Ақжайық ауданы бойынша мүгедектер үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы
Батыс Қазақстан облысы Ақжайық ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 29 сәуірдегі № 78 қаулысы. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 30 сәуірде № 5643 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Ақжайық ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 29 сәуірдегі № 91 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Ақжайық ауданы әкімдігінің 29.04.2020 № 91 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).

Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов по Акжаикскому району
Постановление акимата Акжаикского района Западно-Казахстанской области от 29 апреля 2019 года № 78. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 30 апреля 2019 года № 5643. Утратило силу постановлением акимата Акжаикского района Западно-Казахстанской области от 29 апреля 2020 года № 91
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Акжаикского района Западно-Казахстанской области от 29.04.2020 № 91 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).

Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 2005 жылғы 13 сәуірдегі "Қазақстан Республикасында мүгедектерді әлеуметтік қорғау туралы" және 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңдарына және Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрінің 2016 жылғы 13 маусымдағы №498 "Мүгедектер үшін жұмыс орындарын квоталау қағидаларын бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №14010 тіркелген) бұйрығына сәйкес, Ақжайық ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 13 апреля 2005 года "О социальной защите инвалидов в Республике Казахстан", от 6 апреля 2016 года "О занятости населения" и приказом Министра здравоохранения и социального развития Республики Казахстан от 13 июня 2016 года № 498 "Об утверждении Правил квотирования рабочих мест для инвалидов" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №14010), акимат Акжаикского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Ақжайық ауданы бойынша тізімдік саны бар ауыр жұмыстарды, еңбек жағдайлары зиянды, қауіпті жұмыстардағы жұмыс орындарын есептемегенде, мүгедектерді жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квота жұмыскерлердің екіден төрт пайызға дейінгі мөлшерінде белгіленсін.
2. Ақжайық ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 31 мамырдағы №162 "Ақжайық ауданы бойынша мүгедектер үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4819 тіркелген, 2017 жылы 3 шілдеде Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.

1. Установить квоту рабочих мест для трудоустройства инвалидов в размере от двух до четырех процентов от численности рабочих мест без учета рабочих мест на тяжелых работах, работах с вредными, опасными условиями труда со списочной численностью работников по Акжаикскому району согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Признать утратившим силу постановление акимата Акжаикского района от 31 мая 2017 года №162 "Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов по Акжаикскому району" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №4819, опубликованное 3 июля 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).

3. Ақжайық ауданы әкімі аппаратының басшысы (Е.Умитов) осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Т.Шиниязовқа жүктелсін.
5. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ақжайық ауданы әкімдігінің
2019 жылғы 29 сәуірдегі
№ 78 қаулысына
қосымша
Ақжайық ауданы бойынша мүгедектер үшін жұмыс орындарына квота
Ұйымның атауы
Жұмыс орындарының саны
Квота пайызы
Квота белгіленген жұмыс орындарының саны
1
"Чапаев ауылындағы орталықтандырылған кітапханалар жүйесі" мемлекеттік мекемесі

3. Руководителю аппарата акима Акжаикского района (Умитов Е.) обеспечить государственную регистрацию настоящего постановления в органах юстиции, его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Шиниязова Т.
5. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Приложение
к постановлению акимата
Акжаикского района
от 29 апреля 2019 года № 78
Квота рабочих мест для инвалидов по Акжаикскому району
Наименование организации
Количество рабочих мест
Процент квоты
Количество рабочих мест согласно установленной квоты
1
Государственное учреждение "Централизованная библиотечная система п.Чапаево"