения)
2 007,0
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
2 007,0
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
749 006,0
010
Государственная адресная социальная помощь
749 006,0
2
Социальная помощь
538 656,9
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
538 656,9
004
Программа занятости
180 334,0
006
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
100 093,0
007
Оказание жилищной помощи
7 700,0
009
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
7 034,0
011
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
85 189,9
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
61 309,0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
25 983,0
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
71 014,0
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
23 469,0
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
23 469,0
018
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
12 170,0
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
10 349,0
094
Предоставление жилищных сертификатов как социальная помощь
950,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
8 433 592,7
1
Жилищное хозяйство
4 795 312,3
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
990 990,0
002
Изъятие, в том числе путем выкупа земельных участков для государственных надобностей и связанное с этим отчуждение недвижимого имущества
0,0
004
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
852 990,0
070
Возмещение платежей населения по оплате коммунальных услуг в режиме чрезвычайного положения в Республике Казахстан
138 000,0
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)

23 879,0
002
Мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер
23 879,0
9
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңiстiктi ұйымдастыру жөнiндегi өзге де қызметтер
70 413,0
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
27 058,0
001
Жергілікті деңгейде тілдерді және мәдениетті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
11 688,0
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
15 370,0
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
43 355,0
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
22 023,0
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
15 232,0
006
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
6 100,0
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
263 086,0
1
Ауыл шаруашылығы
216 659,0
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
216 659,0
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
26 330,0
006
Ауру жануарларды санитарлық союды ұйымдастыру
1 430,0
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
5 250,0
008
Алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
39 025,0
009
Жануарлардың энзоотиялық аурулары бойынша ветеринариялық іс-шараларды жүргізу
3 080,0
010
Ауыл шаруашылығы жануарларын сәйкестендіру жөніндегі іс-шараларды өткізу
2 971,0
011
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
138 573,0
6
Жер қатынастары
28 956,0
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
28 956,0
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
28 956,0
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, қоршаған ортаны қорғау және жер қатынастары саласындағы басқа да қызметтер
17 471,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
17 471,0
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
17 471,0
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
60 023,0
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
60 023,0
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
60 023,0
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайла және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер

23 879,0
002
Услуги по проведению государственной информационной политики
23 879,0
9
Прочие услуги по организации культуры, спорта, туризма и информационного пространства
70 413,0
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
27 058,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития языков и культуры
11 688,0
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
15 370,0
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
43 355,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
22 023,0
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
15 232,0
006
Капитальные расходы государственного органа
6 100,0
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
263 086,0
1
Сельское хозяйство
216 659,0
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
216 659,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
26 330,0
006
Организация санитарного убоя больных животных
1 430,0
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
5 250,0
008
Возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения
39 025,0
009
Проведение ветеринарных мероприятий по энзоотическим болезням животных
3 080,0
010
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
2 971,0
011
Проведение противоэпизоотических мероприятий
138 573,0
6
Земельные отношения
28 956,0
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
28 956,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
28 956,0
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
17 471,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
17 471,0
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
17 471,0
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
60 023,0
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
60 023,0
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
60 023,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)

10 528,0
3
Мақаншы ауылдық округінің аппараты
39 976,0
4
Науалы ауылдық округінің аппараты
31 645,0
5
Үржар ауылдық округінің аппараты
90 770,0
Жиыны
199 003,0
"Шығыс Қазақстан облысының
Үржар аудандық мәслихатының
аппараты" ММ
2019 жылғы 24 желтоқсаны
№ 47-525/VI
шешіміне 7 қосымша
Үржар аудандық мәслихатының күші жойылды деп танылған шешімдерінің тізімі
1. Үржар аудандық мәслихатының 2018 жылғы 21 желтоқсандағы № 36-391/VI "О бюджете Урджарскогорайона на 2019-2021 годы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5-18-189 нөмірімен тіркелген, 2019 жылдың 12 қаңтарында Қазақстан Республикасы нормативтық құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде, "Пульс времени/Уақыт тынысы" газетінде 2019 жылдың 14 қаңтарында жарияланған) шешімі, соның ішінде:

