Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2018 жылғы 14 желтоқсандағы № 21-2 "2019-2021 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2019 жылғы 27 мамырдағы № 25-2 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 28 мамырда № 5685 болып тіркелді. Күші жойылды -Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2020 жылғы 18 наурыздағы № 33-19 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 18.03.2020 № 33-19 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес Батыс Қазақстан облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1.Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2018 жылғы 14 желтоқсандағы №21-2 "2019-2021 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5451 тіркелген, 2018 жылғы 28 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. 2019-2021 жылдарға арналған облыстық бюджет тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 152 383 864 мың теңге:
салықтық түсімдер – 38 858 222 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 1 308 899 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1 144 мың теңге;
трансферттер түсімі – 112 215 599 мың теңге;
2) шығындар – 152 624 822 мың теңге:
3) таза бюджеттік кредиттеу – 10 095 624 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 15 239 679 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 5 144 055 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 385 392 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 385 392 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -10 721 974 мың теңге:
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 10 721 974 мың теңге:
қарыздар түсімі – 14 989 679 мың теңге;
қарыздарды өтеу –5 050 738 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 783 033 мың теңге.";
3-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"3. Қазақстан Республикасының "2019-2021 жылдарға арналған Республикалық бюджет туралы" Заңының 6, 8, 10, 11, 13, 14, 15, 26-баптары қаперге және басшылыққа алынсын:
2019 жылға арналған облыстық бюджетте республикалық бюджеттен бөлінетін нысаналы трансферттердің түсімі және кредиттердің жалпы сомасы 65 004 001 мың теңге көлемінде қарастырылсын:

О внесении изменений в решение Западно-Казахстанского областного маслихата от 14 декабря 2018 года № 21-2 "Об областном бюджете на 2019-2021 годы"
Решение Западно-Казахстанского областного маслихата от 27 мая 2019 года № 25-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 28 мая 2019 года № 5685. Утратило силу решением Западно-Казахстанского областного маслихата от 18 марта 2020 года № 33-19
Сноска. Утратило силу решением Западно-Казахстанского областного маслихата от 18.03.2020 № 33-19 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии с Бюджетным Кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года Западно-Казахстанский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Западно-Казахстанского областного маслихата от 14 декабря 2018 года № 21-2 "Об областном бюджете на 2019-2021 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5451, опубликованное 28 декабря 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить областной бюджет на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 152 383 864 тысячи тенге:
налоговые поступления – 38 858 222 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 1 308 899 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 1 144 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 112 215 599 тысяч тенге;
2) затраты – 152 624 822 тысячи тенге:
3) чистое бюджетное кредитование – 10 095 624 тысячи тенге:
бюджетные кредиты – 15 239 679 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 5 144 055 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 385 392 тысячи тенге:
приобретение финансовых активов – 385 392 тысячи тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -10 721 974 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 10 721 974 тысячи тенге:
поступление займов – 14 989 679 тысяч тенге;
погашение займов – 5 050 738 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 783 033 тысячи тенге.";
пункт 3 изложить в следующей редакции:
"3. Принять к сведению и руководству статьи 6, 8, 10, 11, 13, 14, 15, 26 Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2019-2021 годы":
учесть в областном бюджете на 2019 год поступление целевых трансфертов и кредитов из республиканского бюджета в общей сумме 65 004 001 тысяча тенге:

төмен ақы төленетін қызметкерлердің жалақысының мөлшерін көтеру үшін олардың салықтық жүктемесін төмендетуге байланысты шығындарын өтеуге – 1 192 971 мың теңге;
азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге – 10 920 474 мың теңге;
ішкі істер органдары қызметкерлерінің сыныптық біліктілігі үшін үстемеақы мөлшерлерін ұлғайтуға – 85 334 мың теңге;
ішкі істер органдары қызметкерлерінің лауазымдық айлықақыларын көтеруге – 582 240 мың теңге;
жол-патрульдік полицияның саптық бөлімшелерінің қызметкерлеріне, учаскелік полиция инспекторларына және кәмелетке толмағандардың істері жөніндегі учаскелік полиция инспекторларына тұрғын үйді жалдау (жалға алу) үшін өтемақы төлеуге – 103 446 мың теңге;
орта білім беру ұйымдарын жан басына шаққандағы қаржыландыруды сынақтан өткізуге – 65 102 мың теңге;
бастауыш, негізгі және жалпы орта білім беру ұйымдарының мұғалімдері мен педагог-психологтарының еңбегіне ақы төлеуді ұлғайтуға – 5 234 927 мың теңге;
медициналық ұйымның жыныстық құмарлықты төмендететін, сот шешімі негізінде жүзеге асырылатын іс-шараларды өткізуіне – 218 мың теңге;
жергілікті деңгейде денсаулық сақтау ұйымдарын материалдық-техникалық жарақтандыруға – 92 500 мың теңге;
вакциналарды және басқа да иммундық-биологиялық препараттарды сатып алуға – 871 116 мың теңге;
саламатты өмір салтын насихаттауға – 87 958 мың теңге;
ЖИТС профилактикасы және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыруға – 95 621 мың теңге;
мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге – 3 428 606 мың теңге;
халықты жұмыспен қамту орталықтарына әлеуметтік жұмыс жөніндегі консультанттар мен ассистенттерді енгізуге – 119 349 мың теңге;
арнайы әлеуметтік қызметтер көрсету стандарттарын енгізуге – 3 670 мың теңге;
үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыруға – 38 999 мың теңге;
кохлеарлық импланттарға сөйлеу процессорларын ауыстыру және теңшеу жөніндегі көрсетілетін қызметтерге – 17 220 мың теңге;
мүгедектерді жұмысқа орналастыру үшін арнайы жұмыс орындарын құруға жұмыс берушінің шығындарын субсидиялауға – 8 948 мың теңге;
мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету нормаларын ұлғайтуға – 161 086 мың теңге;
ымдау тілі маманының қызмет көрсетуге – 30 337 мың теңге;
техникалық көмекшi (компенсаторлық) құралдар тiзбесiн кеңейтуге – 112 754 мың теңге;
Spina bifida диагнозымен мүгедек балаларды бір реттік қолданылатын катетерлермен қамтамасыз етуге – 920 мың теңге;

на компенсацию потерь в связи со снижением налоговой нагрузки низкооплачиваемых работников для повышения размера их заработной платы – 1 192 971 тысяча тенге;
на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий – 10 920 474 тысячи тенге;
на увеличение размеров надбавки за классную квалификацию сотрудников органов внутренних дел – 85 334 тысячи тенге;
на повышение должностных окладов сотрудников органов внутренних дел – 582 240 тысяч тенге;
на выплату компенсации за наем (аренду) жилья сотрудникам строевых подразделений дорожно-патрульной полиции, участковым инспекторам полиции и участковым инспекторам полиции по делам несовершеннолетних – 103 446 тысяч тенге;
на апробирование подушевого финансирования организаций среднего образования – 65 102 тысячи тенге;
на увеличение оплаты труда учителей и педагогов-психологов организаций начального, основного и общего среднего образования – 5 234 927 тысяч тенге;
на проведение медицинской организацией мероприятий, снижающих половое влечение, осуществляемых на основании решения суда – 218 тысяч тенге;
на материально-техническое оснащение организаций здравоохранения на местном уровне – 92 500 тысяч тенге;
на закуп вакцин и других иммунобиологических препаратов – 871 116 тысяч тенге;
на пропаганду здорового образа жизни – 87 958 тысяч тенге;
на реализацию мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД-ом – 95 621 тысяча тенге;
на выплату государственной адресной социальной помощи – 3 428 606 тысяч тенге;
на внедрение консультантов по социальной работе и ассистентов в центрах занятости населения – 119 349 тысяч тенге;
на введение стандартов оказания специальных социальных услуг – 3 670 тысяч тенге;
на размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях – 38 999 тысяч тенге;
на услуги по замене и настройке речевых процессоров к кохлеарным имплантам – 17 220 тысяч тенге;
на субсидирование затрат работодателя на создание специальных рабочих мест для трудоустройства инвалидов – 8 948 тысяч тенге;
на увеличение норм обеспечения инвалидов обязательными гигиеническими средствами – 161 086 тысяч тенге;
на оказание услуг специалиста жестового языка – 30 337 тысяч тенге;
на расширение перечня технических вспомогательных (компенсаторных) средств – 112 754 тысячи тенге;
на обеспечение катетерами одноразового использования детей инвалидов с диагнозом Spina bifida – 920 тысяч тенге;

жалақыны ішінара субсидиялауға – 125 957 мың теңге;
жастар практикасына – 434 805 мың теңге;
ақпараттық жұмысқа – 1 953 мың теңге;
NEET санатындағы жастарға және табысы аз көпбалалы отбасыларға, табысы аз еңбекке қабілетті мүгедектерге жаңа бизнес-идеяларды жүзеге асыру үшін мемлекеттік гранттарға – 182 810 мың теңге;
жаңалық телебағдарламаларының трансляциясын сурдоаудармамен сүйемелдеуді қамтамасыз етуге – 8 434 мың теңге;
көлiк инфрақұрылымының басым жобаларын қаржыландыруға – 8 088 048 мың теңге;
мүгедектерге қызмет көрсетуге бағдарланған ұйымдар орналасқан жерлерде жол белгілері мен сілтегіштерін орнатуға – 779 мың теңге;
агроөнеркәсіптік кешен саласындағы дайындаушы ұйымдарға есептелген қосылған құн салығы шегінде бюджетке төленген қосылған құн салығының сомасын субсидиялауға – 63 050 мың теңге;
ауыл шаруашылығы жануарларын, техниканы және технологиялық жабдықты сатып алуға кредит беру, сондай-ақ лизинг кезінде сыйақы мөлшерлемелерін субсидиялауға – 2 196 616 мың теңге;
инвестициялық салымдар кезінде агроөнеркәсіптік кешен субъектісі шеккен шығыстардың бір бөлігін өтеуге – 2 657 828 мың теңге;
орман шаруашылығы және ерекше қорғалатын табиғи аумақтардың ауылдық жерде жұмыс істейтін азаматтық қызметшілерінің лауазымдық айлықақыларын көтеруге – 61 281 мың теңге;
ауыз сумен жабдықтаудың баламасыз көздерi болып табылатын сумен жабдықтаудың аса маңызды топтық және оқшау жүйелерiнен ауыз су беру жөніндегі көрсетілетін қызметтердің құнын субсидиялауға – 282 902 мың теңге;
бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салуға және реконструкциялауға – 3 223 762 мың теңге;
спорт нысандарын дамытуға – 750 000 мың теңге;
коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін салуға және (немесе) реконструкциялауға – 3 876 837 мың теңге, оның ішінде: әлеуметтік-осал топтар үшін тұрғын үй салуға – 2 330 708 мың теңге; аз қамтылған көпбалалы отбасылар үшін тұрғын үй салуға – 1 546 129 мың теңге;
инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және (немесе) жайластыруға – 2 387 313 мың теңге;
елді мекендерді сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға – 3 406 682 мың теңге;
сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға – 1 817 855 мың теңге;
газ тасымалдау жүйесін дамытуға – 758 000 мың теңге;
көлік инфрақұрылымын дамытуға – 1 015 741 мың теңге;
мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға кредит беруге – 1 613 475 мың теңге;

на частичное субсидирование заработной платы – 125 957 тысяч тенге;
на молодежную практику – 434 805 тысяч тенге;
на информационную работу – 1 953 тысячи тенге;
на предоставление государственных грантов на реализацию новых бизнес-идей, в том числе молодежь категории NEET, члены малообеспеченных многодетных семей, малообеспеченные трудоспособные инвалиды – 182 810 тысяч тенге;
на обеспечение сопровождения сурдопереводом при транслировании новостных телепередач – 8 434 тысячи тенге;
на финансирование приоритетных проектов транспортной инфраструктуры – 8 088 048 тысяч тенге;
на установку дорожных знаков и указателей в местах расположения организаций, ориентированных на обслуживание инвалидов – 779 тысяч тенге;
на субсидирование заготовительным организациям в сфере агропромышленного комплекса суммы налога на добавленную стоимость, уплаченного в бюджет, в пределах исчисленного налога на добавленную стоимость – 63 050 тысяч тенге;
на субсидирование ставок вознаграждения при кредитовании, а также лизинге на приобретение сельскохозяйственных животных, техники и технологического оборудования – 2 196 616 тысяч тенге;
на возмещение части расходов, понесенных субъектом агропромышленного комплекса, при инвестиционных вложениях – 2 657 828 тысяч тенге;
на повышение должностных окладов гражданским служащим лесного хозяйства и особо охраняемых природных территорий, работающих в сельской местности – 61 281 тысяча тенге;
на субсидирование стоимости услуг по подаче питьевой воды из особо важных групповых и локальных систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения – 282 902 тысячи тенге;
на строительство и реконструкцию объектов начального, основного среднего и общего среднего образования – 3 223 762 тысячи тенге;
на развитие объектов спорта – 750 000 тысяч тенге;
на строительство и (или) реконструкцию жилья коммунального жилищного фонда – 3 876 837 тысяч тенге, в том числе: строительство жилья для социально уязвимых слоев населения – 2 330 708 тысяч тенге; строительство жилья для малообеспеченных многодетных семей – 1 546 129 тысяч тенге;
на развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры – 2 387 313 тысяч тенге;
на развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах – 3 406 682 тысячи тенге;
на развитие системы водоснабжения и водоотведения – 1 817 855 тысяч тенге;
на развитие газотранспортной системы – 758 000 тысяч тенге;
на развитие транспортной инфраструктуры – 1 015 741 тысяча тенге;
на кредитование для реализации мер социальной поддержки специалистов – 1 613 475 тысяч тенге;

облыс орталықтарында, Нұр-Сұлтан, Алматы, Шымкент, Семей қалаларында және моноқалаларда кәсіпкерлікті дамытуға жәрдемдесуге кредит беруге – 597 320 мың теңге;
нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде кәсіпкерлікті дамытуға жәрдемдесу үшін бюджеттік кредиттер беруге – 4 014 528 мың теңге;
жылу, сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін реконструкция және құрылыс үшін кредит беруге – 1 330 648 мың теңге;
мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын көтеруге – 578 013 мың теңге;
аз қамтылған көп балалы отбасыларға коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін сатып алуға – 553 871 мың теңге;
"Бизнестің жол картасы-2020" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде жаңа бизнес-идеяларды іске асыру үшін жас кәсіпкерлерге мемлекеттік гранттар беруге – 45 000 мың теңге;
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға – 1 205 278 мың теңге;
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымдарды дамытуға – 16 234 мың теңге;
индустриялық инфрақұрылымды дамытуға – 15 000 мың теңге;
шағын және моноқалалардағы бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға – 440 185 мың теңге.";
7-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"7. Жергілікті бюджеттердің теңгерімділігін қамтамасыз ету үшін 2019 жылдың кірістерін бөлу нормативі төмендегі ерекшеліктер кірістері бойынша белгіленсін:
1) төлем көзінен салық салынатын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы аудандық (облыстық маңызы бар қаланың) бюджеттерге келесі пайыздарда есепке алынады:
Бөрлі – 20,7%; Орал қаласы – 62,2%; Ақжайық, Бөкей ордасы, Жаңақала, Жәнібек, Бәйтерек, Казталов, Қаратөбе, Сырым, Тасқала, Теректі және Шыңғырлау – 100%;
2) төлем көзінен салық салынбайтын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы аудандық (облыстық маңызы бар қаланың) бюджеттерге келесі пайыздарда есепке алынады:
Бөрлі, Орал қаласы, Ақжайық, Бөкей ордасы, Жаңақала, Жәнібек, Бәйтерек, Казталов, Қаратөбе, Сырым, Тасқала, Теректі және Шыңғырлау – 100%;
3) төлем көзінен салық салынбайтын шетелдік азаматтар табыстарынан ұсталатын жеке табыс салығы аудандық (облыстық маңызы бар қаланың) бюджеттерге келесі пайыздарда есепке алынады:
Бөрлі –20,7%; Орал қаласы – 62,2%; Ақжайық, Бөкей ордасы, Жаңақала, Жәнібек, Бәйтерек, Казталов, Қаратөбе, Сырым, Тасқала, Теректі және Шыңғырлау – 100%;

на кредитование для содействия развитию предпринимательства в областных центрах, городах Нур-Султане, Алматы, Шымкенте, Семее и моногородах – 597 320 тысяч тенге;
на кредитование для содействия развитию предпринимательства в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек" – 4 014 528 тысяч тенге;
на кредитование на реконструкцию и строительство систем тепло-, водоснабжения и водоотведения – 1 330 648 тысяч тенге.
на повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих – 578 013 тысяч тенге;
на приобретение жилья коммунального жилищного фонда для малообеспеченных многодетных семей – 553 871 тысяча тенге;
на предоставление государственных грантов молодым предпринимателям для реализации новых бизнес-идей в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2020" - 45 000 тысяч тенге;
на реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл - Ел бесігі" - 1 205 278 тысяч тенге;
на развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі" - 16 234 тысячи тенге;
на развитие индустриальной инфраструктуры – 15 000 тысяч тенге;
на реализацию бюджетных инвестиционных проектов в малых и моногородах – 440 185 тысяч тенге.";
пункт 7 изложить в следующей редакции:
"7. Установить на 2019 год норматив распределения доходов, для обеспечения сбалансированности местных бюджетов, по следующим спецификам доходов:
1) индивидуальный подоходный налог с доходов, облагаемых у источника выплаты, зачисляется в районные (города областного значения) бюджеты, в следующих процентах:
Бурлинский – 20,7%; город Уральск – 62,2%; Акжаикский, Бокейординский, Жангалинский, Жанибекский, Бәйтерек, Казталовский, Каратобинский, Сырымский, Таскалинский, Теректинский и Чингирлауский – 100%;
2) индивидуальный подоходный налог с доходов, не облагаемых у источника выплаты, зачисляется в районные (города областного значения) бюджеты, в следующих процентах:
Бурлинский, город Уральск, Акжаикский, Бокейординский, Жангалинский, Жанибекский, Бәйтерек, Казталовский, Каратобинский, Сырымский, Таскалинский, Теректинский и Чингирлауский – 100%;
3) индивидуальный подоходный налог с доходов иностранных граждан, не облагаемых у источника выплаты, зачисляется в районные (города областного значения) бюджеты, в следующих процентах:
Бурлинский – 20,7%; город Уральск – 62,2%; Акжаикский, Бокейординский, Жангалинский, Жанибекский, Бәйтерек, Казталовский, Каратобинский, Сырымский, Таскалинский, Теректинский и Чингирлауский – 100%;

