Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2019 жылғы 15 ақпандағы №38 "Субсидияланатын тыңайтқыштар түрлерінің тізбесін және субсидиялардың нормаларын бекіту туралы" қаулысына толықтырулар енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2019 жылғы 2 тамыздағы № 189 қаулысы. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 5 тамызда № 5758 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2020 жылғы 2 сәуірдегі № 58 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 02.04.2020 № 58 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2015 жылғы 6 сәуірдегі №4-4/305 "Тыңайтқыштардың құнын (органикалық тыңайтқыштарды қоспағанда) субсидиялау қағидаларын бекіту туралы" бұйрығына (Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2015 жылы 29 мамырда №11223 тіркелді) сәйкес Батыс Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2019 жылғы 15 ақпандағы №38 "Субсидияланатын тыңайтқыштар түрлерінің тізбесін және субсидиялардың нормаларын бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5551 болып тіркелген, 2019 жылғы 13 наурызда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) қаулысына мынадай толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулының қосымшасында:
10-тармақ мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"
Калий сульфаты (күкірт қышқылды калий)
K2O-52%, SО4-53%
тонна
135 000
";
12-тармақ мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"
Азотты-фосфорлы-калийлі кешенді минералдық тыңайтқыш (NPK тыңайтқыш) 5:14:14 маркалы
N-5%, P2O-14%,
K2O-14%
тонна
64 750
";
мынадай мазмұндағы 13-1-тармақпен толықтырылсын:
"
13-1
Нитроаммофоска (азофоска), NPK 20:10:10+S маркасы
N-20%, P2O-10%, K2O-10%,
S-4%
килограмм
71
";
20-тармақ мынадай мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
"
Тазартылған моноаммонийфосфат

О внесении дополнений в постановление акимата Западно-Казахстанской области от 15 февраля 2019 года №38 "Об утверждении Перечня субсидируемых видов удобрений и норм субсидий"
Постановление акимата Западно-Казахстанской области от 2 августа 2019 года № 189. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 5 августа 2019 года № 5758. Утратило силу постановлением акимата Западно-Казахстанской области от 2 апреля 2020 года № 58
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Западно-Казахстанской области от 02.04.2020 № 58 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и приказом Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 6 апреля 2015 года №4-4/305 "Об утверждении Правил субсидирования стоимости удобрений (за исключением органических)" (зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 29 мая 2015 года №11223) акимат Западно-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Западно-Казахстанской области от 15 февраля 2019 года №38 "Об утверждении Перечня субсидируемых видов удобрений и норм субсидий" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №5551, опубликованное 13 марта 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие дополнения:
в приложении к указанному постановлению:
пункт 10 дополнить строкой следующего содержания:
"
Сульфат калия (калий сернокислый)
K2O-52%, SО4-53%
тонна
135 000
";
пункт 12 дополнить строкой следующего содержания:
"
Азотно-фосфорно-калийное комплексное удобрение (NPK удобрение) марки 5:14:14
N-5%, P2O-14%,
K2O-14%
тонна
64 750
";
дополнить пунктом 13-1 следующего содержания:
"
13-1
Нитроаммофоска (азофоска), марки NPK 20:10:10+S
N-20%, P2O-10%, K2O-10%, S-4%
килограмм
71
";
пункт 20 дополнить строкой следующего содержания:
"
Моноаммонийфосфат очищенный

N-12%, P2O-61%
тонна
178 500
";
46-тармақ мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"
Азотқышқылды калий (калий нитраты)
N-13,7%, K2O-46,3%
тонна
214 500
";
мынадай мазмұндағы 309-317-тармақтармен толықтырылсын:
"
309
YaraTera SUPER FK 30
P2O-18,8%, K2O- 6,3%, Na2O-5,8%
литр
495
310
Yara Vita Mantrac Pro
N-3,8%, Mn-27,4%
литр
1 944,5
311
"HumiPro" органоминералды тыңайтқышы
гумин қышқылдары тұздары мен минералды тыңайтқыштардың сулы қоспасы. NPK = 0,08-0,05-0,8 органикалық заттар - 5,5% , оның ішінде гуматтар - 4,3%, фульваттар - 1,04%, кинеттер, амин қышқылдары
литр

