Батыс Қазақстан облысы Бөрлі ауданының кейбір елді мекендерінің әкімшілік-аумақтық құрылысына өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2019 жылғы 27 мамырдағы № 130 және Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2019 жылғы 27 мамырдағы № 25-5 бірлескен қаулысы мен шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 29 мамырда № 5688 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы, "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Заңдарына сәйкес, Бөрлі ауданының әкімдігінің 2018 жылғы 11 желтоқсандағы №895 және Бөрлі аудандық мәслихатының 2018 жылғы 11 желтоқсандағы №32-11 "Батыс Қазақстан облысы Бөрлі ауданының әкімшілік-аумақтық құрылысын өзгерту туралы" бірлескен қаулысы және шешімі негізінде, тиісті аумақтар тұрғындарының пікірін ескере отырып, Батыс Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Батыс Қазақстан облыстық маслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Батыс Қазақстан облысы Бөрлі ауданының әкімшілік-аумақтық құрылысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
Бөрлі ауданының Березов ауылдық округі таратылсын;
Бөрлі ауданының Пугачев ауылдық округінің Бестау ауылы таратылсын;
Бөрлі ауданының таратылған Березов ауылдық округінің Сұлысай жол айрығының бағыныстылығын өзгертіп, Бөрлі ауданы Пугачев ауылдық округінің әкімшілік бағыныстылығына берілсін;
Бөрлі ауданының Березов ауылдық округінің аумағынының бағыныстылығын өзгертіп, Ақбұлақ, Пугачев ауылдық округтерінің бағыныстылығына берілсін.
2. Облыстық мәслихат аппаратының басшысы (А.Сұлтанов) осы бірлескен қаулы және шешімнің Әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде және бұқаралық ақпарат құралдарында оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы бірлескен қаулы және шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімінің міндетін атқарушы Б. Азбаев
Сессия төрағасы К. Мұқанов
Облыстық мәслихат хатшысы М. Құлшар

О внесении изменений административно-территориального устройства Бурлинского района Западно-Казахстанской области
Совместное постановление акимата Западно-Казахстанской области от 27 мая 2019 года № 130 и решение Западно-Казахстанского областного маслихата от 27 мая 2019 года № 25-5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 29 мая 2019 года № 5688
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", на основании совместного постановления акимата Бурлинского района от 11 декабря 2018 года №895 и решения Бурлинского районного маслихата от 11 декабря 2018 года №32-11 "Об изменении административно-территориального устройства Бурлинского района Западно-Казахстанской области", учитывая мнение населения соответствующих территорий акимат Западно-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ и Западно-Казахстанской областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в административно-территориальное устройство Бурлинского района Западно-Казахстанской области следующие изменения:
упразднить Березовский сельский округ Бурлинского района;
упразднить населенный пункт Бестау Пугачевского сельского округа Бурлинского района;
изменить подчиненность разъезда Сулысай, упраздняемого Березовского сельского округа Бурлинского района с передачей его в административное подчинение Пугачевского сельского округа Бурлинского района.
изменить подчиненность территории Березовского сельского округа Бурлинского района с передачей в подчинение Акбулакского, Пугачевского сельских округов.
2. Руководителю аппарата областного маслихата (А.Султанов) обеспечить государственную регистрацию данного совместного постановления и решения в органах юстиции, его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных актов Республики Казахстан и в средствах массовой информации.
3. Настоящее совместное постановление и решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня их первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
Акима области
Б. Азбаев
Председатель сессии К.Муканов
Секретарь областного маслихата М.Құлшар