10 528,0
3
Аппарат акима Маканчинского сельского округа
39 976,0
4
Аппарат акима Науалинского сельского округа
31 645,0
5
Аппарат акима Урджарского сельского округа
90 770,0
Всего
199 003,0
Приложение 7 к решению
ГУ "Аппарат Урджарского
районного маслихата
Восточно-Казахстанской
области"
от 24 декабря 2019 года
№ 47-525/VI
Список признанных утратившими силу решений Урджарского районного маслихата
1. Решение Урджарского районного маслихата от 21 декабря 2018 года № 36-391/VI "О бюджете Урджарского района на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5-18-189, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 12 января 2019 года, в газете "Пульс времени/Уақыт тынысы" от 14 января 2019 года) в том числе:

1) Үржар аудандық мәслихатының 2019 жылғы 4 наурызындағы № 38-420/VI "Үржар аудандық мәслихатының 2018 жылғы 21 желтоқсандағы № 36-391/VI "2019-2021 жылдарға арналған Үржар ауданының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5753 нөмірімен тіркелген, 2019 жылдың 14 наурызында Қазақстан Республикасы нормативтық құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде, "Пульс времени/Уақыт тынысы" газетінде 2019 жылдың 18 наурызында жарияланған) шешімі;
2) Үржар аудандық мәслихатының 2019 жылғы 25 сәуіріндегі № 40-444/VI "Үржар аудандық мәслихатының 2018 жылғы 21 желтоқсандағы № 36-391/VI "2019-2021 жылдарға арналған Үржар ауданының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5896 нөмірімен тіркелген, 2019 жылдың 16 мамырында Қазақстан Республикасы нормативтық құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде, "Пульс времени/Уақыт тынысы" газетінде 2019 жылдың 2 мамырында жарияланған) шешімі;
3) Үржар аудандық мәслихатының 2019 жылғы 27 маусымындағы № 42-470/VI "Үржар аудандық мәслихатының 2018 жылғы 21 желтоқсандағы № 36-391/VI "2019-2021 жылдарға арналған Үржар ауданының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 6050 нөмірімен тіркелген, 2019 жылдың 15 шілдесінде Қазақстан Республикасы нормативтық құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде, "Пульс времени/Уақыт тынысы" газетінде 2019 жылдың 15 шілдесінде жарияланған) шешімі;
4) Үржар аудандық мәслихатының 2019 жылғы 23 қыркүйегіндегі № 44-490/VI "Үржар аудандық мәслихатының 2018 жылғы 21 желтоқсандағы № 36-391/VI "2019-2021 жылдарға арналған Үржар ауданының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 6191 нөмірімен тіркелген, 2019 жылдың 15 қазанында Қазақстан Республикасы нормативтық құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде, "Пульс времени/Уақыт тынысы" газетінде 2019 жылдың 21 қазанында жарияланған) шешімі;
5) Үржар аудандық мәслихатының 2019 жылғы 15 қарашасындағы № 46-508/VI "Үржар аудандық мәслихатының 2018 жылғы 21 желтоқсандағы № 36-391/VI "2019-2021 жылдарға арналған Үржар ауданының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 6308 нөмірімен тіркелген, 2019 жылдың 29 қарашасында Қазақстан Республикасы нормативтық құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде, "Пульс времени/Уақыт тынысы" газетінде 2019 жылдың 2 желтоқсанында жарияланған) шешімі.

1) решение Урджарского районного маслихата от 4 марта 2019 года № 38-420/VI "О внесении изменений в решение Урджарского районного маслихата от 21 декабря 2018 года № 36-391/VI "О бюджете Урджарского района на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5753, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 14 марта 2019 года, в газете "Пульс времени/Уақыт тынысы" от 18 марта 2019 года);
2) решение Урджарского районного маслихата от 25 апреля 2019 года № 40-444/VI "О внесении изменений в решение Урджарского районного маслихата от 21 декабря 2018 года № 36-391/VI "О бюджете Урджарского района на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5896, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 16 мая 2019 года, в газете "Пульс времени/Уақыт тынысы" от 2 мая 2019 года);
3) решение Урджарского районного маслихата от 27 июня 2019 года № 42-470/VI "О внесении изменений в решение Урджарского районного маслихата от 21 декабря 2018 года № 36-391/VI "О бюджете Урджарского района на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 6050, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 15 июля 2019 года, в газете "Пульс времени/Уақыт тынысы" от 15 июля 2019 года);
4) решение Урджарского районного маслихата от 23 сентября 2019 года № 44-490/VI "О внесении изменений в решение Урджарского районного маслихата от 21 декабря 2018 года № 36-391/VI "О бюджете Урджарского района на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 6191, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 15 октября 2019 года, в газете "Пульс времени/Уақыт тынысы" от 21 октября 2019 года);
5) решение Урджарского районного маслихата от 15 ноября 2019 года № 46-508/VI "О внесении изменений в решение Урджарского районного маслихата от 21 декабря 2018 года № 36-391/VI "О бюджете Урджарского района на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 6308, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 29 ноября 2019 года, в газете "Пульс времени/Уақыт тынысы" от 2 декабря 2019 года).

