Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2017 жылғы 24 ақпандағы №52 "Батыс Қазақстан облысының су қорғау аймақтарын, белдеулерін және оларды шаруашылықта пайдалану режимін белгілеу туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2019 жылғы 3 тамыздағы № 200 қаулысы. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 5 тамызда № 5760 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 9 шілдедегі Су кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес Батыс Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2017 жылғы 24 ақпандағы №52 "Батыс Қазақстан облысының су қорғау аймақтарын, белдеулерін және оларды шаруашылықта пайдалану режимін белгілеу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4713 тіркелген, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде 2017 жылы 18 наурызда жарияланған) қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақтың 1) тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
"1) осы қаулының 1-қосымшасына сәйкес Батыс Қазақстан облысы су объектілерінің су қорғау аймақтары мен белдеулерін;";
2-тармақтың бірінші абзацы мынадай редакцияда жазылсын:
"2. Орал қаласы, Бәйтерек, Жаңақала, Казталов, Теректі және Тасқала аудандарының әкімдері:";
аталған қаулының 1-қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. "Батыс Қазақстан облысының табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы" мемлекеттік мекемесі (Р.Шауенов) осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде және бұқаралық ақпарат құралдарында оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Батыс Қазақстан облысы әкімінің орынбасары М.Сатқановқа жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы министрлігі
Су ресурстары комитетінің
Су ресурстарын пайдалануды
реттеу және қорғау жөніндегі
Жайық-Каспий бассейндік
инспекциясы басшысы
____________Ғ.Азидуллин
"__" ___________2019 жыл
2019 жылғы 3 тамыздағы № 200
Батыс Қазақстан облысы
әкімдігінің қаулысына
қосымша

О внесении изменений в постановление акимата Западно-Казахстанской области от 24 февраля 2017 года № 52 "Об установлении водоохранных зон, полос и режима их хозяйственного использования Западно-Казахстанской области"
Постановление акимата Западно-Казахстанской области от 3 августа 2019 года № 200. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 5 августа 2019 года № 5760
В соответствии с Водным кодексом Республики Казахстан от 9 июля 2003 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат Западно-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Западно-Казахстанской области от 24 февраля 2017 года № 52 "Об установлении водоохранных зон, полос и режима их хозяйственного использования Западно-Казахстанской области" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4713, опубликованное 18 марта 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
подпункт 1) пункта 1 изложить в следующей редакции:
"1) водоохранные зоны и полосы водных объектов Западно-Казахстанской области согласно приложению 1 к настоящему постановлению;";
абзац первый пункта 2 изложить в следующей редакции:
"2. Акимам города Уральск, района Бәйтерек, Жангалинского, Казталовского, Теректинского и Таскалинского районов:";
приложение 1 указанного постановления, изложить в новой редакции, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Управление природных ресурсов и регулирования природопользования Западно-Казахстанской области" (Р.Шауенов) обеспечить государственную регистрацию данного постановления в органах юстиции, его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и в средствах массовой информации.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Западно-Казахстанской области Сатканова М.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель Жайык-Каспийской
бассейновой инспекции
по регулированию использования
и охране водных ресурсов
Комитета по водным ресурсам
Министерства сельского хозяйства
Республики Казахстан
_____________Г.Азидуллин
"__" ___________2019 года
Приложение
к постановлению акимата
Западно-Казахстанской области
от 3 августа 2019 года № 200
Приложение 1
к постановлению акимата
Западно-Казахстанской области

2017 жылғы 24 ақпандағы №52
Батыс Қазақстан облысы
әкімдігінің қаулысына
1-қосымша
Батыс Қазақстан облысы су объектілерінің су қорғау аймақтары мен белдеулері
Су объектісі, оның учаскелері
Орналасқан жері (елді мекен)
Шекарасының ұзындығы (км)
Су қорғау аймағы
Су қорғау белдеуі
Ауданы (га)
Ені (м)
Ауданы (га)
Ені (м)
"Батыс Қазақстан облысының Шалқар көлінің және Орал қаласының шегіндегі Жайық, Шаған өзендерінің сәйкесінше 9 километр, 5 километр су қорғау аймақтары мен белдеулері жобасы" жобалық-сметалық құжаттамасы бойынша
1

от 24 февраля 2017 года № 52
Водоохранные зоны и полосы водных объектов Западно-Казахстанской области
Водный объект, его участок
Место расположение (населенный пункт)
Протяженность границы (км)
Водоохранная зона
Водоохранная полоса
Площадь (га)
Ширина (м)
Площадь (га)
Ширина (м)
По проектно-сметной документации "Проект водоохранных зон и полос реки Урал, реки Чаган в черте города Уральска 9 километров, 5 километров соответственно и озера Шалкар Западно-Казахстанской области"
1