N-12%, P2O-61%
тонна
178 500
";
пункт 46 дополнить строкой следующего содержания:
"
Калий азотнокислый (нитрат калия)
N-13,7%, K2O-46,3%
тонна
214 500
";
дополнить пунктами 309-317 следующего содержания:
"
309
YaraTera SUPER FK 30
P2O-18,8%, K2O- 6,3%, Na2O-5,8%
литр
495
310
YaraVita Mantrac Pro
N-3,8%, Mn-27,4%
литр
1 944,5
311
Органоминеральное удобрение "HumiPro"
водная смесь солей гуминовой кислоты и минеральных удобрений. NPK = 0,08-0,05-0,8 органические вещества - 5,5%, в них гуматы - 4,3%, фульваты - 1,04%, кинетин, аминокислоты
литр

2 134,5
312
"VitaePro" органоминералды тыңайтқышы
табиғи органикалық заттар мен минералды тыңайтқыштардың сулы қоспасы. NPK = 0,1-0,05-0,6 органикалық заттар-2,8%, оның ішінде цитокинин, ауксин элиситорлары, В1, В2, С, РР витаминдері, амин қышқылдары
литр
4 269,5
313
АМ маркалы лигногумат
гуминді заттар тұзы- 80,0-90,0%, K2O-9,0%, S-3,0%. Fe-0,01-0,20%, Mn-0,01-0,12%, Cu-0,01-0,12%, Zn-0,01-0,12%, Mo-0,005-0,015%, Se-0-0,005%, B-0,01-0,15%, Co-0,01-0,12%
килограмм
3 300
314
БМ маркалы лигногумат
гуминді заттар тұзы - 80,0-90,0%, K2O-5,0-19,0%, S-3,0%. Fe-0,01-0,20%, Mn-0,01-0,12%, Cu-0,01-0,12%, Zn-0,01-0,12%, Mo-0,005-0,015%, Se-0-0,005%, B-0,01-0,15%, Co-0,01-0,12%
литр
792
315
ВМ-NPK маркалы лигногумат

2 134,5
312
Органоминеральное удобрение "VitaePro"
водная смесь натурального органического вещества и минеральных удобрений. NPK= 0,1-0,05-0,6 органические вещества - 2,8% в них цитокинин, ауксин элиситоры, витамины В1,В2,С, РР, аминокислоты
литр
4 269,5
313
Лигногумат марки АМ
соли гуминовых веществ-80,0-90,0%, K2O-9,0%, S-3,0%, Fe-0,01-0,20%, Mn-0,01-0,12%, Cu-0,01-0,12%, Zn-0,01-0,12%, Mo-0,005-0,015%, Se-0-0,005%, B-0,01-0,15%, Co-0,01-0,12%
килограмм
3 300
314
Лигногумат марки БМ
соли гуминовых веществ - 80,0-90,0%, K2O-5,0-19,0%, S-3,0%. Fe-0,01-0,20%, Mn-0,01-0,12%, Cu-0,01-0,12%, Zn-0,01-0,12%, Mo-0,005-0,015%, Se-0-0,005%, B-0,01-0,15%, Co-0,01-0,12%
литр
792
315
Лигногумат марки ВМ-NPK

2. "Батыс Қазақстан облысының ауыл шаруашылығы басқармасы" мемлекеттік мекемесі (Б.А.Есенғалиев) осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде және бұқаралық ақпарат құралдарында оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары М.М. Сатқановқа жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.

2. Государственному учреждению "Управление сельского хозяйства Западно-Казахстанской области" (Есенгалиев Б.А.) обеспечить государственную регистрацию данного постановления в органах юстиции, его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и в средствах массовой информации.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима области Сатканова М.М.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.