Үржар ауданы Қоңыршәулі ауылдық округінің Үшбұлақ ауылына шектеу іс-шараларын белгілеу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Үржар ауданы Қоңыршәулі ауылдық округі әкімінің 2019 жылғы 7 маусымдағы № 10 шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 11 маусымда № 6006 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Үржар ауданы Қоңыршәулі ауылдық округі әкімінің 2019 жылғы 5 қыркүйектегі № 15 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Үржар ауданы Қоңыршәулі ауылдық округі әкімінің 05.09.2019 № 15 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі)
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35-бабының 2 тармағына, Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңының 10-1 бабының 7) тармақшасына, Қазақстан Республикасы ауылшаруашылығы министрлігі ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Үржар аудандық аумақтық инспекциясы басшысының 2019 жылдың 23 мамырдағы № 115 ұсынысы негізінде Қоңыршәулі ауылдық округі әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Үржар ауданы Қоңыршәулі ауылдық округінің Үшбұлақ ауылында мүйізді ірі қара малынан бруцеллез ауруының шығуына байланысты шектеу іс-шаралары белгіленсін.
2. "Үржар ауданы әкімдігінің ветеринария бөлімі" мемлекеттік мекемесіне (келісім бойынша), "Қазақстан Республикасының ауылшаруашылығы министірлігі ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Үржар аудандық аумақтық инспекциясы" мемлекеттік мекемесіне (келісім бойынша), Шығыс Қазақстан облысы денсаулық сақтау басқармасының "Үржар ауданының орталық аудандық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорнына (келісім бойынша) анықталған эпизотиялық ошақта ветеринариялық-санитарлық қолайлы жағдайға қол жеткізуге қажетті ветеринариялық-санитарлық іс шараларды жүргізу ұсынылсын.
3. "Шығыс Қазақстан облысы Үржар ауданы Қоңыршәулі ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімнің аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы шешім мемлекеттік тіркелген күннен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның қазақ және орыс тілдеріндегі қағаз және электрондық түрдегі көшірмесін "Қазақстан Республикасының Заңнама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына ресіми жариялау және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде ресіми жариялау және енгізу үшін жолдансын;

Об установлении ограничительных мероприятий в селе Ушбулак Коныршаулинского сельского округа Урджарского района
Решение акима Коныршаулинского сельского округа Урджарского района Восточно-Казахстанской области от 7 июня 2019 года № 10. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 11 июня 2019 года № 6006. Утратило силу решением акима Коныршаулинского селького округа Урджарского района Восточно-Казахстанской области от 5 сентября 2019 года № 15
Сноска. Утратило силу решением акима Коныршаулинского селького округа Урджарского района Восточно-Казахстанской области от 05.09.2019 № 15 (вводится в действие по истечении десятки календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", под пунктом 7) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", на основании представления руководителя Урджарской районной территориальной инспекции комитета ветеринарного контроля и надзора министерства сельского хозяйства Республики Казахстан от 23 мая 2019 года № 115 аким Коныршаулинского сельского округа РЕШИЛ:
1. Установить ограничительные мероприятия в селе Ушбулак в Коныршаулинском сельском округе Урджарского района в связи с возникновением бруцеллеза крупного рогатого скота.
2. Рекомендовать государственному учреждению "Отдел ветеринарии акимата Урджарского района" (по согласованию), Государственному учреждению "Урджарская районная территориальная инспекция комитета ветеринарного контроля и надзора министерства сельского хозяйства Республики Казахстан" (по согласованию), коммунальному государственному предприятию на праве хозяйственного ведения "Центральная районная больница Урджарского района" управления здравоохранения Восточно-Казахстанской области" (по согласованию), провести ветеринарно-санитарные мероприятия, необходимые для достижения ветеринарно-санитарного благополучия в эпизоотическом очаге.
3. Государственное учреждение "Аппарат акима Коныршаулинского сельского округа Урджарского района Восточно - Казахстанской области" в установленном законодательством порядке Республики Казахстан обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в территориальном органе юстиции;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего решения направить его копию в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республики Казахстан" для официального опубликования и включения в эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;

3) осы шешім мемлекеттік тіркелген күннен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін Үржар ауданының аумағында таратылатын мерзімді баспа басылымдарына ресіми жариялауға жолдансын;
4) ресіми жариялағаннан кейін осы шешімді Үржар ауданының әкімдігінің интернет ресурстарында орналастыруын қамтамасыз етсін.
4. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
5. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қоңыршәулі ауылдық округінің әкімі А. Жунусов

3) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего решения направить его копию на официальное опубликование в периодических печатных изданиях, распространяемых на территории Урджарского района;
4) обеспечить размещение настоящего решения на интернет-ресурсе акимата Урджарского района после опубликования официального опубликования.
4. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
5. Решение вводится в действие по истечении десятки календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Коныршаулинского сельского округа А. Жунусов