Бөкей ордасы ауданы әкімінің 2019 жылғы 14 қаңтардағы №2 "Табиғи сипаттағы төтенше жағдай жариялау туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Батыс Қазақстан облысы Бөкей ордасы ауданы әкімінің 2019 жылғы 12 сәуірдегі № 7 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 15 сәуірде № 5626 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" және 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңдарын басшылыққа ала отырып, Бөкей ордасы ауданының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Бөкей ордасы ауданы әкімінің 2019 жылғы 14 қаңтардағы №2 "Табиғи сипаттағы төтенше жағдай жариялау туралы" шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5515 тіркелген, 2019 жылғы 25 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Бөкей ордасы ауданы әкімі аппаратының басшысы (Е.Айтқалиев) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде және бұқаралық ақпарат құралдарында оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.

О признании утратившим силу решения акима Бокейординского района от 14 января 2019 года № 2 "Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера"
Решение акима Бокейординского района Западно-Казахстанской области от 12 апреля 2019 года № 7. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 15 апреля 2019 года № 5626
Руководствуясь Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", аким Бокейординского района РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение акима Бокейординского района от 14 января 2019 года № 2 "Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №5515, опубликованное 25 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
2. Руководителю аппарата акима Бокейординского района (Е. Айткалиев) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции, его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и в средствах массовой информации.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.