Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2019 жылғы 23 қыркүйектегі № 233 қаулысы. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 24 қыркүйекте № 5794 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы және "Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңдарын басшылыққа ала отырып, Батыс Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
2. "Батыс Қазақстан облысының денсаулық сақтау басқармасы" мемлекеттік мекемесі (Н.Беркінғали) осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде және бұқаралық ақпарат құралдарында оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Батыс Қазақстан облысы әкімінің орынбасары Б.Т.Қонысбаеваға жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Батыс Қазақстан облысының әкімі Г. Искалиев
2019 жылғы 23 қыркүйек № 233
Батыс Қазақстан облысы
әкімдігінің
қаулысына қосымша
1. Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 8 қыркүйектегі №253 "Тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемін көрсету жөніндегі қызметтер берушінің қойылатын талаптарға сәйкестігін (сәйкес еместігін) анықтау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4072 тіркелген, 2015 жылы 20 қазанда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған);
2. Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 8 қыркүйектегі №255 "Фармацевтикалық қызмет саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4082 тіркелген, 2015 жылы 31 желтоқсанда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған);
3. Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2016 жылғы 29 наурыздағы №100 "Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 8 қыркүйектегі №255 "Фармацевтикалық қызмет саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4369 тіркелген, 2016 жылы 18 мамырда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған);

О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата Западно-Казахстанской области
Постановление акимата Западно-Казахстанской области от 23 сентября 2019 года № 233. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 24 сентября 2019 года № 5794
Руководствуясь Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" акимат Западно-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые постановления акимата Западно-Казахстанской области согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Управление здравоохранения Западно-Казахстанской области" (Н.Беркингали) обеспечить государственную регистрацию данного постановления в органах юстиции, его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и в средствах массовой информации.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Западно-Казахстанской области Конысбаеву Б.Т.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким Западно-Казахстанской области Г. Искалиев
Приложение
к постановлению акимата
Западно-Казахстанской области
№ 233 от 23 сентября 2019 года
1. Постановление акимата Западно-Казахстанской области от 8 сентября 2015 года №253 "Об утверждении регламента государственной услуги "Определение соответствия (несоответствия) потенциального поставщика услуг гарантированного объҰма бесплатной медицинской помощи предъявляемым требованиям" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №4072, опубликованное 20 октября 2015 года в информационно-правовой системе "Әділет");
2. Постановление акимата Западно-Казахстанской области от 8 сентября 2015 года №255 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере фармацевтической деятельности" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №4082, опубликованное 31 декабря 2015 года в информационно-правовой системе "Әділет");
3. Постановление акимата Западно-Казахстанской области от 29 марта 2016 года №100 "О внесении изменений в постановление акимата Западно-Казахстанской области от 8 сентября 2015 года № 255 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере фармацевтической деятельности" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №4369, опубликованное 18 мая 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет");

4. Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2016 жылғы 29 наурыздағы №102 "Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 8 қыркүйектегі № 253 "Тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемін көрсету жөніндегі қызметтер берушінің қойылатын талаптарға сәйкестігін (сәйкес еместігін) анықтау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4376 тіркелген, 2016 жылы 18 мамырда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған);
5. Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2017 жылғы 24 ақпандағы №55 "Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 8 қыркүйектегі № 253 "Тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемін көрсету жөніндегі қызметтер берушінің қойылатын талаптарға сәйкестігін (сәйкес еместігін) анықтау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4758 тіркелген, 2017 жылы 17 сәуірде Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған);
6. Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2018 жылғы 16 ақпандағы №29 "Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 8 қыркүйектегі № 253 "Тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемін көрсету жөніндегі қызметтер берушінің қойылатын талаптарға сәйкестігін (сәйкес еместігін) анықтау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5087 тіркелген, 2018 жылы 20 наурызда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған).

4. Постановление акимата Западно-Казахстанской области от 29 марта 2016 года №102 "О внесении изменения в постановление акимата Западно-Казахстанской области от 8 сентября 2015 года № 253 "Об утверждении регламента государственной услуги "Определение соответствия (несоответствия) потенциального поставщика услуг гарантированного объема бесплатной медицинской помощи предъявляемым требованиям" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №4376, опубликованное 18 мая 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет");
5. Постановление акимата Западно-Казахстанской области от 24 февраля 2017 года №55 "О внесении изменений в постановление акимата Западно-Казахстанской области от 8 сентября 2015 года № 253 "Об утверждении регламента государственной услуги "Определение соответствия (несоответствия) потенциального поставщика услуг гарантированного объема бесплатной медицинской помощи предъявляемым требованиям" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №4758, опубликованное 17 апреля 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан);
6. Постановление акимата Западно-Казахстанской области от 16 февраля 2018 года №29 "О внесении изменения в постановление акимата Западно-Казахстанской области от 8 сентября 2015 года № 253 "Об утверждении регламента государственной услуги "Определение соответствия (несоответствия) потенциального поставщика услуг гарантированного объема бесплатной медицинской помощи предъявляемым требованиям" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №5087, опубликованное 20 марта 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).