Ақжайық аудандық мәслихатының 2019 жылғы 9 қаңтардағы № 29-1 "2019-2021 жылдарға арналған Ақжайық ауданы ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Ақжайық аудандық мәслихатының 2019 жылғы 30 қыркүйектегі № 36-1 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 1 қазанда № 5803 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Ақжайық аудандық мәслихатының 2020 жылғы 14 ақпандағы № 42-2 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Ақжайық аудандық мәслихатының 14.02.2020 № 42-2 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес Ақжайық аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақжайық аудандық мәслихатының 2019 жылғы 9 қаңтардағы № 29-1 "2019-2021 жылдарға арналған Ақжайық ауданы ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5520 тіркелген, 2019 жылғы 25 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 - тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
" 1. 2019-2021 жылдарға арналған Ақжол ауылдық округінің бюджеті 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2019 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 67 601 мың теңге:
салықтық түсімдер – 2 135 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 65 466 мың теңге;
2) шығындар – 68 173 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 572 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 572 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 572 мың теңге.";
2 - тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
" 2. 2019-2021 жылдарға арналған Алғабас ауылдық округінің бюджеті 4, 5 және 6 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2019 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 22 635 мың теңге:
салықтық түсімдер – 1 565 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 264 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;

О внесении изменений в решение Акжаикского районного маслихата от 9 января 2019 года № 29-1 "О бюджете сельских округов Акжаикского района на 2019-2021 годы"
Решение Акжаикского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 30 сентября 2019 года № 36-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 1 октября 2019 года № 5803. Утратило силу решением Акжаикского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 14 февраля 2020 года № 42-2
Сноска. Утратило силу решением Акжаикского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 14.02.2020 № 42-2 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Акжаикский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Акжаикского районного маслихата от 9 января 2019 года № 29-1 "О бюджете сельских округов Акжаикского района на 2019-2021 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5520, опубликованное 25 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет Акжолского сельского округа на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 67 601 тысяча тенге:
налоговые поступления – 2 135 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 65 466 тысяч тенге;
2) затраты – 68 173 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 572 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 572 тысячи тенге:
поступления займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 572 тысячи тенге.";
пункт 2 изложить в следующей редакции:
" 2. Утвердить бюджет Алгабасского сельского округа на 2019-2021 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 22 635 тысяч тенге:
налоговые поступления – 1 565 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 264 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;

трансферттер түсімі – 20 806 мың теңге;
2) шығындар – 23 011 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 376 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 376 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 376 мың теңге.";
3 - тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"3. 2019-2021 жылдарға арналған Алмалы ауылдық округінің бюджеті 7, 8 және 9 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2019 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 23 651 мың теңге:
салықтық түсімдер – 4 030 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 45 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 19 576 мың теңге;
2) шығындар – 25 009 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1 358 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 358 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 358 мың теңге.";
4 - тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"4. 2019-2021 жылдарға арналған Есенсай ауылдық округінің бюджеті 10, 11 және 12 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2019 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 21 713 мың теңге:
салықтық түсімдер – 1 252 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 204 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 20 257 мың теңге;
2) шығындар – 22 888 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1 175 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 175 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 175 мың теңге.";
5 - тармақ мынадай редакцияда жазылсын:

поступления трансфертов – 20 806 тысяч тенге;
2) затраты – 23 011 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 376 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 376 тысяч тенге:
поступления займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 376 тысяч тенге.";
пункт 3 изложить в следующей редакции:
"3. Утвердить бюджет Алмалинского сельского округа на 2019-2021 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 23 651 тысяча тенге:
налоговые поступления – 4 030 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 45 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 19 576 тысяч тенге;
2) затраты – 25 009 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1 358 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 358 тысяч тенге:
поступления займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1 358 тысяч тенге.";
пункт 4 изложить в следующей редакции:
"4. Утвердить бюджет Есенсайского сельского округа на 2019-2021 годы согласно приложениям 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 21 713 тысяч тенге:
налоговые поступления – 1 252 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 204 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 20 257 тысяч тенге;
2) затраты – 22 888 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1 175 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 175 тысяч тенге:
поступления займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1 175 тысяч тенге.";
пункт 5 изложить в следующей редакции:

"5. 2019-2021 жылдарға арналған Тайпақ ауылдық округінің бюджеті 13, 14 және 15 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2019 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 136 608 мың теңге:
салықтық түсімдер – 11 522 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 245 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 124 841 мың теңге;
2) шығындар – 140 550 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 3 942 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 3 942 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 3 942 мың теңге.";
6 - тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"6. 2019-2021 жылдарға арналған Чапаев ауылдық округінің бюджеті 16, 17 және 18 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2019 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 256 413 мың теңге:
салықтық түсімдер – 21 834 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 2 665 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 104 мың теңге;
трансферттер түсімі – 231 810 мың теңге;
2) шығындар – 260 144 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 3 731 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 3 731 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;

"5. Утвердить бюджет Тайпакского сельского округа на 2019-2021 годы согласно приложениям 13, 14 и 15 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 136 608 тысяч тенге:
налоговые поступления – 11 522 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 245 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 124 841 тысяча тенге;
2) затраты – 140 550 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 3 942 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 3 942 тысячи тенге:
поступления займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 3 942 тысячи тенге.";
пункт 6 изложить в следующей редакции:
"6. Утвердить бюджет Чапаевского сельского округа на 2019-2021 годы согласно приложениям 16, 17 и 18 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 256 413 тысяч тенге:
налоговые поступления – 21 834 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 2 665 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 104 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 231 810 тысяч тенге;
2) затраты – 260 144 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 3 731 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 3 731 тысяча тенге:
поступления займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 3 731 мың теңге.";
аталған шешімнің 1, 4, 7, 10, 13 және 16 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5 және 6 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Аудандық мәслихат аппаратының басшысы (А.Ашабаев) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде және бұқаралық ақпарат құралдарында оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.

используемые остатки бюджетных средств – 3 731 тысяча тенге.";
приложения 1, 4, 7, 10, 13 и 16 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5 и 6 к настоящему решению.
2. Руководителю аппарата районного маслихата (А.Ашабаев) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции, его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и в средствах массовой информации.