Үржар ауданы Келдімұрат ауылдық округі Келдімұрат ауылының көшелерін қайта атау туралы
Шығыс Қазақстан облысы Үржар ауданы Келдімұрат ауылдық округі әкімінің 2019 жылғы 24 қаңтардағы № 1 шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Үржар аудандық Әділет басқармасында 2019 жылғы 28 қаңтарда № 5-18-192 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы №148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35 бабының 2 тармағына, Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік–аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14 бабының 4) тармақшасына сәйкес, Шығыс Қазақстан облыстық ономастика комиссиясы отырысының 2018 жылдың 29 қарашадағы қорытындысы негізінде және ауыл тұрғындарының пікірін ескере отырып, Келдімұрат ауылдық округінің әкімі ШЕШТІ:
1. Үржар ауданы Келдімұрат ауылдық округі Келдімұрат ауылының көшелерінің атауы:
1) Подгорная көшесі Үшқоңыр көшесі;
2) Базарная көшесі Найзақара көшесі;
3) Школьная көшесі Алаш көшесі;
4) Набережная көшесі Жағалау көшесі;
5) Степная көшесі Құлагер көшесі;
6) Рабочая көшесі Еңбекші көшесі болып қайта аталсын.
2. "Шығыс Қазақстан облысы Үржар ауданы Келдімұрат ауылдық округі Әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамалық актілерінде белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімнің аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы әкімнің шешімі мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін қағаз және электрондық түрде қазақ және орыс тілдерінде "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне ресми жариялау және енгізу үшін жолдансын;
3) осы шешім мемлекеттік тіркелген күннен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін Үржар ауданының аумағында таратылатын мерзімді баспа басылымдарында ресми жариялауға жолданылуын;
4) ресми жарияланғаннан кейін осы шешімді Үржар ауданы әкімдігінің интернет-ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім оның алғашқы жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Келдімұрат ауылдық округінің әкімі К. Касенов

О переименовании улиц села Келдимурат Келдимуратовского сельского округа Урджарского района
Решение акима Келдимуратовского сельского округа Урджарского района Восточно-Казахстанской области от 24 января 2019 года № 1. Зарегистрировано Управлением юстиции Урджарского района Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 28 января 2019 года № 5-18-192
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно – территориальном устройстве Республики Казахстан", на основании заключения Восточно–Казахстанской областной ономастической комиссии от 29 ноября 2018 года и учитывая мнение жителей села, аким Келдимуратовского сельского округа РЕШИЛ:
1. Переименовать улиц села Келдимурат Келдимуратовского сельского округа Урджарского района:
1) улицу Подгорная на улицу Үшконыр;
2) улицу Базарная на улицу Найзакара;
3) улицу Школьная на улицу Алаш;
4) улицу Набережная на улицу Жагалау;
5) улицу Степная на улицу Кулагер;
6) улицу Рабочая на улицу Енбекши.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Келдимуратовского сельского округа Урджарского района Восточно-Казахстанской области" в установленном законодательством порядке Республики Казахстан обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в территориальном органе юстиции;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего решения акима направить его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" для официального опубликования и включения в эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего решения направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания, распространяемых на территории Урджарского района;
4) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе акимата Урджарского района после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Келдимуратовского сельского округа К. Касенов