4) әлеуметтік салық аудандық (облыстық маңызы бар қаланың) бюджеттерге келесі пайыздарда есепке алынады:
Бөрлі – 25,8%; Орал қаласы – 67,7%; Ақжайық, Бөкей ордасы, Жаңақала, Жәнібек, Бәйтерек, Казталов, Қаратөбе, Сырым, Тасқала, Теректі және Шыңғырлау – 100%.";
10-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"10. 2019 жылға арналған облыстық бюджетте аудандық (облыстық маңызы бар қаланың) бюджеттерге облыстық бюджет қаражат есебінен бөлінетін нысаналы даму трансферттері және ағымдағы нысаналы трансферттердің жалпы сомасы 10 101 259 мың теңге көлемінде қарастырылғаны ескерілсін, соның ішінде:
7 302 220 мың теңге – ағымдағы нысаналы трансферттер;
2 799 039 мың теңге – нысаналы даму трансферттері.
Аталған сомаларды аудандық (облыстық маңызы бар қаланың) бюджеттерге бөлу Батыс Қазақстан облыс әкімдігінің қаулысы негізінде жүзеге асырылады.";
13-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:

4) социальный налог, в районные (города областного значения) бюджеты, в следующих процентах:
Бурлинский – 25,8 %; город Уральск – 67,7%; Акжаикский, Бокейординский, Жангалинский, Жанибекский, Бәйтерек, Казталовский, Каратобинский, Сырымский, Таскалинский, Теректинский и Чингирлауский – 100%.";
пункт 10 изложить в следующей редакции:
"10. Учесть, что в областном бюджете на 2019 год предусмотрены целевые трансферты на развитие и целевые текущие трансферты районным (города областного значения) бюджетам, выделяемые за счет средств областного бюджета в общей сумме 10 101 259 тысяч тенге, в том числе:
7 302 220 тысяч тенге – целевые текущие трансферты;
2 799 039 тысяч тенге – целевые трансферты на развитие.
Распределение указанных сумм районным (города областного значения) бюджетам осуществляется на основании Постановления акимата Западно-Казахстанской области.";
пункт 13 изложить в следующей редакции:

"13. 2019 жылға арналған облыстың жергілікті атқарушы органдарының резерві 740 000 мың теңге көлемінде бекітілсін.";
аталған шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Облыстық мәслихат аппаратының басшысы (А.Сұлтанов) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде және бұқаралық ақпарат құралдарында оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.

"13. Утвердить резерв местного исполнительного органа области на 2019 год в размере 740 000 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Руководителю аппарата областного маслихата (Султанов А.) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции, его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и в средствах массовой информации.