2. Үржар аудандық мәслихатының 2018 жылғы 28 желтоқсандағы № 36-402/VI "Үржар ауданы ауылдық округтерінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5-18-191 нөмірімен тіркелген, 2019 жылдың 22 қаңтарында Қазақстан Республикасы нормативтық құқықтық актілерінің электрондық түрдегі -Эталондық бақылау банкінде, "Пульс времени/Уақыт тынысы" газетінде 2019 жылдың 21 қаңтарында жарияланған) шешімі, соның ішінде:
1) Үржар аудандық мәслихатының 2019 жылғы 14 наурызындағы № 39-425/VI "Үржар аудандық мәслихатының 2018 жылғы 28 желтоқсандағы № 36-402/VI "Үржар ауданы ауылдық округтерінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті туралы"шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5790 нөмірімен тіркелген, 2019 жылдың 3 сәүірінде Қазақстан Республикасы нормативтық құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде, "Пульс времени/Уақыт тынысы" газетінде 2019 жылдың 4 сәүірінде жарияланған) шешімі;
2) Үржар аудандық мәслихатының 2019 жылғы 11 қазанындағы № 45-498/VI "Үржар аудандық мәслихатының 2018 жылғы 28 желтоқсандағы № 36-402/VI "Үржар ауданы ауылдық округтерінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті туралы"шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 6200 нөмірімен тіркелген, 2019 жылдың 24 қазанында Қазақстан Республикасы нормативтық құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде, "Пульс времени/Уақыт тынысы" газетінде 2019 жылдың 28 қазанында жарияланған) шешімі;
3) Үржар аудандық мәслихатының 2019 жылғы 28 қарашасындағы № 46-518/VI "Үржар аудандық мәслихатының 2018 жылғы 28 желтоқсандағы № 36-402/VI "Үржар ауданы ауылдық округтерінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті туралы"шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 6361 нөмірімен тіркелген, 2019 жылдың 13 желтоқсанында Қазақстан Республикасы нормативтық құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкінде, "Пульс времени/Уақыт тынысы" газетінде 2019 жылдың 19 желтоқсанында жарияланған) шешімі.

2. Решение Урджарского районного маслихата от 28 декабря 2018 года № 36-402/VI "О бюджетах сельских округов Урджарского района на 2019-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5-18-191, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 22 января 2019 года, в газете "Пульс времени/Уақыт тынысы" от 21 января 2019 года) в том числе :
1) решение Урджарского районного маслихата от 14 марта 2019 года № 39-425/VI "О внесении изменений в решение Урджарского районного маслихата от 28 декабря 2018 года № 36-402/VI "О бюджетах сельских округов Урджарского района на 2019-2021 годы"(зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5790, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 3 апреля 2019 года, в газете "Пульс времени/Уақыт тынысы" от 4 апреля 2019 года).
2) решение Урджарского районного маслихата от 11 октября 2019 года № 45-498/VI "О внесении изменений в решение Урджарского районного маслихата от 28 декабря 2018 года № 36-402/VI "О бюджетах сельских округов Урджарского района на 2019-2021 годы"(зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 6200, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 24 октября 2019 года, в газете "Пульс времени/Уақыт тынысы" от 28 октября 2019 года);
3) решение Урджарского районного маслихата от 28 ноября 2019 года № 46-518/VI "О внесении изменений в решение Урджарского районного маслихата от 28 декабря 2018 года № 36-402/VI "О бюджетах сельских округов Урджарского района на 2019-2021 годы"(зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 6361, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 13 декабря 2019 года, в газете "Пульс времени/Уақыт тынысы" от 19 декабря 2019 года).