2019-2020 оқу жылына жоғары білімі бар кадрларды даярлауға мемлекеттік білім беру тапсырысы орналастырылатын жоғары оқу орындарының тізбесін бекіту туралы
Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2019 жылғы 8 тамыздағы № 201 қаулысы. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 9 тамызда № 5763 болып тіркелді.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңын, Қазақстан Республикасының 2018 жылғы 30 қарашадағы "2019 – 2021 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Заңының 13-бабының 25-3) тармақшасын басшылыққа ала отырып және Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің 2016 жылғы 29 қаңтардағы №122 "Еңбек нарығының қажеттіліктерін ескере отырып, техникалық және кәсiптiк, орта бiлiмнен кейiнгi, жоғары және жоғары оқу орнынан кейiнгi бiлiмi бар кадрларды даярлауға, жоғары және (немесе) жоғары оқу орнынан кейінгі білім беру ұйымдарының дайындық бөлімдеріне, сондай-ақ мектепке дейінгі тәрбиелеу мен оқытуға, орта білім беруге мемлекеттік бiлiм беру тапсырысын орналастыру қағидаларын бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді тіркеу тізілімінде №13418 болып тіркелген) бұйрығына сәйкес Батыс Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2019-2020 оқу жылына көпбалалы және аз қамтылған отбасылардың балаларына республикалық бюджет қаражаты есебінен жоғары білімі бар кадрларды даярлауға мемлекеттік білім беру тапсырысы орналастырылатын жоғары оқу орындарының тізбесін бекітілсін.
2. "Батыс Қазақстан облысының білім басқармасы" мемлекеттік мекемесі (Н.Б.Габдушев) осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде және бұқаралық ақпарат құралдарында оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Батыс Қазақстан облысы әкімінің орынбасары Ғ.А.Оспанқұловқа жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі.
Батыс Қазақстан облысының әкімі Г. Искалиев
2019 жылғы 8 тамыздағы №201
Батыс Қазақстан облысы
әкімдігінің қаулысымен
бекітілген

Об утверждении перечня вузов, в которых размещается государственный образовательный заказ на подготовку кадров с высшим образованием на 2019-2020 учебный год
Постановление акимата Западно-Казахстанской области от 8 августа 2019 года № 201. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 9 августа 2019 года № 5763.
Руководствуясь Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 25-3) статьи 13 Закона Республики Казахстан от 30 ноября 2018 года "О республиканском бюджете на 2019 – 2021 годы" и приказом Министра образования и науки Республики Казахстан от 29 января 2016 года №122 "Об утверждении Правил размещения государственного образовательного заказа на подготовку кадров с техническим и профессиональным, послесредним, высшим и послевузовским образованием с учетом потребностей рынка труда, на подготовительные отделения организаций высшего и (или) послевузовского образования, а также на дошкольное воспитание и обучение, среднее образование" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №13418) акимат Западно-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить перечень вузов, в которых размещается государственный образовательный заказ на подготовку кадров с высшим образованием за счет средств республиканского бюджета для детей из многодетных и малообеспеченных семей на 2019-2020 учебный год.
2. Государственному учреждению "Управление образования Западно-Казахстанской области" (Габдушев Н.Б.) обеспечить государственную регистрацию данного постановления в органах юстиции, его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и в средствах массовой информации.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима области Г.А.Оспанкулова.
4. Настоящее постановление вводится в действие после его первого официального опубликования.
Аким Западно-Казахстанской области Г. Искалиев
Утвержден
постановлением акимата
Западно-Казахстанской области
от 8 августа 2019 года №201

2019-2020 оқу жылына көпбалалы және аз қамтылған отбасылардың балаларына республикалық бюджет қаражаты есебінен жоғары білімі бар кадрларды даярлауға мемлекеттік білім беру тапсырысы орналастырылатын жоғары оқу орындарының тізбесі
Ескерту. Тізбе жаңа редакцияда – Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 20.08.2019 № 218 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі).
Даярлау бағытының коды және атауы
Білім беру бағдарламасы тобының коды
Білім беру бағдарамалары топтарының атауы
Барлығы
Толық оқу
Қысқартылған оқу
мемлекеттік білім беру тапсырысы орналастырылатын жоғары оқу орындары
Барлығы
қазақ тілінде
орыс тілінде
Барлығы
қазақ тілінде
орыс тілінде

Перечень вузов, в которых размещается государственный образовательный заказ на подготовку кадров с высшим образованием за счет средств республиканского бюджета для детей из многодетных и малообеспеченных семей на 2019-2020 учебный год
Сноска. Перечень – в редакции постановления акимата Западно-Казахстанской области от 20.08.2019 № 218 (вводится в действие после его первого официального опубликования).
Код и классификация направлений подготовки
Код группы образовательных программ
Наименование групп образовательных программ
Всего
полное обучение
Сокращенное оқу
Вузы, в которых размещается госзаказ на подготовку кадров
всего
на казахском языке
на русском языке
всего
на казахском языке
на русском языке