127 849
008
Қазақстан Республикасында ЖИТС-тің алдын алу және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
95 621
016
Азаматтарды елді мекеннен тыс жерлерде емделу үшін тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
100 616
018
Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық талдамалық қызметтер
28 494
033
Медициналық денсаулық сақтау ұйымдарының күрделі шығыстары
1 895 845
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
8 195 802
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
5 950 978
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
5 623 883
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
905 031
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
813 114
015
Балалар психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерінде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық патологиялары бар мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
357 783
049
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
3 428 606
056
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Халықты жұмыспен қамту орталықтарына әлеуметтік жұмыс жөніндегі консультанттар мен ассистенттерді енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
119 349
261
Облыстың білім басқармасы
300 668
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
300 668
271
Облыстың құрылыс басқармасы
26 427
039
Әлеуметтік қамтамасыз ету объектілерін салу және реконструкциялау
26 427
2
Әлеуметтiк көмек
386 445
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
386 445
003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау
377 497
055
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мүгедектерді жұмысқа орналастыру үшін арнайы жұмыс орындарын құруға жұмыс берушінің шығындарын субсидиялауға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
8 948
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
1 858 379
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
1 766 845
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

127 849
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
95 621
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
100 616
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения
28 494
033
Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения
1 895 845
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
8 195 802
1
Социальное обеспечение
5 950 978
256
Управление координации занятости и социальных программ области
5 623 883
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа, в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
905 031
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
813 114
015
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
357 783
049
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на выплату государственной адресной социальной помощи
3 428 606
056
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на внедрение консультантов по социальной работе и ассистентов в Центрах занятости населения
119 349
261
Управление образования области
300 668
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
300 668
271
Управление строительства области
26 427
039
Строительство и реконструкция объектов социального обеспечения
26 427
2
Социальная помощь
386 445
256
Управление координации занятости и социальных программ области
386 445
003
Социальная поддержка инвалидов
377 497
055
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на субсидирование затрат работодателя на создание специальных рабочих мест для трудоустройства инвалидов
8 948
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
1 858 379
256
Управление координации занятости и социальных программ области
1 766 845
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения

137 281
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
9 270
017
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету стандарттарын енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
3 670
018
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
1 802
019
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде еңбек нарығын дамытуға бағытталған, ағымдағы іс-шараларды іске асыру
1 953
037
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде еңбек нарығын дамытуға бағытталған іс-шараларды іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1 207 313
044
Жергiлiктi деңгейде көшi-қон iс-шараларын iске асыру
3 012
045
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсартуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
298 990
046
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
6 107
053
Кохлеарлық импланттарға дәлдеп сөйлеу процессорларын ауыстыру және келтіру бойынша қызмет көрсету
17 220
054
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
38 999
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
41 228
263
Облыстың ішкі саясат басқармасы
28 114
077
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
28 114
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
779
045
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсартуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
779
270
Облыстың еңбек инспекциясы бойынша басқармасы
62 641
001
Жергілікті деңгейде еңбек қатынасын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
62 641
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
17 136 885
1
Тұрғын үй шаруашылығы
8 389 033
271
Облыстың құрылыс басқармасы
8 389 033
014
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін салуға және (немесе) реконструкциялауға берілетін нысаналы даму трансферттері
4 655 991
027
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және (немесе) жайластыруға берілетін нысаналы даму трансферттері

137 281
007
Капитальные расходы государственного органа
9 270
017
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на введение стандартов оказания специальных социальных услуг
3 670
018
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
1 802
019
Реализация текущих мероприятий, направленных на развитие рынка труда в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
1 953
037
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на реализацию мероприятий, направленных на развитие рынка труда в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
1 207 313
044
Реализация миграционных мероприятий на местном уровне
3 012
045
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
298 990
046
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
6 107
053
Услуги по замене и настройке речевых процессоров к кохлеарным имплантам
17 220
054
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
38 999
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
41 228
263
Управление внутренней политики области
28 114
077
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
28 114
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
779
045
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
779
270
Управление по инспекции труда области
62 641
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования трудовых отношений на местном уровне
62 641
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
17 136 885
1
Жилищное хозяйство
8 389 033
271
Управление строительства области
8 389 033
014
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на строительство и (или) реконструкцию жилья коммунального жилищного фонда
4 655 991
027
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры

8 784
014
Ауыл шаруашылығы тауарларын өндірушілерге су жеткізу бойынша көрсетілетін қызметтердің құнын субсидиялау
23 231
029
Ауыл шаруашылық дақылдарының зиянды организмдеріне қарсы күрес жөніндегі іс - шаралар
89 723
041
Ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілерге өсімдіктерді қорғау мақсатында ауыл шаруашылығы дақылдарын өңдеуге арналған гербицидтердің, биоагенттердің (энтомофагтардың) және биопрепараттардың құнын арзандату
50 533
045
Тұқымдық және көшет отырғызылатын материалдың сорттық және себу сапаларын анықтау
15 724
046
Тракторларды, олардың тіркемелерін, өздігінен жүретін ауыл шаруашылығы, мелиоративтік және жол-құрылыс машиналары мен тетіктерін мемлекеттік есепке алуға және тіркеу
3 957
047
Тыңайтқыштар (органикалықтарды қоспағанда) құнын субсидиялау
68 973
050
Инвестициялар салынған жағдайда агроөнеркәсіптік кешен субъектісі көтерген шығыстардың бөліктерін өтеу
2 657 828
053
Мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігін және сапасын арттыруды, асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды субсидиялау
3 264 072
054
Агроөнеркәсіптік кешен саласындағы дайындаушы ұйымдарға есептелген қосылған құн салығы шегінде бюджетке төленген қосылған құн салығының сомасын субсидиялау
63 050
056
Ауыл шаруашылығы малын, техниканы және технологиялық жабдықты сатып алуға кредит беру, сондай-ақ лизинг кезінде сыйақы мөлшерлемесін субсидиялау
2 196 616
057
Мал шаруашылығы саласында терең қайта өңдеуден өткізілетін өнімдерді өндіру үшін ауыл шаруашылығы өнімін сатып алуға жұмсайтын өңдеуші кәсіпорындардың шығындарын субсидиялау
61 425
059
Ауыл шаруашылығы кооперативтерінің тексеру одақтарының ауыл шаруашылығы кооперативтерінің ішкі аудитін жүргізуге арналған шығындарын субсидиялау
27 906
060
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде микрокредиттерді ішінара кепілдендіру
154 414
061
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде микроқаржы ұйымдарының операциялық шығындарын субсидиялау
26 000
719
Облыстың ветеринария басқармасы
219 220
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
82 792
028
Уақытша сақтау пунктына ветеринариялық препараттарды тасымалдау бойынша қызметтер
6 085
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
130 343
2
Су шаруашылығы
21 716
254
Облыстың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
21 716
002
Су қорғау аймақтары мен су объектiлерi белдеулерiн белгiлеу

8 784
014
Субсидирование стоимости услуг по доставке воды сельскохозяйственным товаропроизводителям
23 231
029
Мероприятия по борьбе с вредными организмами сельскохозяйственных культур
89 723
041
Удешевление сельхозтоваропроизводителям стоимости гербицидов, биоагентов (энтомофагов) и биопрепаратов, предназначенных для обработки сельскохозяйственных культур в целях защиты растений
50 533
045
Определение сортовых и посевных качеств семенного и посадочного материала
15 724
046
Государственный учет и регистрация тракторов, прицепов к ним, самоходных сельскохозяйственных, мелиоративных и дорожно-строительных машин и механизмов
3 957
047
Субсидирование стоимости удобрений (за исключением органических)
68 973
050
Возмещение части расходов, понесенных субъектом агропромышленного комплекса, при инвестиционных вложениях
2 657 828
053
Субсидирование развития племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства
3 264 072
054
Субсидирование заготовительным организациям в сфере агропромышленного комплекса суммы налога на добавленную стоимость, уплаченного в бюджет, в пределах исчисленного налога на добавленную стоимость
63 050
056
Субсидирование ставок вознаграждения при кредитовании, а также лизинге на приобретение сельскохозяйственных животных, техники и технологического оборудования
2 196 616
057
Субсидирование затрат перерабатывающих предприятий на закуп сельскохозяйственной продукции для производства продуктов ее глубокой переработки в сфере животноводства
61 425
059
Субсидирование затрат ревизионных союзов сельскохозяйственных кооперативов на проведение внутреннего аудита сельскохозяйственных кооперативов
27 906
060
Частичное гарантирование по микрокредитам в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
154 414
061
Субсидирование операционных затрат микрофинансовых организаций в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
26 000
719
Управление ветеринарии области
219 220
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
82 792
028
Услуги по транспортировке ветеринарных препаратов до пункта временного хранения
6 085
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
130 343
2
Водное хозяйство
21 716
254
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области
21 716
002
Установление водоохранных зон и полос водных объектов

132 108
003
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
428 741
007
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне көлік инфрақұрылымын дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
1 619 113
027
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне көлiк инфрақұрылымының басым жобаларын қаржыландыруға берiлетiн ағымдағы нысаналы трансферттер
1 058 695
028
Көлiк инфрақұрылымының басым жобаларын іске асыру
10 152 381
9
Көлiк және коммуникациялар саласындағы өзге де қызметтер
2 887 041
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
2 887 041
001
Жергілікті деңгейде көлік және коммуникация саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
77 146
005
Әлеуметтiк маңызы бар ауданаралық (қалааралық) қатынастар бойынша жолаушылар тасымалын субсидиялау
247 565
011
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
28 930
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
2 165 754
114
Жергілікті бюджеттерден берілетін нысаналы даму трансферттері
367 646
13
Басқалар
13 732 102
3
Кәсiпкерлiк қызметтi қолдау және бәсекелестікті қорғау
1 844 690
266
Облыстың кәсіпкерлік және индустриалдық-инновациялық даму басқармасы
1 829 690
005
"Бизнестің жол картасы - 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдау
47 000
010
"Бизнестің жол картасы - 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде кредиттер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
1 477 690
011
"Бизнестің жол картасы - 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде шағын және орта бизнеске кредиттерді ішінара кепілдендіру
194 000
027
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде микрокредиттерді ішінара кепілдендіру
66 000
082
"Бизнестің жол картасы-2020" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде жаңа бизнес-идеяларды іске асыру үшін жас кәсіпкерлерге мемлекеттік гранттар беру
45 000
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
15 000
024
"Бизнестің жол картасы-2020" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
15 000
9
Басқалар
11 887 412
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
171 210
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
171 210
257
Облыстың қаржы басқармасы
10 082 740
012
Облыстық жергілікті атқарушы органының резерві
740 000
059
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

132 108
003
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
428 741
007
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на развитие транспортной инфраструктуры
1 619 113
027
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на финансирование приоритетных проектов транспортной инфраструктуры
1 058 695
028
Реализация приоритетных проектов транспортной инфраструктуры
10 152 381
9
Прочие услуги в сфере транспорта и коммуникаций
2 887 041
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
2 887 041
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области транспорта и коммуникаций
77 146
005
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым межрайонным (междугородним) сообщениям
247 565
011
Капитальные расходы государственного органа
28 930
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
2 165 754
114
Целевые трансферты на развитие из местных бюджетов
367 646
13
Прочие
13 732 102
3
Поддержка предпринимательской деятельности и защита конкуренции
1 844 690
266
Управление предпринимательства и индустриально-инновационного развития области
1 829 690
005
Поддержка частного предпринимательства в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса - 2020"
47 000
010
Субсидирование процентной ставки по кредитам в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса - 2020"
1 477 690
011
Частичное гарантирование кредитов малому и среднему бизнесу в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса - 2020"
194 000
027
Частичное гарантирование по микрокредитам в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
66 000
082
Предоставление государственных грантов молодым предпринимателям для реализации новых бизнес-идей в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2020"
45 000
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
15 000
024
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2020"
15 000
9
Прочие
11 887 412
253
Управление здравоохранения области
171 210
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
171 210
257
Управление финансов области
10 082 740
012
Резерв местного исполнительного органа области
740 000
059
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий

8 933 052
065
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
409 688
258
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
63 699
003
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың, оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
63 699
261
Облыстың білім басқармасы
484 971
076
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне "Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
484 971
266
Облыстың кәсіпкерлік және индустриалдық-инновациялық даму басқармасы
129 033
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлік және индустриалдық-инновациялық қызметті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
129 033
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
870 781
052
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне "Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
651 563
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
219 218
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
16 234
059
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне "Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымдарды дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
16 234
285
Облыстың дене шынықтыру және спорт басқармасы
68 744
050
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне "Ауыл-ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
68 744
14
Борышқа қызмет көрсету
31 692
1
Борышқа қызмет көрсету
31 692
257
Облыстың қаржы басқармасы
31 692
004
Жергілікті атқарушы органдардың борышына қызмет көрсету
29 273
016
Жергілікті атқарушы органдардың республикалық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсету
2 419
15
Трансферттер
41 789 986
1
Трансферттер
41 789 986
257
Облыстың қаржы басқармасы

8 933 052
065
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих
409 688
258
Управление экономики и бюджетного планирования области
63 699
003
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов, консультативное сопровождение проектов государственно-частного партнерства и концессионных проектов
63 699
261
Управление образования области
484 971
076
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
484 971
266
Управление предпринимательства и индустриально-инновационного развития области
129 033
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и индустриально-инновационной деятельности
129 033
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
870 781
052
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
651 563
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
219 218
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
16 234
059
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
16 234
285
Управление физической культуры и спорта области
68 744
050
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
68 744
14
Обслуживание долга
31 692
1
Обслуживание долга
31 692
257
Управление финансов области
31 692
004
Обслуживание долга местных исполнительных органов
29 273
016
Обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из республиканского бюджета
2 419
15
Трансферты
41 789 986
1
Трансферты
41 789 986
257
Управление финансов области