Орал қалалық мәслихатының 2018 жылғы 28 желтоқсандағы № 27-5 "2019-2021 жылдарға арналған кенттердің, ауылдық округтің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Орал қалалық мәслихатының 2019 жылғы 17 қазандағы № 35-5 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 18 қазанда № 5836 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Орал қалалық мәслихатының 2020 жылғы 31 қаңтардағы № 40-10 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Орал қалалық мәслихатының 31.01.2020 № 40-10 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес Орал қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Орал қалалық мәслихатының 2018 жылғы 28 желтоқсандағы №27-5 "2019-2021 жылдарға арналған кенттердің, ауылдық округтің бюджеттері туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5506 тіркелген, 2019 жылғы 16 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. 2019-2021 жылдарға арналған Орал қаласының Зачаган кентінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға арналған бюджет келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 404 158 мың теңге:
салықтық түсімдер – 157 350 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 2 140 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 244 668 мың теңге;
2)шығындар – 416 455 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -12 297 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 12 297 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 12 297 мың теңге.";
2-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"2. 2019-2021 жылдарға арналған Орал қаласының Круглоозерный кентінің бюджеті тиісінше 4, 5 және 6 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға арналған бюджет келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 96 014 мың теңге:
салықтық түсімдер – 13 290 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 500 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;

О внесении изменений в решение Уральского городского маслихата от 28 декабря 2018 года №27-5 "О бюджете поселков, сельского округа на 2019-2021 годы"
Решение Уральского городского маслихата Западно-Казахстанской области от 17 октября 2019 года № 35-5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 18 октября 2019 года № 5836. Утратило силу решением Уральского городского маслихата Западно-Казахстанской области от 31 января 2020 года № 40-10
Сноска. Утратило силу решением Уральского городского маслихата Западно-Казахстанской области от 31.01.2020 № 40-10 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Уральский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Уральского городского маслихата от 28 декабря 2018 года №27-5 "О бюджете поселков, сельского округа на 2019-2021 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №5506, опубликованное 16 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет поселка Зачаганск города Уральска на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 404 158 тысяч тенге:
налоговые поступления – 157 350 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 2 140 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 244 668 тысяч тенге;
2) затраты – 416 455 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -12 297 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 12 297 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 12 297 тысяч тенге.";
пункт 2 изложить в следующей редакции:
"2. Утвердить бюджет поселка Круглоозерный города Уральска на 2019-2021 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 96 014 тысяч тенге:
налоговые поступления – 13 290 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 500 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;

трансферттер түсімі – 82 224 мың теңге;
2) шығындар – 97 252 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 238 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 238 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 238 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 4 қосымшалары осы шешімнің 1, 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Орал қалалық мәслихаты аппаратының басшысы (С.Давлетов) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде және бұқаралық ақпарат құралдарында оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім 2019 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Орал қалалық мәслихатының
2019 жылғы 17 қазандағы
№35-5 шешіміне
1-қосымша
Орал қалалық мәслихатының
2018 жылғы 28 желтоқсандағы
№ 27-5 шешіміне
1-қосымша
2019 жылға арналған Зачаган кентінің бюджеті
мың теңге
Санаты
Сомасы
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Ерекшелігі
Атауы

поступления трансфертов – 82 224 тысячи тенге;
2) затраты – 97 252 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 238 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 238 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1 238 тысяч тенге.";
приложения 1, 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Руководителю аппарата Уральского городского маслихата (С.Давлетов) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции, его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и в средствах массовой информации.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Приложение 1
к решению Уральского
городского маслихата
от 17 октября 2019 года №35-5
Приложение 1
к решению Уральского
городского маслихата
от 28 декабря 2018 года № 27-5
Бюджет поселка Зачаганск на 2019 год
тысяч тенге
Категория
Сумма
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование