Шығыс Қазақстан облысы Шемонаиха ауданы Октябрьское ауылдық округі Луговое ауылының көшесін қайта атау туралы
Шығыс Қазақстан облысы Шемонаиха ауданы Октябрьское ауылдық округі әкімінің 2019 жылғы 24 сәуірдегі № 03 шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 25 сәуірде № 5885 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 08 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкiмшiлiк-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14-бабы 4) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35-бабы 2-тармағына сәйкес, Октябрьское ауылдық округі тұрғындарының пікірін және Шығыс Қазақстан облыстық ономастикалық комиссиясының 2018 жылғы 29 қарашадағы қорытындысын ескере отырып, Октябрьское ауылдық округінің әкімі ШЕШТІ:
1. Шығыс Қазақстан облысы Шемонаиха ауданы Октябрьское ауылдық округі Луговое ауылының келесідей көшесі:
1) Октябрьская көшесі Жастар көшесі болып қайта аталсын;
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Октябрьское ауылдық округінің әкімі Е. Драчев

О переименовании улицы села Луговое Октябрьского сельского округа Шемонаихинского района Восточно-Казахстанской области
Решение акима Октябрьского сельского округа Шемонаихинского района Восточно-Казахстанской области от 24 апреля 2019 года № 03. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 25 апреля 2019 года № 5885
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 08 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" с учетом мнения населения Октябрьского сельского округа и заключения Восточно-Казахстанской областной ономастической комиссии от 29 ноября 2018 года, аким Октябрьского сельского округа РЕШИЛ:
1. Переименовать следующую улицу села Луговое Октябрьского сельского округа Шемонаихинского района Восточно-Казахстанской области:
1) улицу Октябрьская в улицу Жастар;
2. Контроль за исполнением данного решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Октябрьского сельского округа Е. Драчев