Шемонаиха аудандық мәслихатының 2018 жылғы 24 желтоқсандағы № 32/2-VI "2019-2021 жылдарға арналған Шемонаиха ауданының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Шемонаиха аудандық мәслихатының 2019 жылғы 16 шілдедегі № 42/2-VІ шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 25 шілдеде № 6096 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Шемонаиха аудандық мәслихатының 2019 жылғы 26 желтоқсандағы № 48/2-VI шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Шемонаиха аудандық мәслихатының 26.12.2019 № 48/2-VI шешімімен (01.01.2020 бастап қолданысқа енгiзiледi).
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Шемонаиха аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Шемонаиха аудандық мәслихатының 2018 жылғы 24 желтоқсандағы № 32/2-VI "2019-2021 жылдарға арналған Шемонаиха ауданының бюджеті туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5-19-201 болып тіркелген, 2019 жылғы 16 қаңтарда электронды түрде Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілердің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. 2019 - 2021 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемдерде бекiтiлсiн:
1) кірістер – 5 115 315,7 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 639 901 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 11 158 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 41 738,6 мың теңге;
трансферттер түсімі – 3 422 518,1 мың теңге;
2) шығындар – 5 201113, 7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 25 447 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 29 308 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 3 861 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – - 37 088мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер –37 088 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 74 157 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 74 157 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 29 307,5 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 3 861 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 48 710,5 мың теңге.";

О внесении изменений и дополнения в решение Шемонаихинского районного маслихата от 24 декабря 2018 года № 32/2-VI "О бюджете Шемонаихинского района на 2019-2021 годы"
Решение Шемонаихинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 16 июля 2019 года № 42/2-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 25 июля 2019 года № 6096. Утратило силу - решением Шемонаихинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 26 декабря 2019 года № 48/2-VI
Сноска. Утратило силу - решением Шемонаихинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 26.12.2019 № 48/2-VI (вводится в действие с 01.01.2020).
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Шемонаихинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шемонаихинского районного маслихата от 24 декабря 2018 года № 32/2-VI "О бюджете Шемонаихинского района на 2019-2021годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5-19-201, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 16 января 2019 года) следующие изменения и дополнение:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 5 115 315,7 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 639 901 тысяча тенге;
неналоговые поступления – 11 158 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 41 738,6 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 3 422 518,1 тысяч тенге;
2) затраты – 5 201 113,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 25 447 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 29 308 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 3 861 тысяча тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – - 37 088 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 37 088 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 74 157 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 74 157 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 29 307,5 тысяч тенге;
погашение займов – 3 861 тысяча тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 48 710,5 тысяч тенге.";

9-1 тармағымен толықтырылсын:
"9-1. 2019 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен дамуға 150 632 мың теңге сомасында нысаналы трансферттер көзделсін.";
10-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"10. 2019 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен 878 758,5 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер көзделсін.";
12-тармақта:
1) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
"1) 5-қосымшаға сәйкес, қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтерге 67 995 мың тенге сомасында;";
көрсетілген шешімнің 1 және 5-қосымшалары осы шешімнің 1 және 2- қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.".
2. Осы шешім 2019 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрайымы Г. Андронова
Шемонаиха аудандық
мәслихатының хатшысы А. Боровикова
Шемонаиха
аудандық мәслихатының

дополнить пунктом 9-1:
"9-1. Предусмотреть в районном бюджете на 2019 год целевые трансферты на развитие из областного бюджета в сумме 150 632 тысячи тенге.";
пункт 10 изложить в следующей редакции:
"10. Предусмотреть в районном бюджете на 2019 год целевые текущие трансферты из республиканского бюджета в сумме 878 758,5 тысяч тенге.";
в пункте 12:
подпункт 1) изложить в следующей редакции:
"1) на услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа в сумме 67 995 тысяч тенге, согласно приложению 5;";
приложения 1 и 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1 и 2 к настоящему решению.".
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии Г. Андронова
Секретарь Шемонаихинского
районного маслихата А. Боровикова
Приложение 1 к решению
Шемонаихинского
районного маслихата

27417
047
Жануарлардың саулығы мен адамның денсаулығына қауіп төндіретін, алып қоймай залалсыздандырылған (зарарсыздандырылған) және қайта өңделген жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
1445
6
Жер қатынастары
14991
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлiмi
14991
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
13979
006
Аудандардың, облыстық маңызы бар, аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың, ауылдық округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
1012
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, қоршаған ортаны қорғау және жер қатынастары саласындағы басқа да қызметтер
4570
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
4570
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
4570
11
Өнеркәсiп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметi
20461
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметi
20461
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
20461
001
Жергілікті деңгейде құрылыс, сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
20461
12
Көлiк және коммуникация
61162
1
Автомобиль көлiгi
57162
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
6700
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
6700
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
50462
023
Автомобиль жолдарының жұмыс iстеуiн қамтамасыз ету
50462
9
Көлік және коммуникациялар саласындағы өзге де қызметтер
4000
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
4000
037
Әлеуметтік манызы бар қалалық (ауылдық), қала маңындағы және ауданішілік қатынастар бойынша жолаушылар тасымалдарын субсидиялау
4000
13
Басқалар
65708
3
Кәсіпкерлік қызметті колдау және бәсекелестікті қорғау
11609
469
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік бөлiмi
11609
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
11409
004
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
200
9
Басқалар
54099
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлiмi
54099
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергiлiктi атқарушы органының резервi
3329
026
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ бюджеттеріне азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

27417
047
Возмещение владельцам стоимости обезвреженных (обеззараженных) и переработанных без изъятия животных, продукции и сырья животного происхождения, представляющих опасность для здоровья животных и человека
1445
6
Земельные отношения
14991
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
14991
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
13979
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ районов, городов областного значения, районного значения, сельских округов, поселков, сел
1012
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
4570
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
4570
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
4570
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
20461
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
20461
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
20461
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, архитектуры и градостроительства на местном уровне
20461
12
Транспорт и коммуникации
61162
1
Автомобильный транспорт
57162
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
6700
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах
6700
458
Отдел жилищно- коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
50462
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
50462
9
Прочие услуги в сфере транспорта и коммуникаций
4000
458
Отдел жилищно- коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
4000
037
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым городским (сельским), пригородным и внутрирайонным сообщениям
4000
13
Прочие
65708
3
Поддержка предпринимательской деятельности и защита конкуренции
11609
469
Отдел предпринимательства района (города областного значения)
11609
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства
11409
004
Капитальные расходы государственного органа
200
9
Прочие
54099
452
Отдел финансов района (города областного значения)
54099
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
3329
026
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий